Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

nowy odcinek imo świetny, sporo dobrych momentów, transginger, igrszki cartmana z sedesem, randy. SP w klasycznym, śmiesznym wydaniu.
+ zauważyliście, że odcinki nie są już totalnie odcięte od siebie i wydarzenia z jednego odcinka mają swój efekt w kolejnym? Ciekawe czy tylko w tym sezonie to wykorzystają, czy to stanie się standardem

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tak, też to zauważylem, i bardzo mi się to podoba. Świetny sezon jak do tej pory.

W tym odcinku było chyba cameo "perfekcyjnej pani domu", która urządzała z Cartmanem jego kibel.

 

Strzelam, że następny odcinek to będzie toczenie beki z tego typu programów. Możliwe, że będą odpicowywać salę gimnastyczną, która została spalona wcześniej xD Cartman oczywiście będzie grał główną rolę, bo patrząc po jego kiblu to ma talent.

 

Odnośnik do komentarza

też się jaram tym, że odcinki nie są teraz od siebie kompletnie oderwane. najpierw cała szkoła pamiętająca o zachowaniu ekipy z pierwszego odcinka, spalona sala gimnastyczna i zawieszenie buttersa, teraz butters w kiblu "hi eric, I'm not suspended anymore" no i "it's gluten free". irytowało mnie kilka sezonów temu jak stan "dorósł" na koniec sezonu (w tym odcinku o dubstepie), a potem w następnym wszystko wróciło do status quo. może teraz zdecydowali, że koniec z takimi praktykami.

Odnośnik do komentarza

Coś się dzieje z tym serialem i jest to dobre. Wydaje mi się, że z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Już poprzedni sezon był całkiem, całkiem. Obecnie cały ten motyw z ciągiem logicznym to niezły pomysł. Denerwowało mnie w poprzednich sezonach jak mocno potrafiły być oderwane od siebie poszczególne epizody. 

Odnośnik do komentarza

albo jak matka stana przebiera te obsra.ne gacie w pralce i nagle znajduje pończochy. a potem smutny randy w ogrodzie żłopie browar (that's ok, it's gluten free) i pep talk o podążaniu za głosem swojego serca. ogólnie goty sezon jak do tej pory. nawet ostatni odcinek mi się podobał bo lubię tych pociesznych niedorozwojów. ostatnia scena z rodzicami super.

 

SHUT UP MIMSEY

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...