Skocz do zawartości

poszukuje...


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, bez przesady. Te albumy są najpopularniejsze, ale "Vol. 4" to też kapitalna płyta. Niezłe (mimo okładki) jest też "Sabotage", z jednym z najważniejszych utworów metalowych w historii - "Symptom of the Universe". Dyskografia za czasów post-Osbourne'owskich jest bardziej kontrowersyjna, jednak sporo osób lubuje się w wybranych albumach. To zupełnie inny zespół. Warto chociaż obczaić "Heaven and Hell", żeby znać album, który uważa się za początek muzyki extreme metal. Gdyby do Sabbath nie dołączył Dio, pewnie nie byłoby dziś Slayera, Meshuggah czy Converge takich, jakie znamy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Poszukuję dobrego rocka instrumentalnego. Może być coś klimatycznego i surowego jak Mogwai, albo epickiego jak GY!BE. Byle by było dobre i miało swój własny charakter (bo większość post-rockowych wykonawców których miałem okazję usłyszeć niezbyt mnie ruszyło, brakowało im "tego czegoś").

God is an Astronaut i Explosions in the Sky odpada, znam i choć nie są to złe zespoły, to jednak nie zniszczyły mnie tak jak te dwa które wymieniłem na początku.

 

No, zaskoczcie mnie, a nie będę żałował plusików. ;]

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Dzięki Wy moi audiofile. No no, sporo tego. Mam dużo słuchania teraz. ;]

Sprawdź może jeszcze Kayo Dot (oczywiście to nie post-cock, ale sądze iż może Ci się spodobać) Crippled Black Phoenix, Dredg, Clann Zu, Minsk, Year of no light choć moga Ci sie wydać za mocne bo to nie pedalskie postrocki niemniej sprawdzić można.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wy moi audiofile. No no, sporo tego. Mam dużo słuchania teraz. ;]

Sprawdź może jeszcze Kayo Dot (oczywiście to nie post-cock, ale sądze iż może Ci się spodobać) Crippled Black Phoenix, Dredg, Clann Zu, Minsk, Year of no light choć moga Ci sie wydać za mocne bo to nie pedalskie postrocki niemniej sprawdzić można.

 

Skoro już lecimy w Minskowych tematach to jeszcze Cult of Luna, Rosetta, Isis, Sludge, Jesu, Godflesh, Baroness

Odnośnik do komentarza

Jak na razie z tego co udało mi sie przesłuchać mogę się bardzo pozytywnie wypowiedzieć o dwóch zespołach.

 

Akhmed- Chixculub. Naprawdę świetne, pomysłowe riffy i klimatyczne motywy, fajnie się tego słucha. Pojawiające się z rzadka przytłumione wokale przednio potęgują klimat. Mają jakieś inne warte uwagi albumy?

 

Mono. Na razie przesłuchałem album Walking Cloud and Deep Red Sky, Flag Fluttered and the Sun Shined, i naprawdę nice. Japończycy bardzo umiejętnie stopniują napięcie, a i kreszendom nie ma czego zarzucić.

 

Dzisiaj będę obczajał Russian Circles. :)

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...