Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie ideałem znajdziek jest Batman - tam aż chce sie poznac historie każdej postaci, każda taśme etc...

 

Noo Batman jeżeli chodzi o formę znajdziek rządzi też tak myślę.

 

Choć jeżeli chodzi o formę ich szukania to dla mnie RDR wymiata. Fakt, że szukamy sztabek złota ale ich sposób szukania to mistrzostwo IMO - mapa skarbów. Tylko żałuję, że jest ich tak mało bo w takiej formie mógłbym szukać ich z 300 ;] I wali mnie czy to by było łajno krowie czy flagi heh.

Nooo znajdzki w RDR to CUDO - cos co faktycznie niesie ze soba fun i nie jest mozolne tylko ciekawe.

 

Kurde, juz sobie wyobrazam jak mogliby to zaadaptowac do LA Noire - moglibysmy np. napotykac sie przez przypadek na jakies notatki / inne rzeczy, bedace sladami morderstw sprzed lat, a idac sladami w koncu docieralibysmy do prawdy (po prostu - zamiast szukac sztabek zlota, szukalibysmy poszlak bedacych w miejscach ze wskazowek).

 

Kurde jak sie nie moge doczekac tej gry :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie z przyzwyczajenia Ultima , co prawda dają najsłabsze DLC (sharpshooter - ulepszone celowanie phi, nawet tego nie zassam) ale w kontekście awarii PSS i tak żaden z nas nie zassa bonusów , więc perspektywa ponownego przechodzenia (tudzież wrzucenie/zakupienie wszystkich packów i kontynuacja gry) wydaje mi się bardzo realna i chyba sprawdzi się nieźle (skończymy tytuł , przywrócą PSS i zaciągniemy kilka(naście?) dodatkowych spraw - dla mnie ok!) . Co do tych "znajdziek" to przychylam się do zdania @Słupka , uwielbiam od wielu lat "bujać" się po światach R* heh - powiem szczerze że zdecydowałem się ostatnio na zakup GTA IV Complete i po kilku latach (grałem na pre) ten tytuł nadal mnie zachwyca (przede wszystkim w kwestii zagospodarowania przestrzeni) , a mój znajomy wczoraj kupił Red Dead (choć pożyczałem mu rok temu i przeszedł..)To trywialne ale gry R* to są dla mnie i dla wielu moich znajomych gry na lata , bardziej niż CoD czy BF. Mam ogromną nadzieję że do tych tytułów dołączy IP L.A Noire , martwi mała ilość pre-orderów , ale prawdziwi fani R* czekają heh.

 

 

Edit: Początek posta był odpowiedzią na pytanie , którego już tutaj nie ma heh

 

bo pytania typu: "gdzie kupić ..." to nie tutaj

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

U mnie z przyzwyczajenia Ultima , co prawda dają najsłabsze DLC (sharpshooter - ulepszone celowanie phi, nawet tego nie zassam) ale w kontekście awarii PSS i tak żaden z nas nie zassa bonusów , więc perspektywa ponownego przechodzenia (tudzież wrzucenie/zakupienie wszystkich packów i kontynuacja gry) wydaje mi się bardzo realna i chyba sprawdzi się nieźle (skończymy tytuł , przywrócą PSS i zaciągniemy kilka(naście?) dodatkowych spraw - dla mnie ok!) . Co do tych "znajdziek" to przychylam się do zdania @Słupka , uwielbiam od wielu lat "bujać" się po światach R* heh - powiem szczerze że zdecydowałem się ostatnio na zakup GTA IV Complete i po kilku latach (grałem na pre) ten tytuł nadal mnie zachwyca (przede wszystkim w kwestii zagospodarowania przestrzeni) , a mój znajomy wczoraj kupił Red Dead (choć pożyczałem mu rok temu i przeszedł..)To trywialne ale gry R* to są dla mnie i dla wielu moich znajomych gry na lata , bardziej niż CoD czy BF. Mam ogromną nadzieję że do tych tytułów dołączy IP L.A Noire , martwi mała ilość pre-orderów , ale prawdziwi fani R* czekają heh.

 

 

Edit: Początek posta był odpowiedzią na pytanie , którego już tutaj nie ma heh

 

bo pytania typu: "gdzie kupić ..." to nie tutaj

 

 

Już któryś raz czytam o "małej ilości pre-orderów", w związku z tym małe pytanko - skąd jest to info?:>

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie to natknąłem na to się na to info gdzieś na PPE.PL ( w komentarzach ktoś chyba dawał link) , jak okaże się to bujdą będę wniebowzięty heh (porządnym firmom życzę zawsze dużej sprzedaży) . BTW: Niezła wtopa , skoro nawet na PPE.pl pojawia się cam z początku rozgrywki , nie cierpię takich filmików , a teraz to już tylko będzie tego więcej więc znikam do czasu premiery (już w komentach idzie "haterstwo" ,to jak oceniać efekty Avatara oglądając 15m cam heh) , pozdrówki dla wszystkich i miłej gry w L.A Noire !

Odnośnik do komentarza

mi sie coś wali ten filmik na PPE, po kilku sekundach znika obraz, jak przewine i odpale od srodka to chwilke widze i znowu obraz znika tylko dzwięk jest

w sumie pewnie nie ogladal bym i tak całych 15 min ale chwilke chcialem obczaić gameplay

 

Odpal na innej przeglądarce, mi na google chrome działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

poogladalem część tego 15min gameplayu i bardzo mi sie podoba, nie bylo moze bardzo dynamicznie ale wlasnie tego oczekiwalem - żeby nie bylo zwyklej strzelaniny, za to jest duzo elementów przygodówkowych i bardzo fajny feeling przygodówek z dawnych lat! :D (przez co pewnie część dzieci-cod bedzie niezadowolona) bardzo mi sie to spodobalo, ale wiecej juz nic nie ogladam, chce sam odkryć wszystko

i zapowiada sie że bedzie masa swietnych tekstów i dialogow, fajnei tez że cole ma partnera i jakieś gadki sie pojawiają :)

Odnośnik do komentarza

poogladalem część tego 15min gameplayu i bardzo mi sie podoba, nie bylo moze bardzo dynamicznie ale wlasnie tego oczekiwalem - żeby nie bylo zwyklej strzelaniny, za to jest duzo elementów przygodówkowych i bardzo fajny feeling przygodówek z dawnych lat! :D (przez co pewnie część dzieci-cod bedzie niezadowolona) bardzo mi sie to spodobalo, ale wiecej juz nic nie ogladam, chce sam odkryć wszystko

i zapowiada sie że bedzie masa swietnych tekstów i dialogow, fajnei tez że cole ma partnera i jakieś gadki sie pojawiają :)

 

też oglądnąłem i wygląda super - już widzę parę ładnych wieczorów zabawy. naprawdę to jest dokładnie to czego chciałem. pierwsze komentarze na stronach youtube mówią "booooooring", ale ja jestem innego zdania i zgadzam się z Yano i Majkelem Cżeksonem: this is it.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie ten gameplay i jest całkiem spoko, ale dziwne, że

Phelps podnosi sobie ot tak broń bez sprawdzenia odcisków palców. Walka wręcz wygląda strasznie biednie, w ogóle nie czuć siły uderzeń, ten typek nawet Phelpsa nie atakuje, kiedy ten kręci się w kółko. W Mafii 2 walka chociaż tez niezbyt rozbudowana, to robiła znacznie lepsze wrażenie.

Powinno to zostać poprawione.

Odnośnik do komentarza

A mi się zawsze wydawało, że o to chodzi w 100% hehe.

 

Żeby było długo, żeby było wymagająco i ogólnie żeby była masa roboty po skończeniu wątku głównego lub podczas niego. W końcu to nie obowiązek - mus a przyjemność. Chociaż z drugiej strony 300 flag w AC to była lekka przesada. Czy podobno 500 znajdek w Saboteur.

 

Na calaka-platynę, gra musi na to zasłużyć i być tego warta a nie męczyć byle goowno tylko dla idei

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie ten gameplay i jest całkiem spoko, ale dziwne, że

Phelps podnosi sobie ot tak broń bez sprawdzenia odcisków palców. Walka wręcz wygląda strasznie biednie, w ogóle nie czuć siły uderzeń, ten typek nawet Phelpsa nie atakuje, kiedy ten kręci się w kółko. W Mafii 2 walka chociaż tez niezbyt rozbudowana, to robiła znacznie lepsze wrażenie.

Powinno to zostać poprawione.

 

Z tego co gdzieś czytałem to w tamtych czasach nie mieli takich narzędzi do sprawdzania odcisków palców, więc brali to co im wpadło w oko bez jakiś rękawiczek itd.

 

Moim zdaniem sztywno wygląda model jazdy... :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...