Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Cześć

Szukam tytułu polskiej piosenki

W słowach piosenki jest wspomniane o narodzinach dziecka że nie dochodził do siebie przez kilka dni tyle pamiętam piosenka strasznie mi się podobała. 

 

Autor Sojka, Rewiński, Rynkowski lub z tego klimatu...

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

hej , szukam starej piosenki . Pamiętam jedynie że śpiewa to mężczyzna i kobieta . Graja na gitarach . Jest to powolna piesenka . Kilka lat temu miałam ja na telefonie lecz mi się zalał i zapomniałam tytuł 

tej piosenki . Na youtubie kojarze że na filmie była syrena z mężczyzna . Prosze o pomoc jeśli ktoś wie tytuł to prosze o udostępienie linku lub podanie tytułu bo przeszukałam pół internetu i nie mogę jej znaleźć pamietam jeszcze że jest w tym tytule słowo tonight i jest to angielska piosenka . Jak ktoś wie prosze o pomoc ! :(

Edytowane przez oliwia
Zapomniane słowo
Odnośnik do komentarza

Witajcie. Od paru dni nieustannie próbuje odnaleźć piosenke, która bardzo wpłynęła na moje emocje.

Była to piosenka grana na gitarze, nie jestem stanie stwierdzić czy tylko na niej czy były inne instrumenty raczej słyszałem tylko gitare. Pamiętam tylko tekst ,,just to much for me....'' 

Ta piosenka była śpiewana przez dziewczynę. Wiem na pewno, że po słowach for me było ,,now'' kontekst jest taki że za dużo dla mnie w tej chwili. ale nie wiem czy to było right now albo inne słowa zostały użyte. Piosenka spokojna, dziewczyna miała gładki głos. Piosenkę usłyszałem 19.12.2020 r. o godzinie 16:40-16:53 w tym przedziale. Leciała na jednej ze stacji radiowych nazwy niestety nigdy nie usłyszałem. Prowadzi ją dwóch gości w sensie że co kawałek coś mówią. Wpisując tekst piosenki nigdzie nie ma zaraz po słowach ,,for me,, słowa ,,now''. Moim zdaniem mógł to być cover ale nie jestem pewien. Błagam pomóżcie mi. Jest ta piosenka dla mnie ważna a myśl że mogę jej już nigdy nie usłyszeć doprowadza mnie do głębokiej rozpaczy. A i te słowa często się powtarzały więc mógł to być refren tej piosenki. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Szukam piosenki z lat 2009-2011, w której w teledysku przez ulice szedł facet chyba w czapce z daszkiem i słuchawkach, na których włączył tą muzykę. Wydaje mi się, że w pewnym momencie zszedł schodami do metra. Mało pamiętam z tego co tam się działo, bo teledysk widziałem tylko raz w telewizji, a na codzień słyszałem ja tylko w radiu w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć, szukam piosenki nazwy zespołu i tytułu która była wyświetlana w latach  90 na niemieckiej VIVA, śpiewały ją dziewczyny siedzące na kanapie dokonując castingu facetów podczas otwierania się drzwi windy, na końcu wygrywa facet przy barze, który cały czas stał z boku. pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
W dniu 22.11.2019 o 11:16, ciwa22 napisał:

Witam serdecznie. Szukam pewnej piosenki. To był koniec poprzedniego stulecia, wakacje 97,98 lub 99. W swojej telewizji kablowej miałem tylko jedną stacje muzyczną - niemiecką Vivę, na której rządził i dzielił popularny murzyn Mola Adebisi rodem z Nigerii. Poszukuję wakacyjnej piosenki, której wykonawcami była ekipa złożona z trzech latynosów. Z tego co pamiętam, śpiewali po hiszpańsku. Jeden grał na gitarze, na klipie kręcili się chyba po jakimś mieście, na bazarze, byli ubrani na czarno itp. Ktoś kojarzy?

 

Ajjjj! Seńoras and seńores! To jest to. Ponad 20 lat poszukiwań! Wyskoczyło w proponowanych kiedy ogarniałem "Latynoskiego Kochanka" Loony.
 

 

Zajebisty numer!

Edytowane przez ciwa22
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Panowie stare czasy słuchana płyta system of the dawn toxicity pobrana z kazy takie czasy plus ogólnie kilka utworów a tam jeden, który wpadł w ucho, który zupełnie nie brzmiał jak SOTD i bardziej jak SKIT niż pełno prawny kawałek oczywiście rokowy ale na maksa podnosząca na duchu nuta coś z cierpieniem ale neregiczny.

 

I drugi numer wpadł w ucho lata temu podczas oglądania montage z któregoś king of fighters teksty tupu that way coś tam coś tam system shutdown w klimatach sum41 no też szukam i znaleźć nie mogę :/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

szukam 2 piosenek

pierwsza jest stara, słyszałam ją może w 2016 albo 2015,  refren ma zwrotke ,, try, i try i try i try.... i will git it to you" nie wiem czy dobrze napisałam ale wiem ze śpiewa tą zwrote kobieta z takim wyzszym glosem

drugą jest koreańska piosenka ,,Don't Love Anyone"  nie moge jej znalezc ani na yt ani spotify. nawet shazam nie pomaga. shazamuje ją z VLIVE Hyunjina 

https://www.vlive.tv/post/1-25849997 tutal link do tego vliva, jest to 43minuta 59sekunda

prosze o szybką pomoc bo moja głowa zwiariuje <33

Edytowane przez L3nAA
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, L3nAA napisał:

szukam 2 piosenek

pierwsza jest stara, słyszałam ją może w 2016 albo 2015,  refren ma zwrotke ,, try, i try i try i try.... i will git it to you" nie wiem czy dobrze napisałam ale wiem ze śpiewa tą zwrote kobieta z takim wyzszym glosem

drugą jest koreańska piosenka ,,Don't Love Anyone"  nie moge jej znalezc ani na yt ani spotify. nawet shazam nie pomaga. shazamuje ją z VLIVE Hyunjina 

https://www.vlive.tv/post/1-25849997 tutal link do tego vliva, jest to 43minuta 59sekunda

prosze o szybką pomoc bo moja głowa zwiariuje <33

 

Pierwsza to zapewne ta

 

A druga to...  a nie powiem :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie!

 

Ja też szukam piosenki i nie mogę znaleźć czasem mi się zdaje że może mi się przyśniła... :)Ale może warto spróbować tekstu pamiętam niewiele było tak się bawi sala co niedzielę szalała i chyba misia bela na początku. Coś w tym guście. Taka radosna do tańca. Słyszałam ja na pewno na TVS w programie Przy muzyce po śląsku. Na pewno 2019 rok ale nie wiem nic wiécej. Jakby ktoś wiedział to byłabym wdzięczna za odpowiedź . 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Hello, nazwy utworu nie znam ale pamiętam dobrze teledysk :) Czarno biały kręcony w pokoju hotelowym prawdopodobnie. Kobieta śpiewała i wszystko rozbijała naokoło. Kręcony w zwolnionym tempie i cały teledysk leciał od tyłu :) Będę wdzięczny za pomoc :)

Nie jest to Alt J - Breezeblocks

Kobieta była sama, rzucała poduszkami, teledysk czarno biały leciał w zwolnionym tempie od tyłu, utwór coś w stylu techno trans, wpadał w ucho a tego Breezeblocks nie da się jakoś słuchać a przynajmniej nie dwa razy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.