Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie zawsze wystarczy tylko ciężka praca. Nie wiem jak to się do zbijania wody ale z tego co słyszałem wielu ludzi nawet podczas występu na scenie jest chociażby na trenie . Szkoda , myślałem o startach ale jak widzę takich kabanów to jednak poczekam z 3-4 lata zrobię jakieś cykle i się pomyśli.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie.
Rozpatrzmy wspolnie taka sytuacje.
Jestesmy z podobnego rocznika.

Zaczynamy trenowac w podobnym czasie.

Wszystko odbywa sie na podobnym poziomie tzn. dieta, trening, regeneracja (nie liczymy genow, ja mam nop wieksza lape a Ty klate, sral to pies).

Po 3 latach systematycznych treningow mowimy sobie, a wystartujemy w debiutach, ktore odbeda sie za rok.

Ok super pomysl !

Trzymamy diete na 100%, nie ma coli, nie ma chipsow, eat clean - train dirty.
Spimy min 9 godz, suplemantacja bialkiem, weglami,(pipi)i itd - podstawa.
Ty bierzesz kreatynke, jakis spalacz i walczysz.

Ja natomiast przybijam na podklad tescia i wrzucam jakas zwykla mete.

Przez ten rok powtarzam ten  cykl 2x.

Przychodzi dzien zawodow, ktory z nas wyglada lepiej mimo takiego samego wysilku?

Odnośnik do komentarza

Tak  na marginesie... Litwin poznałeś może tego gościa co dość często staliście obok siebie  (np. na zdjęciu które podał szarku , koleś w zielonych slipach ) ? było to parę lat temu , ale zdaje mi się , że to jest mój znajomy z lat technikum , Marcin i pochodzi z Płońska . 

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Gadałem z nim chwilę,opowiadał że zbijał rano wagę,sympatyczny gość :) Zaraz zakładam drugą warstwę bronzera,piję Vitargo i się modlę by ten ból nóg z wczorajszego biegania nie przełożył się na pozowanie.

 

Edit:Seb daj znać jak mu poszło,bo widzę w galerii że ma medal na szyi :)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak myślałem teraz wpadnie zaległy hajs za robotę i łapie za metę albo teścia . Jedynie te zastrzyki mnie odstraszają ale no cóż trzeba będzie się przemóc bo będzie lipa straszna .

 

Szczerze? Ja jesli bym miał brać to wyłącznie w zastrzykach. Oral olej, szkoda bebechów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...