Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś kojarzy taką pojebaną rosyjską piosenkę.

 

Jakiś (chyba były wojskowy czy coś w tym stylu ) łowi ryby przy swoim domku. Co chwila nachodzą go "zbiry", on im spuszcza wpierdziel. W pewnym momencie pomaga mu syn. Później jeszcze więcej zbirów się zjeżdża. Dostają po głowie mimo przewagi. Na koniec wszyscy łowią ryby :).

 

Może komuś coś się kojarzy :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.06.2020 o 15:21, JaroSX napisał:

Witam! Usłyszałem piosenkę w telefonie czekając na połączenie , śpiewa kobieta a cytaty z tekstu to " in the sky" , "one more time"  chyba w refrenie , pewnie często używana przy oczekiwaniu na połączenie . Czy ktoś wie co to za piosenka i pomoże mi ją odnaleźć ?

Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

A próbowałeś zagadać do osoby z którą rozmawiałeś? Muzyka na czekanie jest chyba dalej płatna, więc jak ktoś korzysta to na pewno zna utwór, a jak nie to zawsze może sprawdzić.

 To było połączenie nieodebrane , niestety przez pewne okoliczności nie mogę drugi raz zadzwonić na ten numer .

Odnośnik do komentarza

Szukam starej piosenki, śpiewali ją sami mężczyźni, piosenka to raczej jakiś pop/hip hop pamietam tylko kawałek refrenu coś w podobie: i can’t get/break it...aaand doooooown” początek refrenu jest tak wzniosły. Dodam, że słuchałam tej piosenki na starym samsungu GT-2550 możliwe, że była tam już wgrana fabrycznie jako dzwonek.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Nezcoks napisał:

Szukam starej piosenki, śpiewali ją sami mężczyźni, piosenka to raczej jakiś pop/hip hop pamietam tylko kawałek refrenu coś w podobie: i can’t get/break it...aaand doooooown” początek refrenu jest tak wzniosły. Dodam, że słuchałam tej piosenki na starym samsungu GT-2550 możliwe, że była tam już wgrana fabrycznie jako dzwonek.

Może to ?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Szukam piosenki, która usłyszałam raz na tik toku i do teraz nie mogę znaleźć. Gdzieś w tekście może na początku lub może w refrenie było takie przeciągnięte come on... i trochę cisza i znowu come on... Nie mogę tej piosenki nigdzie znaleźć. Fragment jest bardzo spokojny i śpiewa ją jakiś chłopak.

 

Proszę jeśli ktoś zna niech napisze, z góry dziękuje i pozdrawiam :)

 

53 minuty temu, Mitsuki napisał:

Szukam piosenki, która usłyszałam raz na tik toku i do teraz nie mogę znaleźć. Gdzieś w tekście może na początku lub może w refrenie było takie przeciągnięte come on... i trochę cisza i znowu come on... Nie mogę tej piosenki nigdzie znaleźć. Fragment jest bardzo spokojny i śpiewa ją jakiś chłopak.

 

Proszę jeśli ktoś zna niech napisze, z góry dziękuje i pozdrawiam :)

 

Znalazłam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...