Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
To jak to jest z tymi słuchawkami niby 5.1? Będzie czy jak ktoś napisałe będzie dobre stereo? Bezproblemowo mogę podpiać też i słuchawki 7.1, tak? Warto wydać pare złotych więcej na 7.1? Odczuje sie to na sluchawkach?

Sznurek powiedz mi jak chcesz uzyskać na tych słuchawkach 5.1? Musiałbyś znaleźć słuchawki w wyjściem optycznym i do niego podłączyć Xklocka optykiem. Ja osobiście nie znam słuchawek 5.1 z możliwością podłaczenia optykiem.

Odnośnik do komentarza
To jak to jest z tymi słuchawkami niby 5.1? Będzie czy jak ktoś napisałe będzie dobre stereo? Bezproblemowo mogę podpiać też i słuchawki 7.1, tak? Warto wydać pare złotych więcej na 7.1? Odczuje sie to na sluchawkach?

Sznurek powiedz mi jak chcesz uzyskać na tych słuchawkach 5.1? Musiałbyś znaleźć słuchawki w wyjściem optycznym i do niego podłączyć Xklocka optykiem. Ja osobiście nie znam słuchawek 5.1 z możliwością podłaczenia optykiem.

http://www.allegro.pl/item523284493_4max_s...nowe_fv_gw.html

 

Juz znasz.

Odnośnik do komentarza
To jak to jest z tymi słuchawkami niby 5.1? Będzie czy jak ktoś napisałe będzie dobre stereo? Bezproblemowo mogę podpiać też i słuchawki 7.1, tak? Warto wydać pare złotych więcej na 7.1? Odczuje sie to na sluchawkach?

Sznurek powiedz mi jak chcesz uzyskać na tych słuchawkach 5.1? Musiałbyś znaleźć słuchawki w wyjściem optycznym i do niego podłączyć Xklocka optykiem. Ja osobiście nie znam słuchawek 5.1 z możliwością podłaczenia optykiem.

http://www.allegro.pl/item523284493_4max_s...nowe_fv_gw.html

 

Juz znasz.

Dobrze wiedzieć, że za pół kafla można taki bajer mieć. Dzięki za info. Sznurek nie pozostaje ci nic innego jak rozbijać skarbonkę, brać 500zł do łapy i lecieć po takie słuchawy ;)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
To jak to jest z tymi słuchawkami niby 5.1? Będzie czy jak ktoś napisałe będzie dobre stereo? Bezproblemowo mogę podpiać też i słuchawki 7.1, tak? Warto wydać pare złotych więcej na 7.1? Odczuje sie to na sluchawkach?

Sznurek powiedz mi jak chcesz uzyskać na tych słuchawkach 5.1? Musiałbyś znaleźć słuchawki w wyjściem optycznym i do niego podłączyć Xklocka optykiem. Ja osobiście nie znam słuchawek 5.1 z możliwością podłaczenia optykiem.

http://www.allegro.pl/item523284493_4max_s...nowe_fv_gw.html

 

Juz znasz.

Dobrze wiedzieć, że za pół kafla można taki bajer mieć. Dzięki za info. Sznurek nie pozostaje ci nic innego jak rozbijać skarbonkę, brać 500zł do łapy i lecieć po takie słuchawy ;)

 

No 500zł to trochę juz przegiecie paly. Widziałem jakieś Creativ za 300 może z chakiem i one już mi się wydaały za drogie. Ogólnie to wacham się pomiędzy zestawem 5.1 lohitecha z 5500 a jakimiś słuchawkami. Spotykam sie z opinią, że na tych słuchawkach dźwięku przestrzennego mieć nie będę tylko dobre stereo. Też chciałbym zobaczyć jakąś tańszą alternatywę dla tych logitechów, ale nic nie znalazłem. Kupno tego zestawu wiąże sie z małym przemeblowaniem, albo przeniesieniem sie do innego pokoju.

Odnośnik do komentarza

Witam. Otóż myślę nad takimi słuchaweczkami - Creative-Labs HQ-2300D. Tyle,że mam problem. Warto wydać 300zł na te,czy może kupić sobie jakieś inne za 150 - powiedzmy FataL1Ty HS-800? . O to co napisał mój znajomy na ten temat:

 

blagam cie zrozum wreszcie jak dziala taki glosnik jak jes zbudowany , jak odbiera dzwieki twoje ucho.

W sluchawkach masz jeden glosnik [na jedna strone] ktory [w lepszych wersjach] potrafi uzyskac niskie jak i wysokie tony ale nie przestrzenne [tobie moze sie tylko tak wydawac]exclaim.gif To jest stworzone tak zebys uwazal ze slyszysz jak najlepiej ale technologicznie nie jest to mozliwe bo twoja anatomia ci na to nie pozwoli.Moga stworzyc przestrzenne sluchawki z podzwiekami ale je tylko pies lub inne zwierze uslyszy a nie czlowiek. - czy ma rację?

 

 

Zastanawiam się nad słuchawkami,ale potrzebuję jakiejś osoby,która by mnie do nich przekonała. Po głowie chodzą mi HQ-2300D ,lub Aurvana Live. A może jakieś wielogłośnikowe słuchawki?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam. Otóż myślę nad takimi słuchaweczkami - Creative-Labs HQ-2300D. Tyle,że mam problem. Warto wydać 300zł na te,czy może kupić sobie jakieś inne za 150 - powiedzmy FataL1Ty HS-800? . O to co napisał mój znajomy na ten temat:

 

blagam cie zrozum wreszcie jak dziala taki glosnik jak jes zbudowany , jak odbiera dzwieki twoje ucho.

W sluchawkach masz jeden glosnik [na jedna strone] ktory [w lepszych wersjach] potrafi uzyskac niskie jak i wysokie tony ale nie przestrzenne [tobie moze sie tylko tak wydawac]exclaim.gif To jest stworzone tak zebys uwazal ze slyszysz jak najlepiej ale technologicznie nie jest to mozliwe bo twoja anatomia ci na to nie pozwoli.Moga stworzyc przestrzenne sluchawki z podzwiekami ale je tylko pies lub inne zwierze uslyszy a nie czlowiek. - czy ma rację?

 

 

Zastanawiam się nad słuchawkami,ale potrzebuję jakiejś osoby,która by mnie do nich przekonała. Po głowie chodzą mi HQ-2300D ,lub Aurvana Live. A może jakieś wielogłośnikowe słuchawki?

Uaktualniam moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Od ponad roku jestem posiadaczem słuchawek Sharkoon x-tatic 5.1 . Jest to sprzęt dość drogi i nie na każdą kieszeń , ja za swoje zapłaciłem około 450 zł , teraz pewnie można je dostać taniej.

Słuchawek używam głównie do grania na X360 i czasem do pierwszego Xboxa , PS2 oraz oglądania filmów z dzwiękiem przestrzennym.

Słuchawki te wykonane są z dobrej jakości materiałów i jak narazie nie miałem z nimi problemów natury technicznej ani innej. Słuchawki te są sprzedawane w komlecie z dekoderem DD 5.1 , DolbyPrologic oraz z wszystkimi kabelkami i przejściówkami jakie bedą nam potrzebne aby podpiąć je pod różne sprzęty np.PC , Xbox360 , Xbox , PS2 , PS3 , oraz różnego rodzajów odtwarzaczy DVD , amplitunerów i innych bajerów.Ważne jest jednak żeby te sprzęty miały optyka a w konsolach trzeba mieć specjalny kabel na których jest właśnie wyjście optyczne bo jak wiadomo w Xboxach nie ma wyjścia optycznego. Posiadają też ,chyba jako jedne z nie wielu na rynku certyfikat THX , co jest dodatkowym atutem.

Są dość wygodne choć mogły by ciut lepiej leżeć na uszach , ale może to jest tylko moje odczucie bo mam kanciaty łeb . Grająć po kilka godzin nie odczuwam jakiegoś większego dyskomfortu.

Dobrze jest oddany efekt przestrznności , zwłaszcza w filmach a i w grach jest nie kiepski (wybuchy ,strzały,pościgi itp).Ale musze zaznaczyć że nie jest to co w prawdziwym kinie domowym bo w kinie domowym głośniki mamy porozstawiane i przez to jest bardziej przestrzennie. Poprostu głośniczki w słuchawkach są zbyt siebie blisko położone a jest ich 4 w każdej słuchawce (przód , tył , central i sub). Niemniej jednak efekt jast więcej niż zadawalający. W końcu można pograć w nocy mając dzwięk przestrzenny i nie budzić swoich bliskich.

Zaznaczam jednak że lepiej jest grać na kinie domowym choć nie zawsze do tego mamy możliwości i dlatego słuchawki te sprawdzają sie bardzo dobrze w takiej sytuacji gdy nie mamy możliwości owym kinem się posłużyć.

A i jewszcze jedno w słuchawkach tych jest bardzo długi kabel około 3 metry oraz specjalny klips którym to możemy przypiąć kabelek bo bluzy żeby za bardzo nie dyndał koło twarzy .

Hmm mam już chyba skleroze bo zapomniałem jeszcze o jednej bardzo istotnej sprawie dla tych co grają przez neta . W zestawie tym jest mikrofon który używamy jako komunikatora ale ja tego nie używam więc nie wiem jak się to sprawuje.

 

Pisze to szybko więc przepraszam za błędy i stylistyke , jak bedzie potrzeba więcej informacji to prosze pisać a postaram sie rozwiać wszelkie wątpliwości w tym wątku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Peter.a - tak,mam głośniki Logitecha X-230 i zastanawiam się,czy nie zostać przy nich. Z drugiej strony jednak dźwięk ze słuchawek musi być po prostu cudny. Mam też takiego pecha,że często musze korzystać z 20% mocy tych głośników z powodu domowników, także wydaje mi się,że byłby to dobry pomysł. Wezmę chyba Aurvany,lecz Sharkoon X-Tactic też chodzą mi po głowie,ze względu headseta,którego można uzywać w X360!

Odnośnik do komentarza
Peter.a - tak,mam głośniki Logitecha X-230 i zastanawiam się,czy nie zostać przy nich. Z drugiej strony jednak dźwięk ze słuchawek musi być po prostu cudny. Mam też takiego pecha,że często musze korzystać z 20% mocy tych głośników z powodu domowników, także wydaje mi się,że byłby to dobry pomysł. Wezmę chyba Aurvany,lecz Sharkoon X-Tactic też chodzą mi po głowie,ze względu headseta,którego można uzywać w X360!

 

Sharkoonów już chyba nie dostaniesz. Na allegro aurvany live kosztują ok. 350zl, gdy wchodziły na rynek kosztowały ponad 200. <_<

 

Poszukaj tu może znajdziesz jakąś ciekawą ofertę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość MasterShake
Rozumiem, w takim razie mam pytankok, jeśli kupie słuchawki takie jak w powyższej aukcji to ten bezprzewodowy przekaźnik usb będzie działał z usb mojego sboxa360?

bylo gdzies wczesniej chyba, nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...