Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyślę konsolę do serwisu to czy zamontują mi tą płytę główną z 256 mb. ?

 

jaka konsole wyslesz?

 

 

To dziwne bo mój kumpel miesiąc temu wysłał z RRODem i mu wysłali nową konsole ze starym dashem, musiał datę i godzinę ustawiać jak ją włączył.

wszsytkie plyty maja taki dash z jakim sa wyprodukowane

nie produkuja plyt z NXE jak na razie i chyba sie nie zapowiada w tej chwili zadnych zmian...

 

i wszystkiem nie naprawiaja nic tylko wymieniaja podzespoly bez wyjatku

 

a E74 to nie zadne przegrzanie

 

przegrzanie to 2 czerowne diody ewentualnie 3 i odpowiednie kody bledu (rzadkosc)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

We wtorek, po 10 dniach, przyszedł wreszcie mój klocek. Uradowany odpalam go i co... i DUPA! GTA wiesza się tak samo jak przedtem. Widać, że chyba było coś robione bo dash był ustawiony na angielski i jest kartka. Z kartki, którą dołączyli do konsoli wynika, że był problem z "mother board". Przed wysłaniem zdiagnozowali, że jest problem z zamarzaniem obrazu. Podejrzewam, że to wina nowego dasha bo ostre zwiechy GTA zaczęły się właśnie po jego zainstalowaniu. Część dasha zainstalowana jest w konsoli i GTA nie wyrabia. Tylko żeby można było jakoś odinstalować to gówno ale nie. Trzeba aż wysyłać do serwisu :angry2:

 

 

Dzisiaj włączam konsole by sobie pociupać w Ace Combat a tu ZONK! Błąd E74. Zrestartowałem konsole i teraz działa ale boję się, że to się powtórzy.

Edytowane przez Neoman
Odnośnik do komentarza

(pipi). Wyskoczył mi RROD. Dzwonię sobie na infolinię, chcę zarejestrować konsolę a tu dupa babeczka mi mówi, że ten serial jest już wykorzystany. Jestem pierwszym właścicielem, rejestrowałem się tylko na live. Na dodatek kazała mi przesłać zdjęcie rachunku a ja mam tylko kartę gwarancyjną od Robsona. (pipi)a. Nie wiem co zrobić.

Odnośnik do komentarza
(pipi). Wyskoczył mi RROD. Dzwonię sobie na infolinię, chcę zarejestrować konsolę a tu dupa babeczka mi mówi, że ten serial jest już wykorzystany. Jestem pierwszym właścicielem, rejestrowałem się tylko na live. Na dodatek kazała mi przesłać zdjęcie rachunku a ja mam tylko kartę gwarancyjną od Robsona. (pipi)a. Nie wiem co zrobić.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że jak rejestrujesz się na Live to podajesz dane i numer seryjny konsoli i dlatego już miałeś go wykorzystany. Musisz chyba podać dane z internetowej rejestracji i po kłopocie. Jak już pisałem nie jestem pewien bo dawno temu rejestrowałem swoją, ale możesz spróbować.

Odnośnik do komentarza

Konsola mi padła 18 tego, kurier zabrał 20 tego. Dziś dostałem z powrotem. Myślałem że coś dorzucą za drugą naprawę. Wymienili mi na nową konsolę z datą produkcji przed 2 miesięcy. Ciekawe jest tylko to że po sprawdzeniu na stronie, gwarancja kończy mi się w czerwcu. Na poprzednią konsolę skończyła mi się pół roku temu. Od daty czerwcowej mam jeszcze rok na RoD-a czy to jest już ostateczny termin?

Odnośnik do komentarza

wielokronie sie pisze

serwis nic nie naprawia

serwis wymienia na nowe cale podzespoly, a w srodku sa rozrozniane dwa, plyta glowna i naped, jak padla Ci plyta to masz nowa plyte, na kartce zaznaczaja co Ci wymienili...

a to czy zmneijszyla Ci sie awaryjnosc to wszsytko zalezy co dolkladnie wysylales i co dokladnie dostales

zazwyczaj to samo przychodzi wiec nic sie nie zmienia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Dzisiaj kurier zabrał mojego X360 do Frankfurtu (koniec gwarancji: 16kwietnia :)). Ciekawe, kiedy wróci.

 

Oho, konsola została naprawiona i została dzisiaj wysłana z powrotem do mnie. Pewnie po świętach wróci.

 

Naprawiona w tydzień, u mnie tak samo. Na stronie X'a jest już status: "wysłano do klienta". Zastanawiam się właśnie, czy aby napewno została naprawiona, wszyscy zazwyczaj piszą, że dostali konsolę po dwóch tygodniach, a ktoś pisał, że wróciła do niego po tygodniu nie naprawiona z unieważnioną gwarą.

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj kurier zabrał mojego X360 do Frankfurtu (koniec gwarancji: 16kwietnia :)). Ciekawe, kiedy wróci.

 

Oho, konsola została naprawiona i została dzisiaj wysłana z powrotem do mnie. Pewnie po świętach wróci.

 

Naprawiona w tydzień, u mnie tak samo. Na stronie X'a jest już status: "wysłano do klienta". Zastanawiam się właśnie, czy aby napewno została naprawiona, wszyscy zazwyczaj piszą, że dostali konsolę po dwóch tygodniach, a ktoś pisał, że wróciła do niego po tygodniu nie naprawiona z unieważnioną gwarą.

A jednak naprawiona ^^, szybko się z tym uporali. Dostałem przedłużenie na Live'a o miesiąc :)

 

Napisali, że wymienili mi płytkę główną, pewnie wątpliwe, że z JASPEREM, co? Zapewne dalej mam FALCONA. Ciekaw jestem jak długo tym razem pociągnie.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza

Ja wysłałem moją we wtorek 01.04 dzisiaj wróciła wymieniona na nową (produkcja 2009-02-09 ze wszystkimi foliami na napędzie, IRDA itp. wygląda na całkiem nową, ale czy tak jest trudno stwierdzić), więc jak widać szybko. Dodam jeszcze, że to moja 4 wysyłka, więc dostałem już pocztą niemiecką 2gi raz od nich pada wifi i kiedyś GOW 1. Jestem bardzo zadowolony z serwisu MS, znacznie mniej z jakości sprzętu. Ale z drugiej strony 2 pady i gra za jakiś czas odpoczynku bez konsoli to mi się opłaca. Przynajmniej pozaliczałem zaległości na uczelni :P Acha a konsola ponad 2 lata po zakupie (prod. 2006-09-22), a wysłałem ją z powodu ROD i napędu nie czytającego w ogóle płyt i byłem ciekaw czy wymienią tylko płytę gł., czy może też napęd - a tu zonk - nowa ! :D

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...