Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

On its website, the BBFC reveales that the game has a 'total running time' of 545m 47s (9hrs; 5 mins; 47 secs). WTF ? huh.gif

 

Oprócz kilku kontrowersji z MGS 4 jakie wynikły od BBFC nadeszły jeszcze mniej ciekawe informacje. Okazuje się że przy wydawaniu grze kategorii wiekowej podano czas przejścia tytułu. I nie było by w tym nic strasznego gdyby nie fakt że wg BBFC skończenie gry zajmuje około dziewięciu godzin. Brzmi nieprawdopodobnie więc podejrzewamy że chodzi o same filmiki a nie gameplay. Jak wiadomo scenariusz czwartej odsłony serii liczy ponad dwa razy więcej stron niż Sons of Liberty, nadto samych cutscenek ma być więcej niż pięć godzin, a to wszystko po prostu oznacza że albo faktycznie chodzi o czas filmików albo jest to jednak prawdziwy czas gry. Jednak jak wiadomo Ryan Payton mówił już że przejście MGS 4 zajmie około 30 godzin toteż może lepiej skłaniać się ku pierwszej opcji tym bardziej że sam Akt pierwszy to około dziesięciu godzin rozgrywki.

 

Aktualizacja: Prawdopodobnie chodzi jednak o długość cutscenek gdyż na stronie BBFC w przypadku MGS 3: S mowa jest o blisko 4 godzinach, a nie jest tajemnicą że tyle właśnie czasu trwają filmiki w tej części serii.

http://metalgearsolid.us/news.php

Odnośnik do komentarza

Co do długości gry to na 100% to nie jest czas rozgrywki

 

Prześledziłem stronkę BBFC i tam chyba zawsze podawają czas filmików,przykłady

 

METAL GEAR SOLID 4: GUNS OF THE PATRIOTS Runtime: 545m 47s ( submitted )

 

METAL GEAR SOLID 3 - SUBSISTENCE Runtime: 216m 36s ( submitted )

GOD OF WAR: CHAINS OF OLYMPUS Runtime: 11m 0s ( submitted )

GOD OF WAR II Runtime: 145m 46s ( submitted )

GRAND THEFT AUTO IV Runtime: 463m 0s ( submitted )

GRAND THEFT AUTO - SAN ANDREAS Runtime: 1m 18s ( submitted )

 

 

Czyli jest dobrze,a ten czas to chyba nawet nie filmiki(bo skąd im się wzieło trochę ponad minutę w GTA-SA),swoją drogą ten dziwny Runtime w MGS4 jest dłuższy niż w GTA4 więc to świadczy nie o krótkim czasie gry ale o niespotykanej długości

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ostatni scena... OMFG! :o

 

 

OMFG to mało. Ja bym dał Ultra Mega Super Triple OMFG !!!!! i jeszcze WTF?! Leże ....

no i dlatego dałem bez komentarza, teraz tak myślę że

to pewnie grób Raidena Snake z nim sypiał i dowiedział się od Meryl że to był jego syn po pewnej akcji w Zanzibarze, no i wiecie nie mógł tego znieść psychicznie "mózg i kręgosłup" :D mam 38,8C i lekkie zawroty głowy ach te wiosenne grypy

 

Odnośnik do komentarza

Nudza mnie juz te samobojstwa. Ciekawe, ile ich popelni w calej grze.

Tak ci sie tylko wydaje, Kojima tu sprytnie manipulował nami. Najpierw pokazał scene z trailera z 2006 roku, teraz pokazuje

Snejka popełniajacego samobójstwo nad grobem, zwródzcie uwage na okolice jak to wyglada, porównujac poczatek z ostatnia sceną trailera jakby dwie różne sceny, początek i koniec gry...

 

Ale sadze że jeszcze Kojima ma w rekawie trzecia wersje, ostateczną...

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

Jest WYRAŹNIE lepiej. Otoczenie nabrało masę szczegółów, postacie chyba nawet jeszcze więcej. Jak oglądałem ten trailer po raz pierwszy to nie zwróciłem na to uwagi ale teraz jak zapodałeś tego screena to aż cięzko uwierzyć że jest aż taka różnica. Chciałbym ten trailer w gh zobaczyć- wtedy można było by to porównać.

Odnośnik do komentarza

Zrezygnowali z tego charakterystycznego efektu rozmycia, czy jest lepiej to bym nie powiedzial, troche sztucznie teraz to wyglada, ale mamy o wiele wiecej szczegółów. W końcu mineły dwa lata od trailera z E3 06 i musieli pozmieniać grafike. Nie powiem czemu ale śmieszy mnie troche teraz wygląd Otacona...

Poprawili włosy Meryl. Eva nie wyglada już tak młodo, ogólnie mamy teraz bardziej sugestywne rysy twarzy, wiecej emocji widać z nich, gdyby nie tych kilka błedów w tworzeniu...

Odnośnik do komentarza

Sztucznie? Właśnie z rozmyciem wyglądało jakoś dziwnie, a teraz wszystko nabrało szczegółów, szczególnie twarze.

Snake na nowym trailerze wygląda zdecydowanie lepiej, jest jeszcze bardziej poważny, co podkreśla jego zmęczenie, wiek.

Dym prezentuje jest bardziej realistyczny.

Evę jakoś dziwnie przemodelowali, wydłużyli jej twarz jakoś tak ni w pięć ni w dziewięć. Niby nie wygląda gorzej, ale nie powiedziałbym też że lepiej.

Zupełnie nie rozumiem czemu nowy fartuch medyczny ma nieczytelny napis, skoro w starej wersji było wyraźnie widać co jest napisane.

 

Ogólnie zmiany na plus jak dla mnie, miło zobaczyć, że nie stali w miejscu przez tyle miesięcy.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Ogólnie najnowszy trailer, świetnie ukazuje kluczowe motywy. Zgodzę się też że postacie teraz wyglądają sztucznie i większość z nich ma rozciągnięte twarze :closedeyes: , przez co gra wyraźnie traci na stylu i klimacie MGS'a, plus za bardziej szczegółowe otoczenie, jednak nie podoba mi się(i pewnie nie spodoba) to co zrobili i będe ubolewał nad tym. :cierpienie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...