Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gram sobie teraz w to ac i jest swietne jakos ta monotonia mi nie przeszkadza, jednak moim problemem jest ten angielski ktory jest dosyc trudny a napisow nie ma:/ i nie wszystko rozumie .jak skoncze juz gre to napisze pare punktowow ktore by mi ktos mogl wytlumaczyc

 

Trzeba bylo zainwestowac w wersje PL, serio - grac w to i nie kumac fabuly to pomylka!

 

 

ogolny zarys fabularny rozumiem jednak mi wlasnie chodzi o te szczegoly ktorych nie rozumiem.

 

Dokładnei, granie w wersje PL jest wskazane dla kogoś kto nie kuma dobrze angielskiego. Osobićsie ukończyłem grę kilka razy w tym chyba dwa razy po Polsku. Po Polsku fabuła i smaczki stały się o wiele ciekawsze. Klimat

Zeitgeistów, teorii spiskowych,(wg mnie) Danikena i ufo

- jak ktoś lubi to będzie w 7 niebie i oleje schematycznosc.

 

 

poprawione ;)

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

hehe ja już nic nie ćpam, ale znajomośćDanikena pozwoliła mi dopasować fakt,

że te kule, które się pojawiły na mapie w innych miejscach świata musiały tam zostać rozmieszczone przez właśnie jakiegoś "boga" (ufo) ;)

 

poza tym wierzę w schemat "bogowie"="kosmici" i nier ma bata, nikt jakoś nie może mnie przekonać, że tak nie jest, a to, że Daniken troche ścienia i kłamie to nic nie znaczy wobec trzonu tej teorii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No to udaj się do biura w którymkolwiek z miast. Nie musisz mieć odblokowanych wszystkich dzielnic, bo w każdym miescie dzielnica z biurem jest od razu dostępna. Biuro pojawi Ci się chyba jak wdrapiesz się na wysokie budynki i użyjesz synchronizacj, to w końcu gdzieś pojawi się to biuro. Metodą eksploracji też odnajdziesz. To taki budynek do którego wejście jest poprzez dach.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Wszystkie view pointy już mam odblokowane ;/ Żadnych nowych districtów nie mam. (pipi)a jestem w ciemnej (pipi)e -.- Byłem na południowym-zachodzie i nic ciekawego nie znalazłem. Chyba, że mam czegoś szukać w Jerusalem ;f

 

Skumałem, że nie zrobiłem misji od informatorów - zbieranie 20 flag. Czy to ma jakiś związek z tym? Jeśli tak to (pipi)ę takie granie, bo tych informatorów już nigdzie nie ma...

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Raczej w miastach. Zawsze po wizycie w "biurze" assasynów otrzymujesz krótkie info nt kolejnego celu i za każdym razem dostajesz do wykonania kilka zaadań zawsze w nowej dzielnicy(są oznaczone na mapie, jednak by je zobaczyc musisz wchodzic na wieze). Po ich wykonaniu otrzymasz informacje ze już mozesz zabić swój cel, ale mozesz tez wykonywac te zadanka dalej (nie jest to konieczne do pchniecia fabuły alej, trzeba zrobic chyba min 3). Idziesz do biura jeszcze raz, gadasz z gosciem i włacza sie juz jeden quest jakim jest zabicie danego celu.

 

Edit: skoro juz ich nie ma to znaczy, ze otrzymales juz quest z zabiciem tego konkretnego celu, zobacz czy na mapie nic nie masz.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

Sęk w tym, że na mapie nic nie ma. Mam po jednej dzielnicy (jak na początku) w każdym mieście, biuro, tych 'zakonników' od chowania się i ziomków, którzy mi pomagają przy ucieczce przed strażą. Żadnych cywilów do uratowania, czy innych takich.

 

 

EDIT: Po problemie. Wszedłem na jakąś wieżę w Jerusalem, o dziwo mogłem dokonać 'synchronizacji' i odblokowała się dzielnica ;) Dzięki za fatygę.

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na początku bardzo mine zauroczyła. Bardzo dobra grafika jak na rok wydania, otwarty świat, jazda na koniu zabójstwa - mówię ale tu jest do roboty :-). no ale przy drugim zabójstwie znowu to samo - podsłuchiwanie, kradzieże, zabójstwo i ucieczka i kurcze jak tak dalej będzie to raczej odstawie.

 

Są tu jakieś lepsze zagadki ala Pop, jakieś dobre sidequesty czy w kółko monotonny schemat + bzdurne zbieranie flag i zabijanie templariuszy?

 

Świetne widoki mi tego nie zrekompensują, walka też prosta.

 

Jeszcze jedno pytane- Dlaczego w mojej wersji PL żołnierze gadają do mnie po polsku, francusku i jakiemuś tam jeszcze? Zainstalowałem na HD.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jedno pytane- Dlaczego w mojej wersji PL żołnierze gadają do mnie po polsku, francusku i jakiemuś tam jeszcze? Zainstalowałem na HD.

tak jest wszędzie. I tak ma być.

 

Są tu jakieś lepsze zagadki ala Pop, jakieś dobre sidequesty czy w kółko monotonny schemat + bzdurne zbieranie flag i zabijanie templariuszy?

 

cały czas robisz to samo. nie ma żadnych zagadek. Gra jest prosta ale mnie ani razu nie znudziła przechodząc główny wątek. Później jak zbierałem flagi to mnie znudziło.

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze jedno pytane- Dlaczego w mojej wersji PL żołnierze gadają do mnie po polsku, francusku i jakiemuś tam jeszcze? Zainstalowałem na HD.

 

no i właśnie to jest dobre/klimatyczne

 

jak wiadomo krzyżowcy/templariusze pochodzili z całej Europy - wiec gaworzą po francusku, niemiecku, angielsku itp a polski to jest dodany no bo to wersja PL

 

no i jesli ktoś nie lubi zbieractwa to po jakims czasie zaczyna sie nudzic tą grą (tak samo jak w FarCry2)

 

mam takie pytanka

czy po zabiciu ostatniego celu gra sie kończy czy mozna dalej biegac i zbierac flagi itp ??

jak zrobic archiv z odpychaniem żebraczek (nie da ich sie naznaczyć)??

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...