Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) jaka ta gra jest frustrująca. Mam zrobione wszystkie filmy dla Dannego i Dyrdeka. Mam w chooy sponsorów. Wygrałem wszystkie zawody street i vert. Zrobiłem wszystkie filmy z telefonu. Kiedy będzie ten zaruchany Trasher ? o kurde sorry miało być w topicu o skate2

 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(pipi) jaka ta gra jest frustrująca. Mam zrobione wszystkie filmy dla Dannego i Dyrdeka. Mam w chooy sponsorów. Wygrałem wszystkie zawody street i vert. Zrobiłem wszystkie filmy z telefonu. Kiedy będzie ten zaruchany Trasher ?

nie wiem czy dobrze pamietam, ale zadania do Trashera pojawily sie jak znajdziesz baseny dla Vampira.

Odnośnik do komentarza
Czy komuś nie wskoczył achiv za wszystkie tricki z książki? mam wszystkie odznaczone (zrobione) i nie wpadł ...Jakieś pomysły? Dwa dni katowałem i prawie cała przeszedłem(zostały mi tylko czelendże), drugi raz w tak krótkim czasie nie będzie mi się chciało :/

 

 

napewno zrobiłeś wszystkie tricki ? jat też tak myślałem ale okazało się, że można jeszcze przewinąć strone w dół. np. Advenced Grabs - były chyba jeszcze 4 ^_^

Odnośnik do komentarza

Tak wszystko było... zrobiłem nowego skatera i chyba znalazłem zaje&^ny błąd! Jak próbowałem wysłać zdjęcie na serwer to nie mogło się połączyć dawałem anuluj i potem....gra zawieszała! Po tym coś się z(pipi)a&o :/ (jak za pierwszym razem) Tym razem tricki zrobiłem przed próbą wrzucenia zdjęcia na serw i mi zaliczyło ale nie zaliczyło mi pierwszego kamienia milowego (a wszystko zrobione!). Pozostaje mi zrobienie trzeciego skatera, ale to za tydzień bo musi mi przejść wkur&^nie na tą grę..

Odnośnik do komentarza

dokładnie. mocno zbugowana jest ta gra. Dostałem Achiva za wszystkie tricki w książce ale nie zaliczyło mi kamienia milowego za tricki

 

 

Edit

 

już jest dobrze. achiva dostałem za tricki ale jak jeszcze raz odpaliłem konsole to nadal nie było kilku tricków w książce zaliczonych. Zrobiłem je i dostałem milestona

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam pytanko dotyczące nie stricte gry a strony EA Skate. Zrobiłem wszystko co się dało na singlu, zrobiłem tez wszystkie achievementy online z wyjątkiem dwóch. Jeden za 2k expa sam wpadnie z czasem, ale potrzebuję 20 ocen swojego zuploadowanego materiału zeby dostać achieva. I tu jest problem, bo skate.reel na stronie www dotyczy teraz tylko dwójki. Da się to jakoś przełączyć by widoczne były materiały z jedynki?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dopiero teraz zauważyłem posta. Odkryłem też metodę na podejrzenie materiału na stronie. Ciągle da się oceniać fotki i filmy z jedynki Skate'a, jedyny wymóg to zalogowanie się na stronie EA Nation. Zaraz poszukam linka.

 

http://skate.share.ea.com/profiles/83224/posts/1669815.aspx - dobrzy ludzie, koledzy forumowicze! Chamy z EA zamykają usługę 1 marca więc będę wdzięczny za 20 ocen :) Jak ktoś inny chce tego achievementa to wrzucać linki, trzeba sobie pomóc :P

Odnośnik do komentarza

Oceniłem ile mogłem.

 

Jak ktoś chce to może oceniać też moje, bo niby mam gdzieniegdzie nawet po 400+ views, ale pewien nie jestem czy achieva dostanę (jak kiedyś może jeszcze kupię jedynkę). A żeby ten achiev wpadł to trzeba włączyć grę tak w ogóle, cnie? :P

http://skate.share.ea.com/profiles/43390/posts/1027762.aspx

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

qb3k, Antares - wlasnie ocenilem wasze fotki (mam nadzieje, ze to zrobilem - kliknalem w gwiazdki - to chyba wszystko?). gdzie moge sprawdzic ile otrzymalem glosow? ja chyba otrzymalem jeden bo ocenilem sam swoje zdjecie na 5 i mam srednia 5...

no i podaje linka do mojego zdjecia, prosze was o glosy. dzieki

 

http://skate.share.ea.com/profiles/84612/posts/1707428.aspx

Edytowane przez rad
Odnośnik do komentarza

Aha, nie chce mi sie specjalnie odpalac gry, myslalem ze mozna gdzies to sprawdzic na stronce. No i dzieki za info o zamknieciu serwerow, dzieki temu w koncu sie zmobilizuje i mam nadzieje zdobede to durne ostatnie osiagniecie. Co do tych ocen to polecam http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=24047&page=38 wlasnie sie zarejestrowalem i czekam na mail zwrotny.

 

edit: Wlasnie odswiezylem swoje zdjecie, okazuje sie ze moge zaglosowac znowu i znowu. Ocenilem tym razem na 1 i srednia spadla na 3,5. Zastanawiam sie czy ten patent nie zadziala, chociaz watpie, bo tak kazdy by o tym wiedzial. Pewnie trzeba otrzymac 20 ocen od 20 roznych osob.

Edytowane przez rad
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...