Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

To graj na Jamach <_<. W trybie z trickami tylko to mi daje jakąś frajdę, bo reszta to jak mówisz- kombosy po xxx pkt. Dla mnie najlepszym trybem on-line jest spot race (ten co trzeba w wyznaczonych miejscach zrobić odpowiedni trick lub nabić xxx pkt), bardzo przyjemnie mi się w to gra, a i zabawa jest naprawdę przednia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak by ktoś nie mógł się uprać z Pro Skate Challenges, to prosta metoda - Ollie i inne tricki 540 <_< - jak? Po prostu, wykonujemy trick i jak już go wykonamy i jak kręcimy spina to dajemy prawą gałkę w tym kierunku w którym kręcimy i dostajemy "boosta" no i mamy 540. Dowiedziałem się tego z IGN ;).

Ktoś wie co trzeba zrobić aby dostać Achievementa za ukończenie wszystkich Challenges bo ja zrobiłem wszystkie (filmy, contest, skate, pro challenges, pro skate, photo, okładki do magazynów) i nic nie mam teraz na mapie do roboty oprócz spotów (to też challenge?), no i sklepów, stacji metra i wejśc do skateparków.

Odnośnik do komentarza

Spoty zrobiłem chyba najszybciej ze wszystkiego. Wydaje mi się, że one też do challenge'ów się zaliczają. A ta sztuczka z 540 to jest basic :D. Jakby ktoś przeszedł grę nie używając tego glitcha to jestem gotów powiesić sobie jego podobiznę nad konsolą (a to naprawdę święte miejsce).

Odnośnik do komentarza

Nie da sie przejsc s.k.a.t.e z prosami bez 540 :D Kilku na poczatku jeszcze jako tako, ale potem mozna cisnac niemozliwe triki a i tak je powtarzaja z perfekcyjnym landem itp. Ja sam na to wpadlem, najpierw ollie 540, potem nollie 540, potem showit 540 i tak wszystkich prosow pocisnalem :D

 

marcin0903, spoty musisz wszystkie zownowac, sprawdz czy masz milestone "Own all spots" zaliczone.

Odnośnik do komentarza

Robię to wg. Extremowego poradnika - spoty :D. Co do tych tricków to przy jakoś 9 skatcie było już ciężko (dopiero jakoś przy 10 zacząłem to używać) powtarzał dosłownie wszystko, grrr... 360 Flip 360, 360 Inward Hell, 360 Inward 360 helflip, poźniej odmiany Hardflipa i nic... a tu nagle gość przy 40 tricku się wywalił na Ollie - zwykłym Ollie.

Odnośnik do komentarza

Akurat o te mapki mi najmniej chodziło bo tą miałem, ale myślałem, że może jest taka jak było z Assasin's Creed - interaktywna - klika się na kropkę od flagi i wyskakuje zdjęcie gdzie ona jest :). Już ze spotami się uporałem.

 

Prosiłbym bardzo by ktoś ocenił moje zdjęcie na skate. reel:

http://skate.share.ea.com/profiles/52408/posts/1009279.aspx

Odnośnik do komentarza

Mam problem z wejściem do skate. reel, chodzi o to, że jak próbuję wejść w tą opcje w grze to mi wyskakuje: An Xbox Live membership limitation prevents you from accesing this feature. No i nie wiem co zrobić, golda mam 12 miesięcznego (NIE TRIALE!). Ktoś ma jakąś radę?

 

PS. Hudy, z tego co się orientuje musisz zrobić wszystkie milestonesy które sprawdzasz czy masz zrobione w Trick Booku :mellow:.

Odnośnik do komentarza

Jest do tego jakaś formułka czy coś gotowa czy samemu musze skomponować wiadomość :mellow:? Tak konkretnie chodziło mi o ten problem ze skate. reel:

Mam problem z wejściem do skate. reel, chodzi o to, że jak próbuję wejść w tą opcje w grze to mi wyskakuje: An Xbox Live membership limitation prevents you from accesing this feature. No i nie wiem co zrobić, golda mam 12 miesięcznego (NIE TRIALE!). Ktoś ma jakąś radę?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...