Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można miec podłączone bezpośrednio do czincz w konsoli, można mieć przez elektronikę TV, przez PC który robi jako zmachol. No na wiele mozna podłączyć, a ty się pytasz co znaczy jak podłączone.

 

Podłączenie przez tv to strata jakości dzwięku, przez pc trzeba uważać na głośność regulowaną na PC by nie przedobrzyć a bezpośrednie do X360 daje najlepszej jakości dzwięk. tak samo jak podłaczenie do amplitunera lub wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza

TV nie działa jedynie jako wzmiacniacz. Dzwięk przechodzi przez z(pipi)aną elektronike telewizora (Czemu z(pipi)aną? Posłuchaj chwilę dzwięku jaki wydaja z siebie wbudowane w niego pierdziawki) i jest obcinany tu i ówdzie. Moga dzięki temu wystąpić szumienie przy braku dzwięku oraz słabej jakości dzwięk (Pierdzący bas, skrzypiące wysokie tony i tym podobne).

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

podbijam...jakies sluchawki do grania powiedzmy do 300 lub mniej uwzgledniajac cne do jakosci??

Osobiście używam TYCH

Kupiłem je prawie rok temu i spisują się świetnie , jakościowo BDB , dźwięk zaskakująco dobry no i co najważniejsze bardzo wygodne .

Reguacja na pilocie osobno dla czatu i gry .

 

A jak chcesz coś lepszego ze wzmacniaczem to np http://www.turtlebeach.com/products/xbox-gaming-headsets/ear-force-dx11.aspx

 

Ogolnie polecam TURTLE BEACH

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nowy Headset 7.1 dla bogatych

 

http://uk.gear.ign.com/articles/117/1172158p1.html

Ciekawe. Tylko ta cena, jak na razie "poniżej 300 USD", jak tutaj te wypasione DX11 kosztują oficjalnie 129... Ale i tak czekam obszerniejsze info, bo akurat zamierzałem coś kupić na wakacje, a lubię rozwiązania wireless.

Odnośnik do komentarza

Nowy Headset 7.1 dla bogatych

 

http://uk.gear.ign.com/articles/117/1172158p1.html

Ciekawe. Tylko ta cena, jak na razie "poniżej 300 USD", jak tutaj te wypasione DX11 kosztują oficjalnie 129... Ale i tak czekam obszerniejsze info, bo akurat zamierzałem coś kupić na wakacje, a lubię rozwiązania wireless.

 

propaganda, rownie dobrze by napisali 9.2 czy 11.5 i na jedno by wyszlo, xbox jest max 5.1 i tyle moze miec niezaleznych kanalow, reszta to pic na wode...

po za tym w sluchawkach efekt 7.1? 5.1 to mizeria, powielanie glosniczkow nie zmieni niczego

cena kosmiczna bo wiedza ze to towar niszowy i niewielu znajda na to jeleni, przy produkcji maloseryjnej cena jest zawsze wieksza niz masowki tego samego, im seria mniejsza to cena rosnie, a towar lepszy w cale nie jest, dlatego nie ma co myslec ze towar bedzie jakosci adekwatnej do tej ceny... to te same cuda jak odzielne WIFI do Xa za kwoty poronione...

 

PS.

stwierdzenie ze to dla bogatych chybione, bogaty to ma sale kinowa w domu i ma prawdziwe 7.1, to raczej jest produkt dla ubogich, ktorych nie stac na prawdziwe 7.1 i mysla ze kupujac to beda mogli poczuc takie 7.1 i pozniej opowiadac ze gra w gry w 7.1 czy slucha muzy w 7. 1 (tylko nie doda ze odtwarza mp3 sciegnieta z neta w 128kb stereo), ale przeciez najwazniejsze ze ma 7.1 i juz...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Kupowanie jakichś słuchawek od firm dla graczy typu Razer oferujących rzekomo dźwięk przestrzenny, dobrą izolację i wysokiej jakości mikrofon to kpiny. Liczą się tylko i wyłącznie dobre słuchawki firm, które mają zaplecze techniczne i doświadczenie na rynku jak AKG, BeyerDynamics, Shure, Denon, czy tanie i bardzo dużo oferujące Grado. Skupiamy się na stereo. Nie ma czegoś takiego jak dźwięk przestrzenny w słuchawkach, a na pewno nie na kieszeń nawet bogatego gracza. Do tego kupujemy jakikolwiek mikrofon z niskiej półki bo te z headsetów tylko zawyżają cenę słuchawek i są tragicznej jakości.

Jeszcze raz, drogie słuchawki przeznaczone dla graczy to farsa.

Edytowane przez tomsecret1993
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

firmy powazane na rynku audio wiedza ze nie istnieje nic takiego jak slyszenie w 5.1 itp. czlowiek ma 2 uszu i slyszy w stereo, reszte oblicza mozg, dla tego skupiaja sie na stereo bo reszte to farsa, sluchawki zawsze beda sprowadzlay sie do stereo bez wzglednu na to ile glosniczkow tam nie dadza

dobre stereo potrafi wytworzyć przestrzeń dookolna i to nie tylko w sluchawkach ale i w kolumnach

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

a miał ktoś styczność z takimi Turtle Beach Wireless Headset Ear Force X41?

 

Kupiłem tydzień temu na brytyjskim Amazonie, jestem zadowolony. Wcześniej miałem Tritton AX360, ale wkurzały mnie kable, dlatego kupiłem teraz bezprzewodowe.

Co do słuchawek 5.1, 7.1, itd., a kinem domowym, to pewnie, że lepszy efekt daje to drugie, ale w nocy kiedy wszyscy śpią, ciężko na głośnikach odpalić Call of Duty lub Battlefielda :D A więc w ciagu dnia kino domowe, w nocy słuchawki :)

Odnośnik do komentarza

a miał ktoś styczność z takimi Turtle Beach Wireless Headset Ear Force X41?

Ja używam od ponad roku i jestem mega zadowolony. I, mimo , że ma 7.1 nie jest to: "raczej jest produkt dla ubogich, ktorych nie stac na prawdziwe 7.1 i mysla ze kupujac to beda mogli poczuc takie 7.1..." o nie, g*wno prawda . Jest produkt dla osób które jak ładnie podsumował Master Lukas , grają głównie nocami , a 7.1 wyciągam choćby na tunerku ,więc się przydaje. Dźwięk jest na prawdę wysokiej jakości , dobry bas , powiedziałbym nawet , że to taka Ferarka wśród słuchawek. W MW2 wszystko pięknie słychać dookoła , więc jakieś 35% mojej gry to gra na słuch, jedyne co żałuje , że nie słychać góra-dół, wszystko jest na jednym poziomie, może kiedyś...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

firmy powazane na rynku audio wiedza ze nie istnieje nic takiego jak slyszenie w 5.1 itp. czlowiek ma 2 uszu i slyszy w stereo, reszte oblicza mozg, dla tego skupiaja sie na stereo bo reszte to farsa, sluchawki zawsze beda sprowadzlay sie do stereo bez wzglednu na to ile glosniczkow tam nie dadza

dobre stereo potrafi wytworzyć przestrzeń dookolna i to nie tylko w sluchawkach ale i w kolumnach

 

Poruszasz temat poruszany na tym, jak i wielu innych forach wielokrotnie. Niepotrzebnie, bo domorosłych "znawców" tematu nie przekonasz. Szkoda na to nerwów.

Odnośnik do komentarza

firmy powazane na rynku audio wiedza ze nie istnieje nic takiego jak slyszenie w 5.1 itp. czlowiek ma 2 uszu i slyszy w stereo, reszte oblicza mozg, dla tego skupiaja sie na stereo bo reszte to farsa, sluchawki zawsze beda sprowadzlay sie do stereo bez wzglednu na to ile glosniczkow tam nie dadza

dobre stereo potrafi wytworzyć przestrzeń dookolna i to nie tylko w sluchawkach ale i w kolumnach

 

Poruszasz temat poruszany na tym, jak i wielu innych forach wielokrotnie. Niepotrzebnie, bo domorosłych "znawców" tematu nie przekonasz. Szkoda na to nerwów.

Mógłbyś podać swoje "kwalifikacje" ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...