Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gram od wczoraj, jestem przy czwartym zabójstwie i pomimo świetnie zrobionego "świata" i dobrze zapowiadającej się fabuły gra zaczyna nudzić.

Pierwsze miasto - wrażenie super; pierwsze zadanie, viewpointy, pomoc ludziom, podsłuch, widoki piękne, moc!

Drugie zadanie - inne miasto, viewpointy, pomoc ludziom, podsłuch, pięknie!

Trzecie zadanie, kolejne miasto, znowu viewpointy, znowu pomoc ludziom, którzy dziękują tak samo jak ci w pierwszym mieście; przynajmniej widoki piękne.

Czwarte zadanie, kur... viewpointy, pomoc ludziom - te same kwestie dziękowania zaczynają drażnić i nie można ich skrócić; widoki trzymają poziom...

Tak jak ktoś napisał wyżej - same widoki to nie wszystko, co z tego, że jest gdzie robić skoro nie ma czego. Jak tak dalej pójdzie, a nie zanosi się inaczej, to przy szóstym zleceniu będę leciał i robił tylko to, co wymagane do zaliczenia misji, które bez tych monotonnych poboczności trwałyby ok.20minut.

Odnośnik do komentarza

Można i tak, ale można tą schematyczność sobie jakos urozmaicać. Ja bronie AC chodź też mi się czasem nudził. Wtedy zamiast iść wg fabuły bawiłem sie po prostu po swojemu. Zwiedzanie miasta w celu zabijania strażników i ratowania ludzi jako dodatku też było dobre. A w takim zwykłym fpsie to nic innego nie możesz zrobic tylko idzesz po ścieżce, a jak zaczyna nudzić to tylko wyłączyć konsole, albo coś innego wrzucic.

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj, jestem przy czwartym zabójstwie i pomimo świetnie zrobionego "świata" i dobrze zapowiadającej się fabuły gra zaczyna nudzić.

Pierwsze miasto - wrażenie super; pierwsze zadanie, viewpointy, pomoc ludziom, podsłuch, widoki piękne, moc!

Drugie zadanie - inne miasto, viewpointy, pomoc ludziom, podsłuch, pięknie!

Trzecie zadanie, kolejne miasto, znowu viewpointy, znowu pomoc ludziom, którzy dziękują tak samo jak ci w pierwszym mieście; przynajmniej widoki piękne.

Czwarte zadanie, kur... viewpointy, pomoc ludziom - te same kwestie dziękowania zaczynają drażnić i nie można ich skrócić; widoki trzymają poziom...

Tak jak ktoś napisał wyżej - same widoki to nie wszystko, co z tego, że jest gdzie robić skoro nie ma czego. Jak tak dalej pójdzie, a nie zanosi się inaczej, to przy szóstym zleceniu będę leciał i robił tylko to, co wymagane do zaliczenia misji, które bez tych monotonnych poboczności trwałyby ok.20minut.

Juz wiesz dlaczego gra ma ocenę zbiorczą 83% zamiast 95%. Częściowe zaniżenie grywalności plus taki sobie wątek główny i mamy to co mamy.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam taką dziwną sytuacje. Mam konsole PAL nie przerobioną i właśnie ostatnio zauwazyłem, że na pudełku i płycie AC jest napisane NTSC. Ga działa normalnie itp.Czy to normalne? Ostatnio(nie wiem czy to ma jakikowliek związek) odpalilem AC po parumiesięcznej przerwie i nie było mojego save'a. No i zacząłem od początku. Mam nadzieje że to sie nie powtorzy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

By wikipedia:

Od początku XX wieku wiedziano, iż podawanie ludziom niewielkich dawek fluoru może sprawić, że staną się ulegli i podatni na manipulacje. Podczas II wojny światowej hitlerowcy szukając sposobu, aby otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im duże dawki fluoru w wodzie pitnej. Produkcja fluoru została zlecona koncernowi IG Farben z Frankfurtu nad Menem.

 

Motyw ten przewijał się też w filmach typu Zeitgeist i mu podobnych. Obecnie chyba też się to dodaje do wody co pomaga programować ludzi za pomocą mediów...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

są 3 główne miasta + domowe miasteczko + tereny pozamiejskie. fabułę na speedrunie można zaliczyć w jeden dzień (sam tego dokonałem podczas drugiego przechodzenia :D). jak grasz pierwszy raz i nigdzie się nie spieszysz to wystarczy na solidny tydzień grania biorąc pod uwagę ilość misji pobocznych i znajdziek.

Odnośnik do komentarza

NO powiem ze AC1 dobre... dzisiaj zrobiłem 2 miasta Damaszek & Jerozolime ( chyab tak to po naszemu jest ) i wprawdzie scenariusz ten sam w każdym mieście ale jakoś wciąga :) .Podoba mi się to skakanie i wspinanie. Sama walka też fajna szczególnie udana kontra :) .

Zobaczymy jak to pójdzie ze zbieraniem tych flag i zabijaniem templariuszy .. może pokusze się o calaczka :)

Odnośnik do komentarza

Ja lubię wycisnąć calaka w grze, która mi się podoba i motyw zbieractwa też do niektórych gier pasuje i mi odpowiada (np. Crackdown, PoP). Ale AC odpuściłem 1000 bo zbyt nudny i żmudny. Żadnego funu nie dawało mi zbieranie tych flag i żadnych wymiernych korzyści w grze, oprócz potencjalnych aczivów, ale to inny temat...

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

No i gra skończona , grało się bardzo przyjemnie ,jakoś powtarzalność misji nie udzieliła mi się zbytnio .Może dla tego ze grałem z przerwami :) . W mojej ocenie solidne 8,5/10 .Miła odmiana od tych wszystkich stzrelanin :) ,pobiegac z mieczykiem poskakać po budynkach. Na pewno sięgnę po AC 2 w najbliższym czasie.

 

Dziękuje wszystkim którzy polecili mi tą grę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...