Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć, ostatnio bardzo męczy mnie jedna piosenka, której za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, nawet kto tam śpiewał co najgorsze... Leciała dość często w telewizji. Piosenka - teledysk, zaczynał się mniej więcej jak podjeżdża pod klub samochód, z tego co pamiętam, mniej więcej jak ,Hit on the floor pitbull' potem od czasu do czasu pojawia się taka kobieta w czerwonej sukni. Przez pół piosenki z tego co pamiętam jak nie od początku pokazują faceta, jakby Hiszpana, który w ostatecznej fazie wchodzi do klubu, spotyka kobietę, z którą wymienia spojrzenia, po czym podąża za nią do jakiegoś pokoju.
 
Pozdrawiam :-)
 
EDIT:
@Lucek
To nie jest to, napisałem (mniej więcej jak ,Hit on the floor pitbull') plus tutaj nie ma żadnego gościa, który idzie za nią gdzieś na górę do jakiegoś pokoju, w którym jest chyba telewizor i on zdziwiony i koniec. To było też często w TV, z czasów od 2011 do 2013 wydaje mi się. ;- )

 

może

 

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

Chodzi  mi po glowie piosenka.

Spiewana jakby przez Philla Collinsa, ale to chyba nie on.

Rytmy podobnie ale w jego repertuarze tego nie znalazlem.

Na pewno to nie jest look throught my eyes.

W w refrenie spiewa kobieta dosc, spokojnie i cicho.

To raczej jakas ballada, ktore juz swoje lata ma.

Cos mi sie wydaje, ze w refrenie padaja slowa:

"how i can lose it" , byc moze chociaz nie ejstem pewien cos w stylu "eyes" .

Jak mi to ktos znajdzie to oddam jakis starter pack do przegladarkowej gry Dragon's Prophet wygranej w konkursie paysafecarda ;d

Znalazłeś?

Może to to:

Odnośnik do komentarza

Witam,
szukam piosenki dość słynnej z końca lat 90', leciała często na Vivie jakiś czas. Otóż na teledysku ładna pani o blond włosach leżała przy basenie i śpiewała coś o "fosse possibile" , "esta łewa" smiech.gif"sambaila nainaina" usmiech.gif słońce już zachodziło i jacyś ludzie się kręcili przy basenie. Piosenka z gatunku pop, słowa były chyba mieszane angielski/włoski/hiszpański.
Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza

Pomocy, szukam piosenki, dość starej i melancholijnej. Kojarzy mi się tylko tyle, że w takim przerywniku-refrenie śpiewa chórek dzieci, a tekst to mniej więcej "We are we are (we are) the new generation" to w nawiasie śpiewa mężczyzna, który śpiewa zwrotki tej piosenki. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Help... Ostatnio w klubie zasłyszałem nutkę ale nigdzie nie mogę jej znaleźć ;( To piosenka rockowa  ew. punk-rock śpiewana przez kobietę i jest troszkę wulgarna. Niestety pamiętam tylko część refrenu "ch**u straszny, ch**u zły teraz wiem że to ty" . Proszę o tytuł jeśli ktoś to zna ;)

Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Od jakiegoś czasu w pracy słyszę w pracy bardzo klimatyczny popowy utwór, ale Google nie daje mi satysfakcjonujących rezultatów. Po kolei:

 

- fragmenty tekstu jaki dałem radę wyłapać to "circles in the sky" i "dancing round and round" w refrenie

- utwór ma stary klimat, możliwe, że nagrany został w latach 80tych, może i przed

- żeński wokal

- NIE JEST to "Circles in the Sky" zespołu The Bangles

- raczej ballada

 

Niewiele tego, ale plusik dla znalazcy.

Edytowane przez TopsyTurvy
Odnośnik do komentarza

Hej ! Słuchajcie, szukam piosenki. Śpiewa facet, taka jakby troche alternatywny rock. Zaczynała się charakterystycznym " Łuhu hu hu hu hu hu hu" a potem w tj.refrenie leciało cooś takiego : " looking in love, uuuuuuu uuuuuuu looking in love" i znowu te łuhu hu hu hu hu hu hu, bo powtarzało się to co jakiś czas. Pomóżcie, bo mnie to zamęczy :(!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...