Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie tak. Dajmy na to klatka, wyciskanie. Zaczynam od 110 x 8, schodze o 10 kg do 70. Jeszcze rozpietki potem. Srednio mam siłe by dalej cos robic z ta partia. Moze lamą jestem :) dlatego łacze...i chyba zle do tego podchodze bo wieksze efekty chyba by były gdyby na maxa katowac jedna partie na danym treningu.

Musze tez cos przemodelowac bo od 4 mies w zasadzie te,same cw. Ale na razie redukcja sie sprzyda, nie chce sie na maxa podlac.

No lama to napewno nie jestes skoro cisniesz 110 na 8 razy :)

 

4 miesiace jednym schematem to za dlugo, tyle ze nie trzeba zmieniac od razu wszystkiego rosne sa rodzaje oszukania miesni, zwiekszyc lub zmiejszyc ciezar kosztem ilosci powtorzen, inna liczba serii, dluzsze lub krotsze przerwy miedzy powtorzeniami. Pole manewru jest naprawde spore a najgorsze co moze byc dla przyrostow to wlasnie robienie ciagle tego samego

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trochę słabo u was z fotkami i konkursem w tym roku, miały być.

 

Konkurs? No w sumie można by poszukać kto w tym roku najwięcej plusików zainkasował za fotki i dać mu podpis nad awatarem "najlepszy kulturysta fpe 2016" :ohboy:

 

Wrzuciłbym fotki, ale przez dwa miesiące była jedna wielka chuynia i porażka, więc nie ma się czym chwalić. Teraz we wrześniu dopiero się ogarnąłem i można powiedzieć, że od dwóch tygodni napierdalam. W końcu wróciła mega motywacja i zajawka do ćwiczenia i diety i w ogóle get fit or die trying dziwko. Poza tym doszło do mnie, że niepotrzebnie tyle redukowałem, to była głupota. Teraz mam inne priorytety. Do marca/kwietnia chciałbym tyć 1-2kg miesięcznie i zalewanie tłuszczem mam gdzieś. Później zrobię 3-4 miesiące tyci ścinki i na wakacje coś około 10% bf chciałbym mieć. Później znowu tycie do stycznia/lutego i na lato 2018 spróbuję się dociąć do 8% albo mniej.

No i nowy plan treningowy mam, od Sakera oczywiście.

 

TRENING A

Przysiady 5x5

Wyciskanie Leżąc 5x5

Wiosłowanie 5x5

Wznosy bokiem 3x8

Biceps+Triceps 3x8

Allahy 3x8

Łydki 3x8

 

TRENING B

Martwy Ciąg Klasyczny 5x5

Wyciskanie Żołnierskie 5x5

Podciąganie Wąsko 5x5

Wyciskanie Wąsko 3x8

Biceps 3x8

Deska x3

Łydki 3x8

 

- Progresja ciężaru co trening

- Przy stagnacji -10% ciężaru i na nowo dokładamy

- Biceps i Triceps - ćwiczenia wg. uznania

- Łydki wykonywane z wyprostowaną nogą w kolanie

 

Miałem małe wątpliwości co do tej rozpiski, ale po obejrzeniu godzinnego Q&A na temat tego treningu zostały one rozwiązane i wiem, że nie ma lepszej rozpiski dla początkujących naturali niż ta.

Wracam do przysiadów, martwych i wiosłowań. Myślę, że 2-3 tygodnie i będę napierdalał na 100%.

Tylko nad łydkami się zastanawiam, duże je mam i nie chcę mieć mega klocków :/

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście z przeszło 4 letnim opóźnieniem ale mam w ręku karnet open na siłownię za 135 zł, 4 treningi z trenerem personalnym i 4 pomiary na jakiejś maszynie jako gratis. 8) W poniedziałek ruszam z tematem. Zrobię fotkę i co kwartał będę aktualizację wrzucał. Sam nie wierzę, że w końcu się zapisałem ale teraz zapłacone więc nie ma przymulania. :D Pozdrawiam załogę! :lapka:

 

Wrzucę te pomiary z tej maszyny jak tylko zaatakuję siłownię! Będzie beka. Wronerro chyba wrzucał swoje wyniki, zrobię porównanie. xD

Odnośnik do komentarza

Czyżby to Pan był autorem bestsellerowego "Poniedziałku"? Mogę prosić autograf?

 

Jezu, ile ja już razy zaczynałem od poniedziałków... Od pierwszego dnia roku, pierwszego dnia wiosny, lata, urlopu, od przesunięcia czasu, od poniedziałku po uregulowaniu debetu, od dnia po rzyganiu, od wymiany aparatu zapłonowego, od pierwszego wpierdolu, od teraz na pewno, od wykupienia benefitu (bo zapłacone), od poniedziałku zaczynam. Tylko czekać, aż ta sztanga z poniedziałkami mnie przygniecie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki żebyś trafił na trenera, któremu serio chce się kogoś czegoś nauczyć, a nie typa co ci po prostu każe się położyć na ławkę i machać sztangą góra-dół.

No i przy okazji polecam na youtube obejrzeć i wysłuchać po kilkanaście razy filmików z fundamentami najważniejszych ćwiczeń na takim kanale warszawski koks czy jakoś tak.

Rośnij duży :lapka:

Odnośnik do komentarza

kurde, dalem aWam ebooka od jakiegos francuskiego trenera, ktorego nazwiska nie potrafoe wymowic.

Podal tam spoko opcje dla beginerow.sredniakow i zaawansowanych a sWy tu z jakims Srakerem wyjezdzacie...

https://pl.scribd.com/document/320189524/christian-thibaudeau-bodybuilding-program-2006-pdf

 

ten?

 

bo we wstępie jest jak byk "1. This program is not for beginners. It is primarily intended with individuals with competitive aspirations. While it can be applied to people simply wanting to look their best, those with less than 2 years of solid training should begin with a more basic program. This is due to the fact that some methods utilized in the program are not necessary for beginners."

 

również jadę z planem FBW od Pana Sakera, podoba się  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...