Skocz do zawartości

Microsoft w oczach graczy


niemrawy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ze względu na brak oficjalnie Live w Polsce wybieram gry na PS3 zamiast na X'a. Chce móc w pełni korzystać ze swojej konsoli i to bez żadnych kombinacji.

Też tak zrobiłem - olałem Live'a ciepłym moczem. Zwłaszcza, że używam karty kredytowej i naprawdę nie w porządku jest robić w transakcje przez neta oparte o fikcyjne adresy jakiś zakładów stolarskich w UK. Niby później problemów nie ma, ale zawsze pozostaje ten niesmak.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Co do demka NG2, to czysto logicznie powinno być ono dostępne dla Polski. Po co płacą ludzią, męczą się, żeby spolszczyć grę? - Po to aby trafiła do wielu więcej odbiorców w Polsce, a Ci dodatkowi odbiorcy nie mają możliwość sprawdzenia dema co ich nie ciągnie do kupna fulla, bo po co mają inwestować coś nie sprawdzonego przez nich...

Odnośnik do komentarza
KAŻDE demo powinno być dostępne dla każdego

Zgadzam się w 666%

Po kij te blokady? Czy oni myślą, że ludzie zbierają demka i tylko w nie grają?

Co za różnica kiedy dane demko wychodzi dla odpowiedniego regionu?

że skośny zagra w demko powiedzmy miesiąc przed premierą, a europejczyk musi poczekać powiedzmy 2 miechy dłużej na premierę samej gry nie stanowi że także mógłby pograć w demko wcześniej. A że poczeka 2 miechy dłużej na pełną, trudno.

 

I ogólnie nie widzę sensu w rzucaniu dem których nie można ściągnąć.

To po kij je umieszczają? Niech ukazuje się tylko posiadaczom konta US czy JP a nie widzę demko i mnie szlag trafia bo ma blokadę.

Debilizm IMO

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
I ogólnie nie widzę sensu w rzucaniu dem których nie można ściągnąć.

To po kij je umieszczają? Niech ukazuje się tylko posiadaczom konta US czy JP a nie widzę demko i mnie szlag trafia bo ma blokadę.

Debilizm IMO

No debilizm. najbardziej wpieniająca rzecz jakiej się M$ dopuścił. Przecież widać, że to taka kara dla krajów bez oficjalnego XBL. Chcecie używać naszego kochanego XBL na trefnych kontach? Spoko. Ale demek wam nie damy. Bezsens totalny jak można blokowac dostęp do darmowego contentu i w dodatku dawać go od razu tylko Goldowcom.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
przydalo by sie aby za zdobyte aczivy w grac odblokowywac jakies rzeczy do gry jak to jest w ME czy w Halo 3 gdzie za zrobienie wszystkich czaszek dostawalismy jakas zbroje czy jak ostatnio mowil CliffyB za 3 aczivy z GOW1 dostaniemy 3 postacie (zapewnie do MP)

Coś sie dostaje w Mass Efect za achievmenty ??

Odnośnik do komentarza
przydalo by sie aby za zdobyte aczivy w grac odblokowywac jakies rzeczy do gry jak to jest w ME czy w Halo 3 gdzie za zrobienie wszystkich czaszek dostawalismy jakas zbroje czy jak ostatnio mowil CliffyB za 3 aczivy z GOW1 dostaniemy 3 postacie (zapewnie do MP)

Coś sie dostaje w Mass Efect za achievmenty ??

Avatary do profilu i odblokowanie broni i umiejętności do dyspozycji dla klas, które standardowo ich nie mogą używać oraz zwiększenie ilości zbieranego doświadczenia po osiągnięciu 50 levelu.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Ja bym się nie nastawiał na polski live w tej generacji. Pewnie do końca X360 dociągniemy z kontami na UK ;)

 

Macie news'a o Polskim LIVE : Klik

Dziwna sprawa ...

OLO, dlatego właśnie wybrałem GH3 na PS3. Przynajmniej można bez problemów za pomocą karty kredytowej ciągnąć nowe piosenki z PSN.

Kurde, chciał bym sobie kupić Geometry Wars 2 na XBLA, a tu kiszka, trzeba lecieć do allegro po zdrapkę z kodem :( Nie rozumiem czemu Microsoft NIE CHCE mojej kasy, którą bardzo chętnie bym się z nimi podzielił.

Odnośnik do komentarza

jakby nie było to zdrapki się opłacają, kupowanie poprzez kartę to marnowanie kasiorki jest

 

a co do kasy to oni ją chcą i to bardzo, ale tu bardziej chodzi o umowy z providerami itp. - a wiadomo jak u nas wyglądają kwestie prawne

 

chcesz to napisz do Kuby Mirskiego, tyle że chłop nic nie wie, co jest dziwne zważywszy jego profesję i stanowisko (oni nie wiedzieli nawet o tym że polski dash będzie)

Odnośnik do komentarza
dajcie aktualizacje do emulatora ktory bedzie umozliwial granie w 99%-100% normalnie w Def Jam FFNY bo na 360 nie ma interesujacych bijatyk (wg mnie)

Muszę cię zmartwić, bo Microsoft zakończył już pracę na wsteczną kompatybilnością. Do tego dochodzi fakt, że ostatnia aktualizacja była w listopadzie zeszłego roku. <_< Sam jestem tym faktem zniesmaczony, bo raz że kilku moich ulubionych tytułów nie ma na liście, a dwa że jestem przez to zmuszony do kupna pierwszego Xboksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...