Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Jako ze gra po kilku miesiacach ponownie wyladowala w czytniku mojej konsoli, pozwolilem sobie na odkurzenie tematu. Do wycalakowania (oprocz debilnego acziwa za 20 glosow) pozostalo mi tylko zrobienie 2 filmow, z ktorymi mam nie lada problem. Konkretnie chodzi o Elbow Jam: 4250 points, 15m grind, manual->flip->grind oraz Keep Rollin': total 12s air, total 5m grind, flip->grab->grind. Moze zna ktos jakies dobre spoty, gdzie byloby latwiej nakrecic owe filmy? Brakuje mi takze jeden milestone - Escape from 50 chases (Houdini), gdzie zrobilem juz na pewno ze dwa razy tyle, mimo to nadal nie zalicza (milestone za 25 ucieczek zaliczony). Moze cos kryje sie za tajemniczym dla mnie slowem 'houdini'?

Odnośnik do komentarza

pierwszy filmik: polecam jakiekolwiek miejsce w ktorym droga jest stroma i mozna sie dobrze rozpedzic, wtedy odpalasz manuala przy krawezniku, trzeskasz w powietrzu flipa i tym samym wskakujesz na kraweznik i suniesz jak najdalej robiac caly czas flipy zeby nabic odpowiednia ilosc punktow

 

co do ucieczek: z tego co wiem to nie, u mnie to byl ostatni milestone do zaliczenia i acziw wpadl bez problemu

a zrobilem go w miejscu w ktorym blisko siebie jest dwoch ochroniarzy (prz jednym spocie, niestety nie pamietam nazwy), jezdzilem sobie od jednego do drugiego i poszlo bardzo szybko

 

 

Odnośnik do komentarza

zaliczone, na X-Games to bylo proste. Do tego jeszcze jedno pytanie - acziw Keep Playin (Beat all challenges) dostajemy dopiero po zrobieniu wszystkich Milestonow? Bo tylko to mi zostalo, filmy i wszystkie zadania mam zrobione, ale Keep Playin nie wpadlo.

 

edyta: luknalem w Milestony i jeden polega na ukonczeniu wszystkich zadan i ktory mi sie nie odblokowal. Jednym slowem moge grac wszystko od nowa nie majac nawet gwarancji, ze tym razem wszystko bedzie ok.

Edytowane przez rad
Odnośnik do komentarza

Panowie chciałbym się zapytać jak oceniacie grę Skate? Miałem styczność tylko z serią "Deskorolką Tomasza Jastrzębia" dotychczas. ;) (grałem namiętnie tylko w drugą część, bo każda kolejna była IMHO słaba). Z tego co się orientowałem to Skate jest dużo trudniejsze w porównaniu do Tony Hawk'a. Dużo trzeba się 'uczyć' grać w Skate ? Czy warto jeszcze inwestować w Skate1 czy może od razu zacząć od Skate2 ?

Odnośnik do komentarza

Wszyscy pisza o 1dynce, wiec i ja sie przylaczam do pytania. Czy Skate 1 jest lepszy od sequelu, ze tylko w tym temacie sie ludzie wypowiadaja ? Nie gralem ani w 1,ani w 2ke, ale na dniach zamierzam sobie sprawic jakas deche.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
zaliczone, na X-Games to bylo proste. Do tego jeszcze jedno pytanie - acziw Keep Playin (Beat all challenges) dostajemy dopiero po zrobieniu wszystkich Milestonow? Bo tylko to mi zostalo, filmy i wszystkie zadania mam zrobione, ale Keep Playin nie wpadlo.

 

edyta: luknalem w Milestony i jeden polega na ukonczeniu wszystkich zadan i ktory mi sie nie odblokowal. Jednym slowem moge grac wszystko od nowa nie majac nawet gwarancji, ze tym razem wszystko bedzie ok.

a zrobiles wszystkie potyczki w S.K.A.T.E? bo tego jest bardzo duzo i trzeba wszystkie zrobic, i milestones nie maja niczego wspolnego z Keep Playing ; )

wiec popatrz dobrze.

 

@diesvindu

dla mnie skate1 to jedna z najlpeszych gier na xboxa360 ; p a 2 stawiam troszke za niąl ale nie duzo. Bierz w ciemno na pewno sie nie zawiedziesz. A co do poziomu trudnosci, to jak bedziesz gral kariere, to z czasem nauczysz sie robic wszystkiego.

Radze najpierw pograc w "jedynke", a potem pewnie i tak bedziesz chcial wiecej wiec kupisz juz "dwójke".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam dylemat odnośnie zakupu i nie wiem która wersja byłaby najlepszym wyjściem.Kreci mnie Skate cholernie zapoznając sie tylko z wersją demo i powiem tak, sequele nie przemawiają do mnie, nie trawie tego samego, najczęściej kontynuacje opierają się tylko na w lepszej oprawie, kosmetycznych poprawkach i takie tam :sick:

 

ale

 

w tym przypadku korzyść przemawia na dwójke może startując od tej wersji bedzie lepiej ? Zauważam bardziej rozbudowane pod wzgledem tricków, animacji itp. Czy coś jeszcze pominąłem ???Czy lepiej warto sprawdzić obydwie ?Obawiam sie że po pierwszym kontakcie z częścią pierwszą straci przy tym wiele dwójka. Czy się mylę ? I czy przez to startując od dwójki nie będę miał większych problemów z opanowaniem w niej skilla ?

 

Z góry dzieki za pomoc

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

polecam najpierw zakupic "jedynke". Czemu? "Dwojeczka" ma 60fps, a jedynka 30, troche ciezko ci bedzie sie do tego przyzwyczaic jakbys gral ciagle na 60 klatkach. Obie czesci sa genialne, ba wg mnie to najlepsze gry na X360 i osobiscie jedynke stawiam wyzej niż dwojeczke. Jak juz osiagniesz wszystko w Skate, to na 100% bedziesz chcial wiecej i wtedy sobie zakup Skate 2 :)

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...