Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość ChOomik

W sumie gra jest dosyć prosta, o ile samemu się obcyka jak robi się manuale i inward heelflipy, 360 flipy i hardflipy łącząc je ze sobą. Grę za pierwszym razem ukończyłem w 30 godzin ;p sporo czasu zeszło mi na ćwiczeniu tricków i na zwiedzaniu miasta. Oczywiście załapałem się na glitcha i wpadło mi "tylko" 40 GS, hehe. Jednak nie ma róży bez kolców i nie odblokowało mi jakimś cudem acziwa za pokonanie wszystkich prosów. Próbowałem przejść Skate poraz drugi i odblokować to osiągnięcie ale przy zadaniu z Rob Dyrdekiem straciłem do tej gry nerwy, bo wiedziałem jak się robi 360 flip i FS crooked, jednak jakimś cudem gdy łączyłem oba tricki razem zawsze wychodził mi nose silide i jakiś inny grind. Lipa

Odnośnik do komentarza
W sumie gra jest dosyć prosta, o ile samemu się obcyka jak robi się manuale i inward heelflipy, 360 flipy i hardflipy łącząc je ze sobą. Grę za pierwszym razem ukończyłem w 30 godzin ;p sporo czasu zeszło mi na ćwiczeniu tricków i na zwiedzaniu miasta. Oczywiście załapałem się na glitcha i wpadło mi "tylko" 40 GS, hehe. Jednak nie ma róży bez kolców i nie odblokowało mi jakimś cudem acziwa za pokonanie wszystkich prosów. Próbowałem przejść Skate poraz drugi i odblokować to osiągnięcie ale przy zadaniu z Rob Dyrdekiem straciłem do tej gry nerwy, bo wiedziałem jak się robi 360 flip i FS crooked, jednak jakimś cudem gdy łączyłem oba tricki razem zawsze wychodził mi nose silide i jakiś inny grind. Lipa

Prawdopodobnie ze złej nogi wyskakiwałeś. Mnie to zajęło jakieś 2h, aczkolwiek Rick Ross umilał mi czas, aż tu w końcu siadło, mało tego, zrobiłem to 360 flip FS croocked wyskakując z ławki NAD czarnuchem, a myślałem, że się wywale :E

Odnośnik do komentarza

No ale 360 flip to z tego co pamiętam analog na godzine, 4,6 i cięcie na 2? Mnie flip ciągle wychodził, jak się nauczyłem ciąć, bez tego wychodził shuvit.

 

Aczkolwiek fakt, te grindy to przesrana sprawa - powinni to jakimś przyciskiem wspomóc, bo czasami wbić odpowiedni grind to ... bez komentarza.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=39136

każdy tutaj wrzuce swoje linki do filmikow i macie moze pojecie, czemu jak ja tam wchodze i chce poszukac swoj footage, to mi wyskakuje jakis blad, że: Pętla przekierowań... ; / uzywam mozilli, sprawdzalem tez na ie i operze, to samo. Zalezy mi na tym, bo to ostatni achievment (beznadziejny) do calaka i glupio tak zaprzesatc na 990GS ; p Mam nadzieje ze ktos mi pomoze

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Siwy_

mam problem z jednym zadaniem - musze zrobic przed domem jednego skatera grinda FS 5-0 i z tego przejsc do nastepnego grinda FS (nie pamietam nazwy). chodzi o to ze nie wiem jak dokladnie zrobic FS 5-0, nie ma tego w liscie trickow. podejrzewam ze to zwykly grind (bez uzycia drugiego analoga), tylko ze trzeba odpowiednio naskoczyc - mam racje ? btw. duzo jeszcze zostalo mi do konca gry ? to jedyne zadanie jakie mam chwilowo zaznaczone na mapie (czerwona ikonka prosa)

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

cos mi sie pochrzanilo, achiev za triki zaliczony, jeszcze tylko milestones :)

 

i poprawcie mnie jesli sie myle - bez dysku nie mozna zaliczyc calaka, nie ? bo gdy chce wrzucic jakies zdjecie lub filmik to wyskakuje komunikat ze potrzebny do tego jest dysk twardy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...