Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Krupek ale zauwaz ze tutaj nikt sie nie kłóci tylko chodzi o to ze litwin kazdego po kolei poucza, kazdy kto napisze co innego niz on jest trollem i opiera sie na wiki. Kazdy kto mu wytknie ze pier.doli głupoty ubrane w ładne słówka z góry jest randomem czy lamusem jak on to pisze. Tak naprawde poki go nie było spartakus byl fajnym dzialem gdzie akzdy kazdemu pomagal doradzał jak facet facetowi a nie pier.dolił ze liwtwinian wapnia jest be bo kazubinian sodu wypłukuje tantum rosa z komórek miesniowych. I taki (bez urazy) jjot czy grzegorzo łykają te dyrdymały przyklaskując tak naprawde nie rozumiejąc o czym on pisze. Kiedys w spartakusie było proste, ryz z kurczakiem a wieczorem twarog, chcesz zrzucic fat, biegaj a teraz co? teraz nie bo twarog na noc jest fe , a biegac nie wolno bo organizm najpierw pali miesnie potem tłuszcz no bez jaj. No oprocz moich beefów z kazubem ktore i tak byly pod publiczke bardziej i zeby bylo zabawnie niz na serio. Serio z kazdym tutaj mozna podyskutowac tylko nie z nim. Nawet jak zaproponowalem zeby ignorowac siebie nawzajem to komentowal wszystko co napisze. Chory czlowiek. Tyle w temacie. A szkoda bo w dziale jest wielu chłopakow z ktorymi mozna pogadac i wiele sie dowiedziec PRAKTYCZNYCH rzeczy na temat treningu i zywienia ale sie nie wychylają bo wyglada to tak jak wyzej wymiana zdan pomiedzy czoko a litwinem. Tyle w temacie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czoko o tym mowilem. Nie ma co karmic trolla a na trudne słówka niech sie nabierają laicy którym kit wciska. Spoko wronerro który wie sporo o siłce go naprostował, czoko który ma papiery 3 razy bardziej cos warte niz te na noszenie wody litwina tak samo go naprostował ale ten dalej swoje. To jest wlasnie taki typ czlowieka który za chu.ja ci sie nie przyzna do błędu. Kompleksy i małe jądra :confused:

To nie odpisuj a nie reagujesz na każdy mój post jak nastka.Dla dobra kolektywu przestanę odpisywać trollino cygano ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

tzn diety nie mam żadnej bo i kasy za bardzo też na to nie ma, nie chce się bawić w profesjonaliste, ale mam za to bardzo szybką przemiane materii i jestem w ogóle ektomorfikiem jakby co, także jakbym nawet wpierdalał jak świnia to ciężko mi przytyć, pod podbrzuszem mam troszeczke tłuszczyku nie rzucającego się w oczy, ale jednak przeszkadzającego mi odkryć kaloryfer i szukam sposobów jakby sie go pozbyć, budowe ciała mam coś jak 44bronx tylko właśnie problem z tym podbrzuszem, i myślałem ze bieganie coś pomoże więc się was pytam, chyba że coś innego radzicie to chetnie posłucham i pochwale sie efektami

Odnośnik do komentarza

Ogólnie brzuszki to shit, najlepsze będą spięcia, i trening na drążku o którym niech sie wypowie czoko bo na treningu brzucha zna sie bardzo dobrze. Do tego dowal bieganie koło godzinki wolnym tempem i powinno iśc do przodu.

 

Ja mam kozackie ćwiczenia na brzuch obecnie. M.in. leżymy na plecach na macie, nogi uniesione i wyprostowane, stopy ściągnięte, pod kątem 90 stopni do piszczeli. Jedna noga ciut wyżej od drugiej. My lekko z uniesionymi plecami i przekładami 2-3 kilową piłeczkę pod nogami, które wykonują nożyce. Robimy tak bez przerwy 120 sek. 60 sek i 30 sek po rząd i jest straszny ogień :)  no ale efekt przesadzony.

Odnośnik do komentarza

Największa jest beka ze co chcą zrzucić fat z bomby robią brzuszki,jakby to miało spowodować że im z brzucha fat miejscowo zejdzie,to tak jakby pakował biceps w nadziei że tam się spali więcej tłuszczu ;) Do tego zapominają ze brzuch jest antagonistą prostowników i jak się katuje je nie równomiernie to można spowodować nadmierne ściąganie mięśni brzucha i powodować bóle prostowników.

Odnośnik do komentarza

Dobrze ze mam wlasny sprzet i nie musze na to patrzec :)

 

Niezłe jest tez ze jak sie im powie ze cwiczenia na brzuch są po to zeby rozwijac miesnie nie palic fat, a jak jeszcze powiesz ze bez diety i aero cwiczenie brzucha moze spowodowac to ze bedzie jeszcze wiekszy to patrza na ciebie jak na poje.banca :D Pól biedy jak jeszcze ktos słucha i wyciąga wnioski ale ilu jest takich ze tylko popatrzy jak na debila i idzie dalej cisnąc brzuch zeby schudnąć :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...