Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

używa ktoś takiej przejściówki http://allegro.pl/joypad-xbox-adapter-headset-mini-jack-i1713431150.html z słuchawkami z pc bo mam okazje kupić razery i zastanawiam się jak takie cudo się spisuję ?

No ale co chcesz z tym zrobić? Nawet jak kupisz headset PC to i tak za pomocą tego adaptera wyciągniesz tylko out i in z czata XBL, nic więcej. Do dźwięku z gry potrzeba wzmacniacza/tunera.

Odnośnik do komentarza

Problem mój :

 

Chcę dźwięków z gry i mowy znajomych (na xboxlive) słuchać przez słuchawki i rozumiem że można tak to ustawić w menu konsoli aby to wszystko szło przez słuchawki ? (słuchawki podepnę do wzmaka lub do TV) ;

ale mówić będę przez/do mikrofonu i jak to zrobić ? , bo (oryginalny) headset przecież

nie zalożę bo mam już słuchawki , czyli muszę kupić przejściówkę (kilkanaście zł)

z możliwością podpięcia mikrofonu (i słuchawek też) lub kupić sam mikrofon bezpośrednio podpinany do pada ? - co polecicie ? ,

jaki mikrofon lub mikrofon i przejściówkę polecacie ?

i OCZYWIŚCIE

chodzi mi o taki mikrofon który "założę na głowę" i którego mocowanie na głowie nie będzie kolidować ze słuchawkami (mam audiofilskie :P , wokółuszne , SENNHEISER hd 570).

Chodzi mi o jakiś przyzwoity mikrofon w rozsądnej cenie - do 30zł chyba znajdzie się jakiś dobry .

 

Będę też w najbliższych dniach kupować wzmak słuchawkowy

i rozważam czy może kupić (a sprzedać słuchawki i nie kupować wzmaka słuchawkowego) jakiś gotowy zestaw headsatowy z wbudowanym wzmakiem i generowaniem dźwięku przestrzennego , z wbudowanymi dekoderami DD5.1 i ew. innymi ? - kupić coś DOBREGO oczywiście (do 300-400zł) .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Problem mój :

 

Chcę dźwięków z gry i mowy znajomych (na xboxlive) słuchać przez słuchawki i rozumiem że można tak to ustawić w menu konsoli aby to wszystko szło przez słuchawki ? (słuchawki podepnę do wzmaka lub do TV) ;

ale mówić będę przez/do mikrofonu i jak to zrobić ? , bo (oryginalny) headset przecież

nie zalożę bo mam już słuchawki , czyli muszę kupić przejściówkę (kilkanaście zł)

z możliwością podpięcia mikrofonu (i słuchawek też) lub kupić sam mikrofon bezpośrednio podpinany do pada ? - co polecicie ? ,

jaki mikrofon lub mikrofon i przejściówkę polecacie ?

i OCZYWIŚCIE

chodzi mi o taki mikrofon który "założę na głowę" i którego mocowanie na głowie nie będzie kolidować ze słuchawkami (mam audiofilskie :P , wokółuszne , SENNHEISER hd 570).

Chodzi mi o jakiś przyzwoity mikrofon w rozsądnej cenie - do 30zł chyba znajdzie się jakiś dobry .

 

Będę też w najbliższych dniach kupować wzmak słuchawkowy

i rozważam czy może kupić (a sprzedać słuchawki i nie kupować wzmaka słuchawkowego) jakiś gotowy zestaw headsatowy z wbudowanym wzmakiem i generowaniem dźwięku przestrzennego , z wbudowanymi dekoderami DD5.1 i ew. innymi ? - kupić coś DOBREGO oczywiście (do 300-400zł) .

 

PO 1 HD570 to nie słuchawki audiofilskie nie wiem kto ci takich bredni na opowiadał , sprzedawca w sklepie ? Może leżały obok adiofilskich ... chcesz słuchawki audiofilskie szukaj u AKG ,DENON ... ceny od 500zl w górę .

2 . chcesz coś dobrego ... sam używam Turtle Beach X11 mają wszystko czego szukasz . regulujesz sobie osobno głos n a czacie i osobno dla gry .

http://www.turtlebeach.com/products/xbox-gaming-headsets.aspx

 

3 . Zobacz sobie też ofertę Tritona .

 

4. POczytaj sobie temat na OC ,na którejś stronie gość opisuje wyższość słuchawek na kablu nad bezprzewodowymi .

Chodzi o utratę jakości .

Odnośnik do komentarza

Tritona lub Turtle Beach można gdzieś kupić w polsce ?

Te Turtle Beach X11 dają dobrą jakośc dźwięku ?

Wiadomo mi że kablowe słuchawki dają lepszą jakość dźwięku .

 

Jak ktoś wie to proszę też o odpowiedzi na pozostałe pytania w moim poprzednim poście .

 

W PL chyba tylko tutaj: http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B262087/cid/20002/Turtle_Beach_Ear_Force_X11/

Odnośnik do komentarza

Tritona lub Turtle Beach można gdzieś kupić w polsce ?

Te Turtle Beach X11 dają dobrą jakośc dźwięku ?

Wiadomo mi że kablowe słuchawki dają lepszą jakość dźwięku .

 

Jak ktoś wie to proszę też o odpowiedzi na pozostałe pytania w moim poprzednim poście .

1. W polsce bardzo ciężko z dostępnością ,a jak już są to ceny zaporowe . Szukaj w UK ,ja swoje kupiłem na DVD.co.uk za 250zl gdzie w polsce znalazłem w jednym sklepie internetowym za 359zl . było to 1,5roku temu

 

2. Jakość dźwięku jeśli chodzi o gry jest na dobrym poziomie ,wiadomo każdy ma inny gust i jednemu zagrają super ,drugiemu beznadziejnie . Ja osobiście jestem bardzo zadowolony do gier pasują idealnie .

Odnośnik do komentarza

dla mnie te TB x11 maja zbyt maly bass i dziwiek jest zbyt plaski..brakuje mu glebi

Widzisz dla Ciebie za mało dla mnie jest OK .

Jak szukasz słuchawek z (pipi)intym basem to kup jakieś od AKG ... każdy inaczej odbierze ten element .

Weź po uwagę to ze słuchawki muszą się "wygrzać " na co potrzeba kilkudziesięciu godzin i po tym czasie zagrają nieco inaczej niż zaraz po wyciągnięciu z pudła .

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi/wypowiedzi/info ,

ale wciąż nie wiem jaki (dobry) mikrofon dokupić do swoich słuchawek

który można by założyć na głowę na której już są słuchawki .

 

weź ten, na zachodzie go polecając do takich zestawów, samemu teraz ma zamiar go nabyć:

Zalman Microphone Zm-Mic1

 

 

co do basa w słuchawkach zależy w co się gra, w fpsach sieciowych lepiej jest, jak go jest mało i nie zagłusza innych dźwięków, w innych grach to jak kto woli

 

zestaw który ja polecam to astro mixamp+ath ad700 jakość dźwięku masakryczna

Odnośnik do komentarza

Uriziel , a gdzie można te modele , tanio i pewnie , kupić ?

Zalman Microphone Zm-Mic1 - można go podpiąć bezpośrednio do pada czy też przez przejściówkę ?

astro mixamp+ath ad700

 

 

Jak puści się dźwięki z gry i (roz)mowę XBL przez słuchawki to jest możliwośc regulacji siły ich głośności w menu konsoli ? czy też taką opcję dają tylko specjalne zestawy słuchawki+microfon ?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

mikrofon zalmana to trzeba poszukać, w sieci mają ale jak widzę jakie są koszty przesyłki to się mi odechciewa brać (tyle co za sam mikrofon), jeśli będziesz go chciał podpiąć przez pada to musisz kupić przejściówkę jack 3.5>2.5, jeśli przez mixamp to nic nie dokupujesz

 

z tego co czytałem to masz sennheisery hd570 są to dobre słuchawki, więc możesz sobie do nich dokupić sam mixamp, zamówić go możesz jedynie z oficjalnej strony astro gaming na eu: http://www.astrogaming.co.uk/ i wydatek jest to spory bo trochę zależy od kursu funta

 

jak puszczasz rozmowę na słuchawki to jedynie możesz regulować głośnością słuchawek, więc zazwyczaj w menu gry trzeba ustawić tak dźwięk aby nie zagłuszał rozmowy

Edytowane przez Uriziel
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Witam forumowiczów :)

 

Nie chce zakładać kolejnego tematu więc podepnę się tutaj, bo ten chyba i tak zdechł parę miesięcy temu.

 

Tak więc szukam słuchawek do xKloca najlepiej bez przewodowych( w zasadzie to główne kryterium + wykonanie), Zastanawiałem się nad TB Ear Force X41 ale ich wykonanie pozostawia bardzo wiele do życzenia ... a co gorsza nadają na bardzo niewygodnych 2.404-2.476GHz (chyli jak mój router, pad od kloca i milion innych routerów w bloku...) i tu moje pytanie, czy istnieje jakaś alternatywa ? Od razu napiszę że Tritton nie wchodzi w grę za dużo mam już kabli w domu a Devastator'y i Warhead'y wciąż są niedostępne w sprzedaży niestety.

 

hellp plox.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

W zasadzie chodzi mi o headset Creative'a Tactic360 Ion, a nie o słuchawki, ale co tam.

 

Mam problem z mieszaniem się dźwięków. Podłączam dwa jacki do TV audio out, zestaw przez USB do konsoli. Wszystko tak jak w instrukcji. Dźwięk z TV jest świetny, ale rozmowa z kompanami to jakieś nieporozumienie. Dwa pokrętła Master i Voice na "pilocie" słuchawek działają, ale master nie tylko ścisza dźwięk gry, ale również chatu. Voice volume mam na maxa. W konsoli mam ustawione voice volume - 10, game volume - 5. Nie wiem czy to ma znaczenie bo dźwięk z gry i tak mam z TV. Czasem idzie zrozumieć co kompani mówią, ale mija chwila i dźwięki z gry zagłuszają głosy ludzi. Słyszę, że coś mówią, ale guzik rozumiem.

 

Co robię źle? Może powinienem coś w tv ustawić?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...