Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam jedno pytanie. Moja konsola ma datę produkcji 2007-07-04, została kupiona w październiku 2007 roku ( paragon gdzieś zapodziałem, ale postaram się go znaleźć), na stronie xbox.com gdzie mam zarejestrowaną konsolę jest napisane, ze gwarancja wygasała mi w dniu 11/7/2009 3:00:00 AM. Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ? Przecież na 3 czerwone diody jest gwarancja 3 letnia, a właśnie dzisiaj padła mi konsola. Przez stronę nie ma możliwości zgłoszenia awarii ( a to już moja druga) . Mam dzwonić do biura ? czy już definitywnie mi gwarancja wygasła ? podobno istnieje możliwość przywrócenia gwarancji po wysłaniu skanu paragonu, czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza

siemanko, mam sprawe, nie wiem czy ktos juz mial podobnie:

 

Konsola wyryla mi na spodniej stronie plyty pierscien (gruba ryse).

czy jest mozliwosci abym odzyskal od ms nowy egzemplarz? w koncu zrobila to ich konsola.

 

tak bym chcial przedstawic im problem, choc w nim tkwi nastepny:

zrobila to konsola mojego ziomka, mnie przy tym nie bylo, zareczyl on mnie ze kloc sie zacial i gdy wyjal plyte zobaczyl ze plyta jest porysowana:

2lwac8z.jpg

teraz nie mam juz z nim kontaktu, wiec np. nie poda mi nr swojej konsoli itd.

czy taka wersja moze byc rozpatrzona pozytywnie? czy nie posadza mnie o oszustwo i wyludzenie?

 

czy moge pisac ze zrobila to moja konsola, by uniknac glupich podejrzen, czy po prostu wmowic im, ze ziomek sprzedal juz ja.

jakie sa szanse ze zydomasoneria odda mi gre?

Odnośnik do komentarza

ms napewno nie da ci nowej płyty z grą ani nie odda kasy za zniszczoną

kiedyś jedynie w takich wypadkach dało sie kupić taniej (troche taniej) gre jesli wydawcą gry był ms - i to jak pamiętam dotyczyło europy zachodniej (a nie Polski)

ratuje cię jedynie regeneracja płyty (prywatnie)

 

co do konsoli kumpla - takie rysy zdażają sie (i to bez ruszania konsolą) - kumpel co najwyżej może reklamować konsole że czytnik rysuje płyty (oczywiscie wciskająć kit że dużo tych plyt juz porysował) - może rozpatrzą

Odnośnik do komentarza

Moje DVD ma coraz większe problemy z czytaniem płyt - chyba serwis. Mam pytanie jedno czy wysyłając konsolę do serwisu wyciągnąć HDD czy zostawić? Nie mam konsoli podpiętej do netu i szkoda byłboby stracić wszystkie osiągnięcia i sejwy przez ewentualną procedurę serwisu nakazującą format dysku serwisowanej konsoli :)

Odnośnik do komentarza

witam

Wczoraj konsola zaczela sie kaszanic (RROD), i to kilka razy ze nie dalo sie grac. Dzisiaj jest juz ok, tz. gram bez problemow.

pytanie: oddawac odrazu do serwisu czy moze jest opcja ze bedzie juz dobrze?

 

 

edit. konsola to stary premium, ma prawie 3 lata i wczesniej nic sie niedzialo

Edytowane przez Kanu_napier
Odnośnik do komentarza

ja mam gorzej, bo moja konsola jest totalnie bezużyteczna - obraz zawiesza się po 3-10 sekundach od włączenia, a rroda (ani żadnych błędów) nie wywala :)

 

od paru dni staram się jej w tym pomóc, ale bezskutecznie. z serwisu skorzystać mogę tylko w przypadku rroda, więc trafiła mi się jedna z najgorszych opcji. mogę co prawda zgłosić rroda nie mając go tak na prawdę, ale róznie się to może skończyć. a zamiast płacić 100 euro za naprawę, wolę sobie kupić nową za 150 euro i mieć trochę spokoju dzięki dwuletniej gwarancji ;]

Odnośnik do komentarza
ja mam gorzej, bo moja konsola jest totalnie bezużyteczna - obraz zawiesza się po 3-10 sekundach od włączenia, a rroda (ani żadnych błędów) nie wywala :)

 

od paru dni staram się jej w tym pomóc, ale bezskutecznie. z serwisu skorzystać mogę tylko w przypadku rroda, więc trafiła mi się jedna z najgorszych opcji. mogę co prawda zgłosić rroda nie mając go tak na prawdę, ale róznie się to może skończyć. a zamiast płacić 100 euro za naprawę, wolę sobie kupić nową za 150 euro i mieć trochę spokoju dzięki dwuletniej gwarancji ;]

Zgłoś roda nawet jak go nie masz oni tego nie sprawdzają tylko wymieniają płyty główne albo całe konsole. Ja swoją już dwa razy wysyłałem jako z rodem a tylko chodziła jak odkurzacz co mnie bardzo wkurzało, za każdym razem dostałem nową konsolę (inną już po naprawie).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wróciłem z serwisu, bo napęd sie popsuł i gość kazał mi wysłać konsole do Microsoftu i powiedział że po dwóch tygodniach przyjdzie nowa konsola. Czyli ja mam teraz zadzwonić na numer: 00800 441 17 96, aby zarejestrować konsole i podać im numer seryjny Xboxa. Musze jeszcze zadzwonić do UPS i powiedzieć żeby przyjechali a ja wręcze im paczke. Gość z serwisu powiedział, że mam wszystko zapakować do kartonu. Mówił też, że Xbox zostanie przewieziony do Czech. Czy dobrze mówie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...