Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde świetny szpil. Wiem na co wydam pierwsze zarobione pieniądze. Mam nadzieję, że gra będzie tak ogromna i rozbudowana jak RDR. Świetny klimat, mam nadzieję, że grafika da radę. Po filmiku widać, że oświetlenie jest super, więc mi starczy. Jaram się jak cholera. Mam nadzieję, że szpil będzie odpowiednio długi.

Odnośnik do komentarza

Kurde świetny szpil. Wiem na co wydam pierwsze zarobione pieniądze. Mam nadzieję, że gra będzie tak ogromna i rozbudowana jak RDR. Świetny klimat, mam nadzieję, że grafika da radę. Po filmiku widać, że oświetlenie jest super, więc mi starczy. Jaram się jak cholera. Mam nadzieję, że szpil będzie odpowiednio długi.

 

30 godzin wątku głównego według pierwszego recenzenta.

 

W poniedziałek też składam preorder:D

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

dla mnie ideałem znajdziek jest Batman - tam aż chce sie poznac historie każdej postaci, każda taśme etc...

 

Noo Batman jeżeli chodzi o formę znajdziek rządzi też tak myślę.

 

Choć jeżeli chodzi o formę ich szukania to dla mnie RDR wymiata. Fakt, że szukamy sztabek złota ale ich sposób szukania to mistrzostwo IMO - mapa skarbów. Tylko żałuję, że jest ich tak mało bo w takiej formie mógłbym szukać ich z 300 ;] I wali mnie czy to by było łajno krowie czy flagi heh.

Nooo znajdzki w RDR to CUDO - cos co faktycznie niesie ze soba fun i nie jest mozolne tylko ciekawe.

 

Kurde, juz sobie wyobrazam jak mogliby to zaadaptowac do LA Noire - moglibysmy np. napotykac sie przez przypadek na jakies notatki / inne rzeczy, bedace sladami morderstw sprzed lat, a idac sladami w koncu docieralibysmy do prawdy (po prostu - zamiast szukac sztabek zlota, szukalibysmy poszlak bedacych w miejscach ze wskazowek).

 

Kurde jak sie nie moge doczekac tej gry :D

 

Ten pomysł na znajdźki jest genialny ;]. Serio na miarę właśnie mapy w RDR tylko np. niekoniecznie musiałoby być to odkrycie prawdy a np. konkretny dowód-przedmiot w starej, zakończonej sprawie. Dzięki temu podejrzany na którego nie było dowodów zostałby skazany heh coś w ten deseń (o ile rzeczywiście byłby winny).

 

A czytaliście? http://www.ppe.pl/news-7525-LA_Noire_rozpoczelo_zywot_na_PS3.html

 

Czekam z niecierpliwością na porównania, nie żebym życzył źle ale należy się w końcu nam (Ps3) rekompensata ;p

Za RDR, GTAIV, Mafie 2 (choć M2 to nie R*) itd.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Choć z tego co piszą dopiero po II wojnie zaczęli systematycznie-normalnie ściągać odciski palców ;]. Gra się dzieje w 1947 roku czyli po wojnie ale może wtedy jeszcze bez rękawiczek łapali dowody ;]

 

Pamiętam, że kiedyś na stronie Rockstar pod gameplay series ktoś się też do tego przyczepił (do braku rękawiczek). Na co dostał kompletny wykład, od kiedy się używa itd. ale kompletnie nie pamiętam jak to szło i czy to prawda ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A ja się zawiesiłem na ost-cie :) skojarzenia mam z rewelacyjnym soundrackiem z GITS 2

 

http://www.youtube.com/watch?v=lir5kdx4neo

 

 

ehhh szykuję się widocznie nietuzinkowa prod.,która podniesie poprzeczkę tym razem pod względem artystycznym.R* coraz bardziej mnie zaskakuje, podążając w dobrym kierunku.Ciekaw jestem czy już pozaznajamianiu z grą, OST znajdzie się w moim samochodowym sprzęcie ? :)

Odnośnik do komentarza

Ten "wygodny fotel, dobre wino, cygaro" chciałbym to doświadczyć w grze. Refleksje... poczuć choć przez moment moralną stronę zdarzeń, odkryć jej głębie i wczuć się w gre na amen bo samą już tą muzyką myśle że są wstanie to osiągnąć.Tego właśnie od niej oczekuję bo innej opcji nie ma.Redded nie był dla każdego i tym razem będzie podobnie.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

"Dobre wino, cygaro, wygodny fotel" hah ja uderzam w klimaty "detektywa w pracy" czyli podczas grania-sesji w L.A. Noire. Termos kawy, paczka cigarettów, obowiązkowo granie tylko wieczorami, nocą hehe tak pracują prawdziwi detektywi a nie tam wino :thumbsup:

 

Przy okazji czytałem w playteście polygami ale nie tylko, że warto sobie przyszykować coś do pisania podczas grania. Jak na prawdziwego detektywa przystało notesik, zeszyt, kartka czy co tam bo gra rzuca hasła (nazwiska, nazwy miejsc itd.) a nie wszystko zapisuje się w notatniku w grze.

 

Niceee jak tak będzie wyglądać rozwiązywanie spraw :wub:

 

PS. Jest szansa, że PSN będzie u nas działało do 20 maja aaaaaaaaaaa....... ;] Czyli wszystko elegancko będzie można pobrać!

Odnośnik do komentarza

"Dobre wino, cygaro, wygodny fotel" hah ja uderzam w klimaty "detektywa w pracy" czyli podczas grania-sesji w L.A. Noire. Termos kawy, paczka cigarettów, obowiązkowo granie tylko wieczorami, nocą hehe tak pracują prawdziwi detektywi a nie tam wino :thumbsup:

 

Nie zaprzeczam, myślenie to podstawa :thumbsup: Do tego przypływ sporej andrenalinki nigdy nie zaszkodzi z z poziomem trudności GTA IV i jestem już w domu. Jak najdzie ochota to i fotelu posiedzieć, wsłuch.ując się w jazz, podziwiając przy tym wokal i poczuć klimat lat 40 na własnej skórze ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Inaczej w sumie nie dało się rozwiązać podbierania furek, tym bardziej, że Phelps to dobry glina, ale mimo wszystko wygląda to bardzo naiwnie, że goście tak ochoczo wychodzą z własnych furek.

 

Zniszczenia niby są i fajnie, ale przy stłuczce z drugim samochodem wygląda to tak, jak zderzenie resoraków. Model jazdy to już chyba można określić najsłabszym punktem gry, jest za bardzo arkejdowy. Do tego samochody za szybko się rozpędzają.

Odnośnik do komentarza

O dziwo (lub właśnie nie) wbrew pozorom sam free roaming mocnooo przypomina GTA/Mafie.

 

No nie wytrzymałeeeeemmmmm, obejrzałem kilka gameplayi głównie z samej jazdy, hasania po mieście. MASAKRA, teraz hype przekroczył niebezpieczny poziom ;p

 

Pierwsze co to miasto-niszczy, po prostu niszczy koleś wjechał do Chinatown (neony, napisy) zatkało mnie. Cholernie szczegółowe, intensywne no nie mogę się doczekać podróży po nim. "Głupie" tramwaje dają zaje,bisty klimacik od razu przypomniała mi się Mafia pierwsza, w ogóle Mafia mi się przypomniała (jedynka).

 

Samochodów jest

95 czyli prawie o połowę więcej niż w Mafii 2.

Ale to i tak chyba te specjalne co mamy szukać nie są w to wliczone chociaż nie wiem. Fajnie działa patent ze strzałem ostrzegawczym heh, zasadnicza różnica którą zauważyłem w L.A. Noire (oprócz tych oczywistych) to masa cut scenek, dialogów, filmików itd.

 

Przesłuchiwania przełączyłem natomiast badanie miejsce zbrodni też kapitalnie wypada. Klimacik, klimacik, klimacik nie wiem ile TB robił L.A. Noire ile R* jak to wyglądało i zapewne nigdy się nie dowiemy. Ale po tym co zobaczyłem to dla mnie wygląda jak 100% gra Rockstar. Nie wiem może TB tylko aktorów zatrudniało heh <żart>

 

Model jazdy też wcale tak źle nie wygląda choć to dopiero pad w ręku zweryfikuje. W ogóle ekstra jest patrzeć na grę, na pewne rozwiązania które się spekulowało przez ostatnie miesiące. A one dokładnie tak wypadają lub całkowicie na odwrót heh. Zupełnie jak przy GTA czy RDR.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...