Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Pierwszy płatny dodatek do Paradise'a, a mianowicie Party Pack. Zarazem Criterion dostaje ogromnego minusa za pobieranie opłat za coś co niektórzy dostali za darmo (Ultimate Box). Nie po to kupowałem wcześniej grę, płacąc więcej niż teraz żądają za UP, żeby teraz dodatkowo płacić. Rozumiem jak wprowadzą opłaty za dodatkową mapkę czy samochody, gdyż nie ma tego nikt za free.

 

Porażka :angry:

 

to źle że przedtem wypuścili coś za darmo

dobre i to, bo większość firm kasuje za byle co

i jestem pewien że dzięki poprzednim darmowym dodatkom łyknę też ten płatny

Odnośnik do komentarza

Dodatek spoko :) Ale nic nie przebije trophy w nim. Odpaliłem wczoraj to całe party. 2 Playerów, 1 runda, do zrobienia drift :) Wskoczyło mi NA RAZ 4 trophy :D Już myślałem, że jakiś bug czy cuś i wskoczą mi wszystkie naraz z dodatku :]

 

1. Every player succeeds in every Party Game

 

2. Complete a Small Party

 

3. Complete your 1st Party Round

 

4. Every player succeeds in a Party Round

Odnośnik do komentarza

Ludzie zacznijcie rozumowac trochę. Chodzi mi o to, że niektórzy mają tryb party na starcie. Czemu mam być pokrzywdzony i zmuszony do płacenia skoro mam pierwszą wersję? Tego nie rozumiem.

 

 

WIELKI LOL DLA CIEBIE ODE MNIE!! OBUDZ SIE STARY!! (pipi)A zeby tak kazda firma dawla nam tyle dodatkow za darmo to by zycie bylo rajem..

 

Pojechałeś. Tak jak napisałem wcześniej liczyłem na tryb party za free. TYLKO na ten tryb, który ma UB, nie na wyspe i samochody. Widząc że musze za to dodatkowo zapłacić poczułem sie autentycznie zrobiony w - w wiadomo co. Jak lubisz się tak czuć to nie wnikam. Dla Ciebie to może nie nowość, a rutyna. No i ten "wielki lol" - mam się czuć zawstydzony , pojechany, itp.? Może w gimnazjum to działa ale nie tutaj.

 

Faktu, ze zwyklego BP mozna dostac za 60zl ,a Ultimate Box ,za 140 juz nie zauwzyles?

 

I co z tego? Jak ja zapłacę za dodatek to gra mnie wyniesie ok 250zł.

Odnośnik do komentarza

Ej ale co z tego??To normalne ze gry tanieja..Ja kupilem Burnouta za 15 zl skladajac sie z 4 innymi osobami..punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia..tak jak mowie dodali tyle za darmo ze mi tam nie przeszkadza ze "za cos" musze zaplacic. Skoro tak Ci nie pasuje to nie kupuj nic na sile..

 

BTW to tak zawsze mozna powiedziec ze jak sie kupi gre w dzien premiery to sie jest wydymanym..Ja kupilem LBP za 230 zeta zeby po 3 tygodniach sprzedac za 140.. i co mam do kogos pretensje?? Nie bo to byl moj swiadomy wybor.. kto wie moze wyjdzie tez kiedys takie ultimate LBP za grosze.. i co Ci ludzie co wczesniej sciagali dodatki z psn tez maja sie czuc oszukani??

Odnośnik do komentarza
Tak jak napisałeś "punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia". Mi nie pasuje taka zagrywka i zdania nie zmienię.

 

Ok i szanuje Twoje zdanie.. Za to mi jak najbardziej pasuje to ze dostalem mase funu i gameplayu za darmo i wrecz chetnie za place po to zeby odwdzieczyc sie za to wszystko twórcom..

 

Nie wiem czy nie rozumiesz o co mi chodzi? Tez jestem wdzięczny Criterion za darmowe dodatki, też chętnie zapłacę za kolejne, ale nie za ten.

Odnośnik do komentarza

ciekawe jak to rozbudują,obyśmy dostali coś więcej niż tryb marked man z samochodami policyjnymi bo w przeciwnym razie ten DLC nie będzie wart zakupu

 

btw.czy mi się wydaje czy po patchu 1.6 zmieniono całkowicie kolorystykę tej gry?no chyba,że mam zwidy bo długo nie grałem :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
A czy komuś po zainstalowaniu wersji 1.6 zawiesza się konsola przy wyborze auta ?! Totalna bzdura mnie wczoraj spotkała - gdy wybieram jakiekolwiek auto konsola się zawiesza i tylko pozostaje mi hard restart. Gdy wybieram motor - gra działa. Ktoś spotkał się z czymś takim ?!

Mi również konsolka wiesza się po wybraniu auta. Wszystko po ściągnięciu 1.60. Zaraz będę przeinstalowywał i zobaczę czy pomoże.

 

Edit: Mam wersję retail(starą-nie ultimate box). Przeinstalowanie gierki nie pomaga.

Usunięcie save'u pomaga, ale chyba nie o to chodzi

Edytowane przez filtr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...