Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie slyszales o nowej plycie?

to nie trzeba slyszec

kazdy kto rozkreceal lub serwisowal jakas nowsza wersje jaspera od razu mu sie rzuci w oczy ze nie ma radiatora na heatpipe na GPU, modul RF jest inny, a dodatkowo wielkosc jednego rdzenia na GPU jest troche mniejsza

 

ale ogolnie to zmiany kosmetyczne nic nie wnoszace, jak cos wnosza to tylko ciecie kosztow dla MS :)...

 

na scenie pojawila sie taka notka, chociaz bardzo pozno, bo te konsole to juz mialem z 1-2 miesiaca wczesniej w serwisie:

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=698250

 

 

Przecież konsole sprzedawane w Polsce też są przywiezione tak jak te angielskie ze stosownej fabryki, nie produkują ich u nas. Nie ma problemów.

 

to nie jest powod ze konsole przyjezdzaja z jednej fabryki to z reklamacja nie ma problemow

wez u Nas zareklamuj jakies PS3 kupione za granica

 

MS po prostu dopuszcza reklamacje spoza kraju zakupu, tak nawet bylo kiedy u Nas w gole nie bylo oficjalnie Xboxa 360, ale zarazem maja w systemie jakie nr seryjne na jaki kraj do sprzedazy poszly i wiedza w jakim kraju i jakie gwarancje te konsole maja, w UK jak bylo pisane 1 rok, chociaz posiadajac paragon czy fakturę zakupu u Nas nie wiem czy by nie przeszlo to w MS ze jednak jest 2 lata po przeslaniu im skanu dowodu zakupu...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do kogoś obeznanego w temacie:

Gdzie powinny się znajdować plomby? Na obudowie czy gdzieś pod nią? Gdy kupiłem konsolę nie było żadnych plomb na widoku. Raz byłem zmuszony wysłać do naprawy, wszystko poszło sprawnie ale gdy wróciła również nie było żadnych plomb na obudowie. Biorąc pod uwagę że nie ma śrubek pomyślałem że są gdzieś w środku ale wolałbym się upewnić. Znowu muszę ją reklamować i nie chce mieć problemów.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość bigdaddy

skoro ci napęd padł to nie wymienią ci płyty głównej na jaspera.

 

Spróbuj przez otwartą tackę w napędzie podmuchać czy coś w tym stylu, u dwóch kumpli (x360 i ps3) też nie czytało płyt i okazało się że to kurz na soczewce lasera.

Odnośnik do komentarza

Niedawno miałem podobną sytuację, konsola nie wczytywała żadnych płyt, po kilku dniach wszystko śmigało jak gdyby nigdy nic. Ale teraz już całkiem się rozkraczyła, gdy włączę jakąś grę, czy nawet tylko włączę konsolę bez płyty to po paru minutach obraz się wiesza i pojawiają się jakieś dziwne "zakłucenia" na ekranie i jest po graniu, tak dzieje się za każdym razem. Teraz jednego jestem pewien, trza było dołożyć więcej kapuchy i kupić PS3 ;) A tak to muszę się bawić w wysyłanie szpeja na serwis, że niby RRoD, może mi go naprawią.

Odnośnik do komentarza

ja mam obecnie coś takiego, że generalnie bardzo często mi się xbox zwiesza (ale bez żadnych zakłóceń obrazu). czasem co 20 minut, czasem co godzinę. bywa i tak, że przez parę godzin śmiga bez problemów. to dość stary Premium, więc gwarancję mam jeszcze na 4 miesiące i już tylko na rroda. niby zwiechy powinny być zwiastunem zgonu konsoli (na który czekam), a jednak u mnie trwa to już prawie dwa tygodnie ;] boje się przy okazji, żeby to nie było coś z dyskiem, bo to jednak większa wartość niż sama konsola...

Odnośnik do komentarza

Nieprzerobiony. Z dysku gram obecnie w Gearsy i Magica (xbla), z płyty leci Mass Effect 2 i NBA live. W każdej z tych gier zdarzają mi się zawiechy i tylko w Gearsach niezmiernie rzadko. Ogolnie następuje to zarówno podczas grania (niezależnie od tego ile się dzieje na ekranie), w menu gry, jaki i sporadycznie podczas loadingów. W dashu też miałem ostatnio ze dwie zawiechy - oglądanie acziwów i przeglądanie avatarów przyjaciół/grup.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podczas gry w BF:BC2 zauważyłem, że lewy stick w padzie mi się rozwalił (jak go wciskam żeby biegnąć, czuć kliknięcie, ale reaguje około raz na 10 razy). Konsola ma już ponad dwa lata, kupiona w MM, więc na gwarancję nie ma co liczyć. Joy był razem z Xboxem. Czy mimo to wymiana pada u Microsoftu wchodzi w grę? Słyszałem, że wystarczy się z nimi skontaktować i bez zbędnych ceregieli przesyłają nówkę. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...