Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę w imieniu kumpla ;)

Xbox podłączony do LCD componentem, wszystko dotad było ok az do wczoraj-brak obrazu i dzwieku .

Na konsoli pali sie jedna zielona dioda, czyli tak jak zazwyczaj.

Zasugerowałem mu podłączenie zwykłymi chinche i sprawdzenie na kanale audio video(oczywiście po przełączeniu na pozycję sd na kablu)-efekt ten sam.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj będę kumplowi wgrywać NXE + ten najnowszy update, ale chciałem się was spytać i upewnić jak nagrać tą aktualizację na płytę, czy z katalogiem $SystemUpdate, czy tylko to co w nim jest ? bo sam już nie wiem. I czy ten update ze stronki xbox'a z Anglii - http://www.xbox.com/en-us/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm $SystemUpdate_ Fall08_7371.zip różni się z tym z polskiej - http://www.xbox.com/pl-PL/support/xbox360/system-update.htm $SystemUpdate_ Fall08.zip czy to po prostu ta sama aktualizacja ?

 

I ostatnie pytanie czy będzie miał avatary ? czy to tylko po aktualizacji via xbox live ?

 

W ogole to nagrać jako dane ? iso ? czy mixed data ?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

osobiscie nic nie rozumiem z tego co piszesz

na wstepie chcesz zrobic najnowszy update + NXE?

przeciez to najnowszy update to jest najnowszy NXE

czyli po co robic 2 razy to samo? zrobic po prostu najnowszy update, a to zazwyczaj robi sie przez XBL bo tylko taka forma zawsze daje najnowszy update 9chyba jeszcze w BATMANie w samej grze jest ten najnowszy update, wiec wystarczy wrzucic gre i zrobi sie update, a jesli chodzi o XBL to nie trzeba miec zadnego konta, po prostu robi sie test XBL i w trakcie testu pobierze akutalizacje czyli najnowszy NXE

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Nagralem demo na DVD+R, root:/Partition3/itp, w menu napedu pokazuje sie 'dysk z roznymi materialami", wchodze w zakladke Gry i demka nie widac. Co robie zle?

Juz wiem, Partition 3 bylo wskazowka dla zgrania dema na dysk, Content idzie na plyte

edit: nagralem Content na plytke i wciaz nie dziala, olewam to bo nie mam wolnych plytek - pendrive mi robi za DVD RW :>

Edytowane przez Scorp1on
Odnośnik do komentarza

Witam mam problem . Po podłączeniu xsa kablem hdmi w grach widzę lekkie opóźnienie obrazu denerwuje mnie to strasznie . Podłączyłem xsa kablem vga i wszystko ok 0 spóźnienia . Zdenerwowany kupnem badziewnego kabla podpiłem pc i obraz idealnie 0 zamułki itp. Czy poprostu xbox ma badziewny port hdmi ? czy co jest (xbox jasper z kwietnia / tv brawia full HD 52 cale ) wydaje mi się że to nie wina kabla bo pc nie zmaulał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...