Skocz do zawartości

Microsoft w oczach graczy


niemrawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Zawsze możesz wybrać konkurencję. Nikt przed nikim faktu, że trzeba płacić nie ukrywa. Warto sobie w takim wypadku zadać pytanie jak to świadczy o usługach sieciowych konkurencji skoro 50 mln klientów wolało konsolę z płatną usługą sieciową.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Może i szukam na siłę sensacji, ale pewnie słyszeliście ostatnie info o tym, że Livelog.pl zostało zamknięte. Czy ktoś ma jakąś refleksję po tym wydarzeniu? Cichaczem przeprowadzona operacja, żadnego pożegnania. Jako że tam nie zaglądałem, to mnie to specjalnie nie rusza, ale styl w jakim tego dokonano jest mocnym nietaktem :|

Odnośnik do komentarza

To liveplay też nie ma? :o

 

Co prawda ja na livelog zaglądałem sporadycznie, ale zaglądałbym częściej gdyby to było jakoś sensownie reklamowane. Tymczasem jedyna możliwość natrafienia na tą stronę to wbicie adresu do okna przeglądarki. GOLa odwiedzam codziennie i nie widziałem tam nigdzie reklamy livelog, tak samo jak liveplay :|

 

Nie robisz dramy, dobrze że o tym napisałeś. MS Polska rok temu wprowadził live, odpalił te parę stron i spoczął na laurach, nie robił kompletnie nic. Jedyne co to wykłada hajs na turnieje w liveleague. Pamiętam też coś takiego jak play with fame, pierwsza akcja to był Michał Figurski grający w Black Ops (lol), było to jeszcze w listopadzie tamtego roku. I na tym to play with fame się skończyło.

 

MS Polska zaraz będzie mówić że to przez małe zainteresowanie... nie kumam tego po prostu. Wpierw olewają totalnie to wsparcie, a potem narzekają że strony mają mało odwiedzin.

 

Oni kompletnie nie pojmują, że każda normalna firma, której klientów brakuje robi coś w kierunku ich pozyskania. MS natomiast ma totalnie wyyeabane, bo po co się starać dla tej parunastutysięcznej społeczności Xbox Live (zakładam że tyle osób ma wykupionego u nas w PL Golda)

 

Potem będą narzekać na szerzące się w Polsce xboxowe piractwo...

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Czego brakuje Xboksowi 360 w Polsce? (konkurs)

 

Mam gierki na wydaniu dla tych, którzy powiedzą mi, co jest nie tak z Xboksem 360 w Polsce. Czekam na prawdziwych buntowników!

 

EDIT:

 

Edytkę robię, bo wyniki konkursu już wylądowały - ciekawe prace przesłali czytelnicy, fragmentami wręcz inspirujące :potter:

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

czasami działają na nerwy, ogromny MINUS za płacenie za konto aby pograć on-line, jak kupuję grę to chyba mam prawo pograć on-line w tą gierkę a nie płacić jeszcze za konto.

Walczą o zdobywanie klientów promocjami, eksklusivami takimi jak Forza, Halo, itp.

Ogólnie nie widzę innej konsoli niż Xbox u siebie w domu.

 

Don dobrze napisał. Mimo, że płatne stabilne, oferujące więcej niż darmowe PSN czy jak to teraz tam się zwie. Z resztą wydatek rzędu 13zł miesięcznie to chyba nie dużo?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Miałem dawno Black Opsy w wersji angielskiej. Dokupiłem do nich 3 zestawy mapek. Kiedy wyszło MW3 sprzedałem BO. Jednak teraz kiedy już nie gram w MW3 a pamiętam że BO były w multi spoko, zachciało mi się CoDa i natrafiłem na promocję i kupiłem wyżej wymienioną grę za grosze. Kupując kompletnie zapomniałem o akcji że mapki angielskie nie działają na wersji polskiej gry i odwrotnie. Kiedy odpaliłem Black Opsy PL dostałem strzała w ryj bo oświeciło mnie że mapki które posiadam mogę sobie wsadzić głęboko, no chyba że znowu kupię wersje ENG :rofl2:

 

Dla mnie to paranoja. Akurat bardzo płakać nie bede bo mapy te kupiłem wtedy kiedy na allegro były te akcje z tanimi punktami, ale i tak niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...