Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj nie ciesz się, zobaczysz Pana Dyrdeka i Pana Big Blacka to Ci mina zrzędnie trochę ;)

Hehe dokladnie, troche sie nameczylem przy tym + gruba chodzaca przeszkadzajka :)

 

Ale wystarczy przy tym obrac jedna droge i trzymac sie jej...nie jezdzic w kolko...a i nie spieszyc sie...jadac powolutku latwo mozna to zrobic ;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Oj nie ciesz się, zobaczysz Pana Dyrdeka i Pana Big Blacka to Ci mina zrzędnie trochę :)

Hehe dokladnie, troche sie nameczylem przy tym + gruba chodzaca przeszkadzajka :P

 

Ale wystarczy przy tym obrac jedna droge i trzymac sie jej...nie jezdzic w kolko...a i nie spieszyc sie...jadac powolutku latwo mozna to zrobic :D powodzenia

A ja zrobie to w każdą stronę switch czy nie. Wszystkie zadania takie powinny być w tej grze, tu wychodzi skill. Akcje typu tu pociśnij 2000 punktów mi nie leżą. Mam nadzieję, że w Skate. 2 będzie więcej takich akcji... Już to widze "flip bs tail fs flip out manual to up croox na pobliskiej rurce bądź krawężniku". Jeszcze dzisiaj napisze o moich marzeniach na forum skate, może ktoś posłucha, a wtedy grywalność career up, up, up!

Odnośnik do komentarza
A ktoś mówi, że takie questy są złe? Więcej takich!!! Żeby byle lama jak Pelipe nie mogła od tak sobie przejść gry i dostać achieva :D

Dupe :P! Poradziłem sobie już z tym, teraz nie gram bo w rainbowa jade ;p, ale skoncze na pewno :)

Ty się ciesz, że do Girsów 2 dadzą najłatwiejszy poziom trudności :>.

Odnośnik do komentarza
CO do Skate 2, zobaczcie ten filmik http://youtube.com/watch?v=uS4OaCDF7mY , większość jest już potwierdzona co będzie w grze, więc tylko czekać i trzymać kciuki za jeszcze więcej miodu!

nie dosc, ze to belkot - NIEPOTWIERDZONY, to jeszcze forma wykonania przyprawia o wymioty. ze tez malolatom sie chce takie filmy montowac.

 

ps. no offence. nikogo nie chcialem urazic. peace :P

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
CO do Skate 2, zobaczcie ten filmik http://youtube.com/watch?v=uS4OaCDF7mY , większość jest już potwierdzona co będzie w grze, więc tylko czekać i trzymać kciuki za jeszcze więcej miodu!

Gdzie potwierdzona? Przez kogo? Przez użytkownika YT? Człowieku, linki do WIARYGODNYCH źródeł, bo takie "coś" to większość z nas może zrobić.

Ja np. potwierdzam: będzie 666 skaterów do wyboru i powierzchnia miasta większa od wszystkich GTA razem wziętych, a każdy mocniejszy upadek będzie powodować przerwę w grze (np. za złamanie nogi, konsola nie odpali gry przez 4 tygodnie) :twisted:

Odnośnik do komentarza

Sorry, fakt że mógł sobie byle kto napisać, nie chce argumentować że koleś który zrobił filmik, miał wiadomości od jakiegoś zenka który rzekomo dostał info od pracownika EA...śmieszne i nie do uwierzenia, ale patrząc czy to bujdy czy prawda, to kto by nie chciał w nowym skate pobiegać trochę, pojeździć w odwzorowanym LA, NY, Tampie. :P Sorry jak kogoś wpieniłem mocno, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...