Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Blisko trzy lata treningów. Pierwszy rok bez diety (wpieprzanie na ilość, złapałem w ten sposób ponad 20kg, w tym sporo fatu oczywiście). Drugi rok już ciut lepiej, a ostatni dopięty na perfekt, z dokładnym liczeniem kcal, ważeniem wszystkiego itp. Poszło też trochę supli.

 

Żuchwa porobiona bo mam do niej gena. Do tego dochodzą regularne wioslowania żuchwą w opadzie, uginanie żuchwy na wyciągu itp. No i jakoś poszła wreszcie ;)

 

A tatuaże, cóż - od zawsze chciałem je mieć, ale nie bardzo było na czym. Zaczynałem od 31cm w obwodzie bicepsa (fota po lewej), więc sami rozumiecie...

Odnośnik do komentarza

Blisko trzy lata treningów. Pierwszy rok bez diety (wpieprzanie na ilość, złapałem w ten sposób ponad 20kg, w tym sporo fatu oczywiście). Drugi rok już ciut lepiej, a ostatni dopięty na perfekt, z dokładnym liczeniem kcal, ważeniem wszystkiego itp. Poszło też trochę supli.

 

Żuchwa porobiona bo mam do niej gena. Do tego dochodzą regularne wioslowania żuchwą w opadzie, uginanie żuchwy na wyciągu itp. No i jakoś poszła wreszcie ;)

 

A tatuaże, cóż - od zawsze chciałem je mieć, ale nie bardzo było na czym. Zaczynałem od 31cm w obwodzie bicepsa (fota po lewej), więc sami rozumiecie...

jak poszedlem pierwszy raz na silke to 28cm w bicu, nie wiem jak to bylo mozliwe

Odnośnik do komentarza

To dlaczego nie masz tej łapy teraz? Mięso tak nie spada szybko.

 

3-4 lata temu leczyłem kolana, więc miałem przerwę od koszykówki, chodziłem tylko na siłownię, jedyne bieganie to na rozgrzewkę na bieżni automatycznej. Najwięcej ważyłem prawie 115 kg, miałem wtedy dużo mięśni, tłuszczu trochę więcej niż teraz. Wróciłem do koszykówki, 2 razy z rzędu dostałem zapalenia dziąseł od ósemek, przez 2 miesiące schudłem 15 kg. Ludzie w rodzinie się pytali rodziców, czy raka nie mam. Także, szybko można stracić mięśnie.

Odnośnik do komentarza

To dlaczego nie masz tej łapy teraz? Mięso tak nie spada szybko. Było chociaz cos widac jak napiełes czy sama spasła łapa? To wazne.

 

A juz szczegolnie nie spadaja tak obwody w bicepsie. Moze jednak tej łapy nie było? :(

mam teraz 36 w lapie przy wadze 68kg, mysle ze nie jest najgorzej po 5 miesiacach redukcji. Wejde na mase to do 40 dobije szybko

 

Nie miałem na mysli raka tylko samo zaprzestanie cwiczenia. A z tego co wiem shen nie miał raka a cwiczył dalej tylko na redu. Jest tez cos takiego jak pamiec miesniowa i potrzeba znacznie mniej czasu niz poprzednio do powrotu do poprzedniej masy miesniowej.

prawie dwa lata nic nie robilem, niestety zachorowalem na przewlekla chorobe, musialem brac sterydy i inne (pipi), zapuscilem sie. narazie remisja wiec cisne z forma bo nie wiem kiedy znowu szpital Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

5 miesięcy chcesz redu ciągnąć? o_O

 

Zalezy od efektu chce byc piekny z bf jak chociaz ty na masie ;) Rok temu jak robilem redu w polowie widzac efekty myslalem ze na lato bede greckim bogiem niestety w pewnym momencie sie zablokowało , poszła krew z nosa i zaczal sie problem. Wiadomo im nizszy bf tym ciezej ale miałem juz taka blokade ze nic nie szlo, biegałem 3 x w tygodniu, trening , dieta. W tym roku chce zaczac wczesniej zeby mocniej popracowac, dieta tez oparta na tłuszczach i białku. Smialem sie z ciebie ale musze poczytac o tej ketozie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...