Skocz do zawartości

Microsoft w oczach graczy


niemrawy

Rekomendowane odpowiedzi

gram tylko w battlefielda, to co się dzieje na serwerach to już nie jest śmieszne, miesiąc w miesiąc płace za to żeby móc sobie pograć, microsoft kase za to chętnie bierze, a co oferuje w zamian?

 

ano ciągłe, regularne wywalanie z serwerów, od trzech dni nie rozegrałem normalnego meczu, bo albo wywala w połowie meczu 60/70% ludzi (jaki sens grać dalej?), albo mnie wywala

 

 

inna sprawa, padły mi dwie konsole w dość krótkim czasie, gram od lekko ponad 20 lat, miałem prawie wszystkie konsole jakie się ukazały ale takich akcji jeszcze nie miałem

 

konsola na której gram teraz wyje prawie tak jak odkurzacz, ale przynajmniej jakieś pół roku (niecałe) się trzyma

 

 

microsoft w moich oczach? hmm .... bez komentarza może

Odnośnik do komentarza

W tym wypadku oszczędność z ich stony może ich $$$$łono kosztować, wraz z tymi problemami coraz więcej rezygnujących z live'a albo przerabiających konsolę "skoro MS ze mnie kpi to też z Bill'a zakpie" znajdzie się, a biada korporacji co robi sobie "siutki" z ludzi płacących za ich usługi. Do tego właściciele PS3 mają 'zwałę - "a nie mówilem, ja mam za darmo i bez problemo amigo !". Oby sprawa spłyneła jak wczorajszy deszcz i to szybko. Pozatym MS robi dobra robotę, w zadziwiającym tepie zyskują w oczach (prócz ostatnich problemów z live'm i cenami niedostosowanymi do Polskich realiów, wszyscy to znamy).

Odnośnik do komentarza
ja mimo wszystkich wpadek jestem zadowolony z Microsoftu

jak coś spieprzą to przynajmniej starają się to naprawić

np. przez tydzień będzie dostępna gra z arcade Undertiw za darmo (normalnie kosztuje 800 msp)

 

rzeczywiście to fajna gra, ale jeżeli ktoś ją sobie wcześniej kupił? Zostaje mu zadowlenie sie przeprosinami za to, ze w ferie swiateczne (gdy jest masa wolnego czasu) nie mógł czerpac przyjemnosci z usługi za którą zapłacił. Pal licho tę grę,ściągnę to pogram, nie ściągne to świat się nie zawali, ale jeśli firma zapowiada rekompensatę to powinna myśleć o wszystkich.

Odnośnik do komentarza
ja mimo wszystkich wpadek jestem zadowolony z Microsoftu

jak coś spieprzą to przynajmniej starają się to naprawić

np. przez tydzień będzie dostępna gra z arcade Undertiw za darmo (normalnie kosztuje 800 msp)

 

rzeczywiście to fajna gra, ale jeżeli ktoś ją sobie wcześniej kupił? Zostaje mu zadowlenie sie przeprosinami za to, ze w ferie swiateczne (gdy jest masa wolnego czasu) nie mógł czerpac przyjemnosci z usługi za którą zapłacił. Pal licho tę grę,ściągnę to pogram, nie ściągne to świat się nie zawali, ale jeśli firma zapowiada rekompensatę to powinna myśleć o wszystkich.

no i mysli

ci co mają już tą gre mają dzwonić do infolini (oczywiscie tam gdzie jest zarejestowany GT)a zostanie im udostępniona inna gra

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.xbox.com/pl-PL/top10/default.htm

ech M Poland...

 

brak slow...

cholernie sie ciesze, ze robicie ankiete na najlepsze gry w 2k7 ale szkoda, ze nie moge wyslac zgloszenia bo dostaje taki mily komunikat

Bad Request (Request Header Too Long)

 

chodzi o to ze mam za dlugie nazwisko(12 liter), jak je skrocilem do 5 to system zaakceptowal zgloszenie...

 

 

12pa2.th.jpg

 

Ankeita?

The Darkness, a nie The darkness

Kane & Lynch: Dead Man zamiast dead man

Medal of Honor: Airborne a nie honor : airborne

Need for Speed: Pro Street

 

ale to nic, mistrzostwem swiata jest dodanie Maddena 08, ktorego nazwa to Madden NFL 2008, i ktory tak jest potrzebny w tej ankiecie jak dziura w moscie i UWAGA

Command and conquer: TIBERIAN Wars... wojny Tyberiana... to jakas nowa gra.

 

Jasne, jestem wredny i sarkastyczny, no ale bez przesady...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

sorry, wyolbrzymiam? Płacę za ixa normalna cenę, za gry i różne dodatki też więc dlaczego mam iść gdzieś z konsolą pod pachą? (chcę mieć mozliwość jeżeli już ściągnięcia patha na własny srzęt, ewentualnie podratować sie wypaleniem płytki co takze mnie kosztuyje). Albo jeżeli chcę pograć normalnie sobie w sieci - co jest wliczone do ceny konsoli i gier - czy cokolwiek pobrać muszę łamać prawo M$ (a przy okazji dostawców demek etc, skoro nie mogę pobrać czegoś z polskiego Live bo prawo przeszkadza by mieć polsi Live)! Nierozumiem. Rozumiem, że path to norma, już Pecety mnie do tego przyzwyczaiły, jednak jeżeli wychodzi na to, że aby go legalnie pobrać muszę mieć legalne konto w Live na swóoj kraj (czego u nas nie ma) to mnie skręca. Co do prawa to chciałbym wiedzieć jak się ma nasze prawo do sprzedawania "półproduktów" płacąc za 100% produkty. Rodacy, nie dajcei sie robić w bambuko bo następnego ixboxa dostaniemy, ale będzie to wersja gdzie wkłada się płytkę, a konsoal sama gra - nie potrzeba pada, mozna grę zostawic na 12h a sama się przejdzie i wszystkie achv odblokuje... Tego chcemy? Nie sądze.

 

Wkurzony student... prawa.

Odnośnik do komentarza

podaje Ci rozwiazanie - marudzisz. znaczy, ze nie chodzi o znalezienie wyjscia, tylko o ponarzekanie?

problemem bylo podobno to, ze nie masz w domu neta?

teraz piszesz, ze to dlatego, ze nie mozesz legalnie zalozyc konta na Live.

z ciekawosci sprawdze w domu czy konsola nie zalogowana do live pobierze patch po wlozeniu plytki z gra do napedu. wtedy odejdzie problem posiadania konta XBL.

chyba, ze chodzi Ci ogolnie o to, zeby robic z tego problem, a nie znalezc rozwiazanie.

 

Rodacy, nie dajcei sie robić w bambuko bo następnego ixboxa dostaniemy, ale będzie to wersja gdzie wkłada się płytkę, a konsoal sama gra - nie potrzeba pada, mozna grę zostawic na 12h a sama się przejdzie i wszystkie achv odblokuje... Tego chcemy? Nie sądze.

i mowisz, ze nie wyolbrzymiasz?

buhahahaha.

Odnośnik do komentarza

Ehh, tak chcę POPNAŻEKAĆ bo czuję się oszukany. Zadowolony? Ty podajesz mi jakieś sposoby na obejście prawa, a jako, że z prawem chcę iść w jednej lidze to brzydzę się jego omijaniu czy naciaganiu. Płacę za coś tak jak inni to nie widzę powodu bym miał stosować jakieś obejścia, sztuczki magiczne etc. Sam M$ podaje, że nie jest w stanei póki co zrobić na liva bo prawo nie pozwala. To ja mam to prawo łamać? Przegięcei.

 

Byłbym Ci bardoz wdzięczny za sprawdzenie czy kosnola sam pobieze patha, tylko jak to zrobisz skoro peweni juz patha masz?

 

"robic problem, a nei znalezc rozwiazanie" - powioedzmi prosze dlaczego ja mam szukac rozwiazac w czyms za co zaplacilem normalna cene?

 

Nie wyolbrzymiam, nie masz sie z czego smiac. Wystarczy ruszyc glowa. Ale spoko robcie tak dalej, dajciue sie nabiajc w butelke a moja wizja jest juz o krok od qperowadzenbia w zycie.

 

Ide na simsonow.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Masa achievement'ów on-line, największy błąd MS'a, nie raz się zdarza człowiek chce sobie pograć poprostu dla fun'u, niestety jak już znajdzie jakiś match to zostaje wykopany przez hosta który sobie ustawki z kumplami pod achievy robi(ale przecież zamiast to robić na prywatnych sesjach to lepiej jest wypie.przyć 20 razy kogoś i tyle).......i człowiek zamiast pograć siedzi i szuka przed 1h czasu normalnego match'u.

 

 

A za te częste zwiechy konsoli podczas grania powinni linczować. Czasami nawet nic się nie dzieje i wystarczy zrobić jakiś skok postacią czy inne gów.no i nagle zwiecha.......na litość boską zamiast czerpać przyjemność z grania to trzeba myśleć o tym aby co chwile save'ować bo jak się z 1h nie zrobi save'a to w najmniej oczekiwanym momencie będzie zwiecha(dzisiaj przy Oblivionie 4 razy miałem takie wpadki po długim niesave'owaniu). Wkońcu powiem pass sprzedając bądź wymienając konsole na PS3 bądź Wii.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grajac w Pomaranczowe Pudelko spodobala mi sie pewna rzecz - wewnetrzne menu aczivow, dodatkowo z progress barem jesli takie mamy do wykonania oraz nazwa, opis i ile daja jest w 1 widoczku bo wchodznie w guide buttone potem klikanie az dojdziemy do gry nastepnie trzeba wejsc, zobaczyc, cofnac B, potem nastepny, A, B, nastepny,itd zajmuje troche czasu i wkurzajace jest

Odnośnik do komentarza

Tak samo Turok, The Darkness i Test Drive Unlimited. BRAWA za takie coś. Najbardziej mnie rozsmieszają gry co mają opcje "Achievements", klikasz w to i Ci wyjeżdza z dasha lista ach. :lol: :lol: LOL też mi łaska :) Niech producenci przyłoża się trochę, ruszą dupska i zaimplementują w każdej grze taki progress. Naprawde super sprawa. No ale niektórzy jak np. w Blacksicie nie potrafią zrobić nawet zwykłego licznika killi (a jest tam ach. za zabicie 400 każdą bronią - i weź tu teraz musisz grać na czuja :/)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
A za te częste zwiechy konsoli podczas grania powinni linczować. Czasami nawet nic się nie dzieje i wystarczy zrobić jakiś skok postacią czy inne gów.no i nagle zwiecha.......na litość boską zamiast czerpać przyjemność z grania to trzeba myśleć o tym aby co chwile save'ować bo jak się z 1h nie zrobi save'a to w najmniej oczekiwanym momencie będzie zwiecha(dzisiaj przy Oblivionie 4 razy miałem takie wpadki po długim niesave'owaniu). Wkońcu powiem pass sprzedając bądź wymienając konsole na PS3 bądź Wii.

Humh ? A jakieś jeszcze przykłady ? Może napęd masz troche zjechany ? Grałem już w troche gier, nie zdażyło mi sie właściwie nigdy bym zwieche złapał. W Oblivionie też.

Może to nie jest wina wszystkich konsol, tylko Twoja sprawia problemy ew. płyty masz poskrobane ?

 

PS: Jeżeli żeczywiscie grasz w gry z takim strachem, że za każdym skokiem czai sie zwiecha, to ja pierdziu ;o. Siwych włosów można sie nabawić. Może żeczywiscie wymień konsole, czy coś.

 

Propozycje zmian - Brak blokad.

Te dzisiejsze info o tym, że Microsoft myśli nad zmianą interfejsu także myśle, że byłoby dobrym posunięciem.

No i Menu mogłobybyć jeszcze lepiej zoptymalizowane (chce sprawdzić sobie szybko liste acziwów po kliknięciu XGuideButton, czy też zmienić muzykę albo wysłać wiadomość, to czasami troszke zmulaszczo to trybi ).

Edytowane przez Er_WolvEr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...