Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja parę tygodni temu słyszałem jakiś utwór hip popowy, w radio, zaczynało się klimatycznie jakaś babka śpiewała "lalalalalalalala", czy "dadadadadada", zapętlone, nie pamiętam dokładnie co i nagle wchodzi bit i koleś śpiewa i zespsuło to cały klimat utworu, co to za kawałek? Bo ten początek wpadł mi w ucho.
Edit:
To to:

ale tu jakąs dłuższa wersja Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość niezdecydowany

Rockowa piosenka po niemiecku spiewana przez mloda dziewczyna, melodie w tle przygrywa jakis tani elektroniczny instrument (prawdopodobnie keyboard). Slyszalem ja wczoraj w radiu, moze ktos kojarzy ?

 

 

Edit: mam, to to -

Edytowane przez niezdecydowany
Odnośnik do komentarza

Nie, nie Williama znam.
Ten murzynek jest mlodszy i w teledysku chyba sa zblizenia na twarz tej kobiety spiewajacej w tle, za murzynkiem.

Ogolnie sceneria jakas taka ciemna, chyba jakas scena czy cos

 

hahaha, wszedlemw  Twoj link z Williama i po prawej stronie 3 piosenka:

 

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W radiu u starego taksówkarza słyszałem polski kawałek z lat 50-70, w którym było coś o miejscu gdzie śpią nietoperze i "mój miły" chyba. Zwróciłem uwagę na piosenkę, bo babka przyspieszała nie gorzej niż współcześni raperzy. Ale jak chchiałem poszukać kawałka w necie, to tekstu już właściwie nie pamiętałem. Albo tekstu nie ma w necie.

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

panowie, szukam fajnego, dosc popularnego kawalka ktory pojawial sie na polskich i zagranicznych kanalach muzycznych w tv gdzies miedzy 2002-2004. charakteryzowal sie bardzo letnim vibe'em, w stylu lat 80 i kawalka what is love. teledysk do niego, to takie pseudo ruchome slajdy komiksowe z murzynem i laskami, cos w stylu vice city. pamietam ze tez jakies skuterki chyba byly itd. kojarzy ktos? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uslyszalem wczoraj jakis klubowy kawalek, w refrenie (i chyba w calej piosence) czesto bylo powtarzane 'do', wydaje mi sie ze z tego, albo poprzedniego roku. Ktos wie o czym mowie?

 

edit: znalazlem, zasypiam wczoraj przy wlaczonym telewizorze i juz bedac prawie nieprzytomnym slysze ta nute w glowie wraz ze slowami xD c-bool - do you know

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...