Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

:rotfl:

o ja... 239 zł hahahahahh padłem :crazy:

czekałem na tą grę z ps store i miałem zamiar łyknąć, ale myślałem maksymalnie o 99 zł...

to jest jakiś żart???

239 zł za odgrzewanego downloada? to niemożliwe!!! przecież na US jest chyba za 29$ .......

nie "239 zł za odgrzewanego downloada", ale TYLKO 239 zł. To już jest szczyt absurdu. Wydawało się, że przy okazji WipEoutHD pokpili ze sprawą i wywindowali cenę maksymalnie w górę. Ale to już przebija wszystko co widziałem w tej generacji konsol! Chyba muszą strasznie jechać po kosztach bo i tak pewnie wszyscy kupują na PSS US póki złotówka jest wysoko (dziś strasznie straciła, ale ciiii... bądźmy optymistami po cichu wycofywującymi kapitał z Giełdy ;) ).

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

To stwierdzenie "tylko" rzuciło mną o ścianę XD

A ja mam tylko takie pytanko wiem że my gracze w oczach ludzi z sony polska jesteśmy mało ważni i jakie kolwiek petycje skargi czy coś nic nie dadzą, więc czy zgredzi nie mogliby się wybrać do siedziby tych tęgich głów co taką cenę krzyknęli i popytać o co kaman? Ja naprawdę chciałbym wiedzieć dlaczego jesteśmy tak okradani?? Dlatego wole kupować na usa store...

Edytowane przez ZakOnIck
Odnośnik do komentarza

Ciekawe tylko kiedy to wrzucą... Sam czekałem bardzo na to aż w końcu będę mógł kupić tą grę po niższej cenie i do tego przez net (jestem wielkim zwolennikiem sieciowej dystrybucji - pewnie dlatego że nie mam powoli już gdzie trzymać tych wszystkich gier a sprzedawać to troszkę żal). Jakakolwiek cena wyższa nić powiedzmy 80 zł będzie lekko mówiąc nietrafiona. Stany mają po 60 zł (mniej więcej) więc bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Właśnie sprawiłem sobie nowego Burnouta i śmiem twierdzić, że ta gra jest tak beznadziejna jak to tylko możliwe. Dawka chaosu w tym tytule przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Połączenie miasto - szybkość - wyścig w ogóle nie zdaje egzaminu. Dla mnie padaka. Po cholerę go tak pozmieniali względem poprzednich części. Jedynie online daje radę.

Odnośnik do komentarza
do mnie przyszedl email z cena burnouta w psstore "jedyne 239 zł!" wielka mi kur... okazja!tez jestem zwolennikiem sieciowej dystrybucji ale nie jestem zwolennikiem polskich cen...niestety

 

zapomniałem o tym napisać ,a też dostałem takiego maila.

 

parodia bo:

1.gry nie ma w polskim ps store

2.w momencie premiery gra kosztowała taniej niż 239zł

3.w angielskim store gra kosztuje w przeliczeniu ok 100zł

4.w amerykańskim store gra kosztuje 70zł

 

żal i po co nam SCEP?! niech tam zatrudnią ludzi znających się na branży,prawdziwych graczy,choćby nawet mnie (w końcu w czerwcu kończę studia i mgr inż się szykuje :P) albo każdego innego z tego forum co tu się udziela.Ciekaw jestem jak wygląda ta cała ekipa z SCEP-robote mają po znajomości,zero znajomości branży itp

Odnośnik do komentarza

Zbłaźnię się.

 

Już dawno nie grałem w Burnouta, chyba od czasu zdobycia Elite. Teraz znowu powróciłem do gry, dla motorów i trofeów. Moje pytanie... jak aktywować Road Rules? Wcześniej nie zawracałem sobie głowy wykręcaniem coraz to lepszych czasów.

Odnośnik do komentarza

Mówiłem, że się zbłaźnię? ;)

 

 

 

Zacząłem od nowa grę: zdobyłem kilka trofeów, jedną brykę, licencję D. Nie mogę jednak ani zrobić showtime' a (l1 + R1) ani aktywować Road Rules ( strzałka w górę) Przyciski mam jak najbardziej sprawne, nie wiecie co mogło się stać?

Odnośnik do komentarza
Fajnie, że pod sobą, ale mam problem.

 

Zacząłem od nowa grę: zdobyłem kilka trofeów, jedną brykę, licencję D. Nie mogę jednak ani zrobić showtime' a (l1 + R1) ani aktywować Road Rules ( strzałka w górę) Przyciski mam jak najbardziej sprawne, nie wiecie co mogło się stać?

Za niska licencja. Dopiero pozniej bedziesz mogl te rzeczy aktywowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...