Skocz do zawartości

Microsoft w oczach graczy


niemrawy

Rekomendowane odpowiedzi

wiem wiem, duzo osob kupuje w $ by potem sprzedac za te 200 lub wiecej zl. Jakas mala nadzieja ze importerzy zmiejsza cene jest ;) gdyz gre mozna miec od reci za 200zl niz placic troche wiecej i jeszcze czekac. Tak pozatym to takie ceny rowniez beda obejmowac Media czy Empik - 200 za nowosc, 99 za classic ?

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Słyszeliście o tym, ze nowy dashboard ma zajmować 256/128mb ? Co o tym myślicie ?

Po co Microsoft w ogóle sprzedawał karty 64 mb ? Ja właśnie taką posiadam i czuję się pokrzywdzony. Chyba, że np. Za jakąś symboliczną opłatą będą wymieniać karty na większe albo zrobią baardzo okrojoną wersję NXE dla posiadaczy konsol Core oraz Arcade.

Rozumiem, gdyby aktualizacja nie była obowiązkowa ale wyobraźcie sobie teraz sytuację, że kupuję grę za 200zł i nie uruchomię jej na swojej konsoli.

Swoją drogą ciekawe czy na pudełkach gier ( które będą zawierały NXE ) będzie stosowne oznaczenie, że nie pogramy w nie na wszystkich konsolach.

Następne pytanko, teraz dashboard znajduje się w wewnętrznej pamięci konsoli, czyli gdy wyciągniemy kartę czy dysk xbox się nie uruchomi ? Nie zbyt mi to pasuje. Nie pogramy już w gierki "bez sejwa(karty czy dysku)".

Jak dla mnie bezsens i tyle. Muszą to jakoś rozwiązać.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem dziś do Microsoftu i pan powiedział, że dostali już informacje ale nie mogą ich na razie zdradzić. Dzisiaj będzie do mnie dzwonił i powie dokładnie kiedy będę się mógł dowiedzieć czegoś więcej. Za granicą jest już akcja wymiany memorek na 512 za darmo lub za dopłatą 19 dolców na dysk twardy. Niestety w polsce ona nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...