Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

ping 30 to jest tylko na pc bliskich serv a na klocku to moze byc 300+ haha oczywiscie z wiadomych powodow nie pokazuje pingow... o bronie mi chodzi 2-ga i 3-cia od gory ktore sa odblokowane od poczatku jednak nie mam ich w wyborze w multi..ale to pewnie kolejny bug w tej super gierce...

 

pierwsza grupa zawiera 5 spluw, pierwsze 3 to standardy dostępne dla konkretnych stron, kolejny jest dostępny w zależności od ... (preorder, newsletter blablabla) a ostatni rząd to klamki dostępne od razu w wersji Gold lub w normalnej po osiągnięciu 25 lvl

 

zakładam że nie umiesz angielskiego skoro pytasz o coś co masz opisane w grze

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moj isp x5 twoj ten sam provider wiec mozesz juz sie uspokoic i nie pisac herezji odnosnie lagow...lagi ma kazda gra online na x360 sa te ktore laguja bardziej inne mniej, a bf akurat laguje dosyc mocno..staty masz dosyc slabe pewnie dlatego ze masz za szybki net 0_o

Zaraz, zaraz, Bad Company może i laguje u Ciebie, ale nie znaczy to od razu, że laguje u całej reszty. Ja praktycznie żadnych związanych z tym problemów nie mam, czasem coś przytnie, zawiesi się, nic więcej.

 

Zgadzam się z Vulc

Ja też, a także mój znajomy, jak i grający obecnie na X360 były członek jednego z najlepszych polskich klanów na PC, oraz były reprezentant polski na WCG w GoW.

Odnośnik do komentarza
moj isp x5 twoj ten sam provider wiec mozesz juz sie uspokoic i nie pisac herezji odnosnie lagow...lagi ma kazda gra online na x360 sa te ktore laguja bardziej inne mniej, a bf akurat laguje dosyc mocno..staty masz dosyc slabe pewnie dlatego ze masz za szybki net 0_o

Zaraz, zaraz, Bad Company może i laguje u Ciebie, ale nie znaczy to od razu, że laguje u całej reszty. Ja praktycznie żadnych związanych z tym problemów nie mam, czasem coś przytnie, zawiesi się, nic więcej.

 

Zgadzam się z Vulc

Ja też, a także mój znajomy, jak i grający obecnie na X360 były członek jednego z najlepszych polskich klanów na PC, oraz były reprezentant polski na WCG w GoW.

 

diabeu napisalem wyraznie 2 i 3 rzad od gory ty chyba z polskim masz nawet problem w 3-ch klasach mam tylko po 5 broni (a mam wszystkie unlocki) preordera nie licze...

 

co do 2 wypowiedzi to niestety (znam restrykcje odnosnie uslug sieciowych jakie m$ naklada tworcom gier na 360) nie skomntuje nawet.. niech chlopaki sie ciesza ze nie ma lagow i pingi po 30, w koncu takiej opini elity :D nie mozna powazyc

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
co do 2 wypowiedzi to niestety (znam restrykcje odnosnie uslug sieciowych jakie m$ naklada tworcom gier na 360) nie skomntuje nawet.. niech chlopaki sie ciesza ze nie ma lagow i pingi po 30, w koncu takiej opini elity :D nie mozna powazyc

No tak, brak lagów dziwił mnie od początku, wszak ich absencja jest wprost nie do pojęcia. Może mam inną wersję gry lub jakieś magiczne łącze?...

Odnośnik do komentarza

Lagi miałem tylko raz, przy okazji problemu z "chwilowo znikającymi kontami".

Othis chyba na siłę się czepia i szuka zatargu z każdym vide Diabeu który odpowiedział na jego pytanie.

Co do samej gierki ciągle jestem pozytywnie nastawiony. Jedyne co mi jakoś przeszkadza to helikoptery, bo jak ktoś potrafi się nimi obsługiwać i zna mapę to jest praktycznie nietykalny.

Odnośnik do komentarza

Jako iż wszyscy jesteśmy Polakami, dam Wam niezawodny sposób na tzw. bergery :). Oczywiście związany z helikopterem. Wbijacie się we 2 osoby, z czego jedna jest mechanikiem. Lecicie w stronę bazy i zatrzymujecie się jakiś kawałek od niej, tak żeby ledwo strzelec coś widział. Teraz lecicie najwyżej jak się da i delikatnie się zbliżacie. W tym momencie bergery Was nie widzą :). Pilot utrzymuje helikopter żeby wisiał nad wrogą bazą a strzelec naparza we wszystko co nie jest oznaczone na niebiesko. Na początku proponuję zniszczyć działo przeciwlotnicze. Jest to dobry sposób, latam tak z kumplem i praktycznie tylko 1 raz zestrzelił nas jakiś francuz za pomocą RPG.

Pozdrawiam i mam nadzieje że do czegoś się przydał mój post.

Odnośnik do komentarza
Jest to w 100% uczciwe i polega jedynie na skutecznym używaniu pojazdów. Oczywiście to także frustrujące dla obrońców, ale helikopter nie jest nie do zestrzelenia.

No właśnie, helikopter nie jest niezniszczalny, więc nie wiem jak można się w ogóle czepiać. Kilka razy widziałem też graczy dokonujących cudów za sterami czołgu, a przecież ten pojazd jest jednak bardziej narażony na zniszczenie.

niech sobie bedzie uczciwe - tylko gdzie tu radosc jak zginelesz po 10s od startu od artylerii, a po respawnie sie od razu cos innego dobilo??

Czasem tak jest, ale i nie przesadzajmy. Logiczne, że w samych bazach trzeba poruszać się pod osłoną, bo tutaj najczęściej spadają pociski artyleryjskie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Jest to w 100% uczciwe i polega jedynie na skutecznym używaniu pojazdów. Oczywiście to także frustrujące dla obrońców, ale helikopter nie jest nie do zestrzelenia.

lol 100% uczciwe...grales wczesniej w jakiegos BF'a? na PC na rankinkowych serverach za take cos kicki leca. pozatym jest to megalamerskie i meganoobowskie i praktycznie mozna to nazwac bugiem. jak tak wyglada kogos gra to naprawde mi go zal. po prostu chamskie odbieranie calej radosci z gry przeciwnemu teamowi.

Odnośnik do komentarza

Poprostu to wymaga umiejętności od osoby która się zrespawnowała uciekania, nie wierze, że jest się sekundę i już dead, tylko troche czasu mamy więc wystarczy ruszyć głową, 2, 3 próby już. PC to PC, serwery rządzą się swoimi prawami na PC, a tymi prawami rządzi admin który jest właścicielem serwa.

Odnośnik do komentarza
lol 100% uczciwe...grales wczesniej w jakiegos BF'a? na PC na rankinkowych serverach za take cos kicki leca. pozatym jest to megalamerskie i meganoobowskie i praktycznie mozna to nazwac bugiem. jak tak wyglada kogos gra to naprawde mi go zal. po prostu chamskie odbieranie calej radosci z gry przeciwnemu teamowi.

No niestety, wygrywanie z przeciwnikiem zawsze odbiera mu radość z grania. Zresztą stoczyłem już mnóstwo pojedynków online i takie sytuacje są dość rzadkie, więc ciężko tu mówić o jakimś większym problemie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Othis, co ty masz okres? nie dość że wszystko masz opisane w grze to jeszcze rzucasz się na każdego

nie ma innych broni poza tymi co ci opisałem oraz unlockami - więc weź przeczytaj to jakieś 10 razy to może dotrze do ciebie informacja jakiej poszukujesz

 

jak niebawem nie wydadzą tego patcha z Conquestem to chyba pozbędę się tej gry, jest świetna ale już autentycznie womituję tym gold rushem

Odnośnik do komentarza
Kicki za zbyt wiele killsów z użyciem pojazdów?

za abusowanie helikopterem. mam nadzieje ze wkrotce w jakims wiekszym patchu dodadza opcje 'vote kick' albo 'vote ban' to zobaczymy po ilu sekundach wylecicie z serwera po zrobieniu takiej akcji ;)

bo na prywatne rankingowe serwery z adminami chyba nie ma co liczyc :mellow:

Odnośnik do komentarza

"Vote kick" to świetne rozwiązanie aby pozbywać się z serwera innych graczy bez szczególnego powodu.

Poza tym co to jest abusowanie helikopterem, przecież to jest po prostu wyjątkowo skuteczna broń i używanie jej w najefektowniejszy sposób nie jest niczym złym. Można tępić glitchownie, wyłażenie za mapę, spawnkillowanie, ale w końcu nie efektywne używanie wsadzonych do gry maszyn.

Odnośnik do komentarza
Wampis, vote kick to obowiązek, ile to razy jakiś kretyn sabotował całą ekipę tylko dlatego że mu squad podzieliło i nie był z ziomkami

Nie mówiąc już o pajacach strzelających do własnej drużyny, albo zabijających Cię, bo im zająłeś artylerię... Niestety, czasem takie rzeczy się zdarzają, stąd vote kick jest raczej potrzebny.

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Ja osobiście dużo bym dał za opcje "mute" na członków składu. W zeszły piątek zostałem przymusowo zapoznany z repertuarem ulicy sezamkowej w oryginale (wersja amerykańska). W kolejności było to:

- o literce "a"

- o literce "b"

- o motylku i króliczku

 

więcej nie zmogłem.

 

Niestety na pytanie - "czemu się dziecko wydzierasz ?"

No cóz .. w odpowiedzi usłyszałem - "bo jestem z Teksasu" ...

 

Niestety, zmniejszenie głośności ogólnej uniemożliwia kontakt z pozostałymi osobami w squadzie.

 

Może ktoś z was ma pomysł jak sobie z tym poradzić ?

 

pozdrawiam

Smutny

 

Odnośnik do komentarza

Smutny, no cóż pozostaje wyciszenie przez Gamercarda.

Co do "vote kick" to może macie rację, czasem niektórzy dostają świra i teamkillują bez opamiętania, z tymże już teraz gra sama ich wykopuje po pewnym czasie. Gorzej, że osoby te mogą wrócić. Ale pamiętajcie, ze inni mogą dać też głosowanie bez wyraźnego powodu i przez nich dostaniemy kopa za zajęcie artylerii czy PL w Gamertagu. Ot z czystej złośliwości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...