Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję pomocy z eventem Gallant Step Up. Czy tu wystarczy przejechać pod tą doczepą i wskoczyć na wyższy poziom ?

tylko dodatkowo musisz chyba zrobic powyzej 300k punktow.

dobry rozbieg, jak pod przyczepa jedziesz to prawa gale w dol, przy podescie wysokie wybicie z jakims 360 kickflipem + obrot i wpadnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mam pewien "problem". Mianowicie dziś udało mi się skończyć tryb kariery i nagle wyskoczyła mi informacja, że zdobyłem bodajże 10 achievementów. Nie było może by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że odblokowałem również trzy osiągnięcia online (którego jeszcze nigdy nie włączałem)! WTF?

 

PS. Patcha pobrałem dopiero po skończeniu gry.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jeśli chodzi o brak zdolności manualnych to ciężko cokolwiek pomóc.. jak wiesz jak to wykonać tak czysto teoretycznie, a nie wyrabiasz z machaniem gałką to niestety - trening trening trening. bo ollie czy tam filpa z manuala robi się tak jak nie z manuala.. gałka w dół/góre i potem skos/ćwierćkółka do kikfilpa/szuvita czy tam inny wygibas.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Problem mam z dwoma zadaniami.

 

Pierwsze to best trick z Matrixem w nazwie, ciezkie (pipi), na 3 miejscowce ownują mnie totalnie, nie mam pojecia jak wykrecic tam dobre combo.

 

Drugie to zadanie w Plan B warehouse, trzeba najechac na (pipi) wysoką rampe, zrobic grind i zeskoczyc flipem, skate ma strasznie (pipi)owy system rozpedzania sie w rampach i od zlego lądowania totalnie tracimy predkosc, nie wiem jak tam wjechac.

 

A gierka super, myslałem ze troche trudniejsza będzie, chwila praktyki i kazde zadanie siada, jak na razie trudnosc to własnie te 2 zadania wyzej no i filmy, niektóre sie wydają hardkorowe (4.5k punktów, wtf)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...