Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zostaje aero + dieta a tobie szpilki 

Tak naprawdę nic ci nie zostaje bo nie masz charakteru by tego dokonać,zresztą jak i innych rzeczy,choćby pojawienia się na zlocie.Zyebałeś kabi,starałem się ciebie nie atakować,bo jesteś przez ten fakt bezbronny a ja nie lubię wykorzystywać przewagi,ale nie byłbyś sobą gdybyś nie zaczął znowu się spinać.

Odnośnik do komentarza

hahahah zero dystansu do swojej osoby, zerówa Liti :confused:

 

Hipokryta pamietam jak jaczes sie z ciebie smial bo miales bebzon wiekszy ode mnie, teraz sensei schudł i kozaczy, słabo liti. Ty charakterny czlowieku. 

Oho odezwał się ten co ma dystans do siebie i tak,fakt opisany przez ciebie znaczy że mam charakter,bo zmieniłem ten stan rzeczy,proste i logiczne,czego ciebie w szkole uczyli?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A pierdolenie - tydzień i jesz mniej, trzeba się przestawić, początki pewnie są trudne. Do wszystkiego idzie się przystosować.

 

Ja nie wiem co z brzuchem robić bo mam na nim skóry nadmiar po przeszłości z chlaniem piwa na poziomie "hard" gdzie w ciągu 8 h posiadówki z konsolą potrafiłem i 10 puszek wypić. Nie uskuteczniam tego "sportu" ze 3 lata ale tendencja do piwnego, odstającego brzucha jak piłka została. Fajnie wygląda mój brzuch jak lekko wciągnę albo jak popatrzę w lustro rano najlepiej po dniu kiedy mniej jem ale nie ma co na posturę kulturysty liczyć chyba. W sumie się pogodziłem. Bo pewnie sposobu na pozbycie się fal dunaju skóry i tłuszczu nie idzie bez jakiejś operacji zrobić. Jak kiedyś 15 kg schudłem to mi firana skóry wisiała. :( Wstyd ale jakoś przeżyję. Sam sobie jestem winny.

 

BTW. fotkę wrzucę w październiku - przyrosty w sumie zerowe po ćwiczeniu w domu, może ubicie nieco lepsze po ćwiczeniach jak się ponapina wszystko ale na sucho chuja widać, że coś robię. Waga waha się pomiędzy 82 a 85 kg zależy ile jem w tygodniu. Od następnego roku pójdę na jakąś prawdziwą siłownię i wezmę się za swoje ćwiczenia bardziej profesjonalnie, przynajmniej tak zakładam. Może wtedy.

 

No i ja mam chyba z przyswajaniem białka problem bo zażywam stale omeprazol, który niweluje wydzielanie kwasu żołądkowego a białko rozbijane jest raczej przez kwas więc i z masy lipnie. Nie nadaje się na spartakusa ale jak przynajmniej jak popodnoszę trochę ciężary i się spocę to wmawiam, że to dla zdrowia lepiej. :)

Odnośnik do komentarza

Elegancko Litwin, a mimo, że fotka w długich spodniach to spodziewam się, że noga też dobra.

Dzisiaj miałem trening nóg więc nie chciałem ich wstawiać,myślę że niedługo dam.

 

Jakieś zdjęcie plecków zarzuć. Przód miazga.

No nie wpadłem an to,ale masz trochę odbicia barów w lustrze ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...