Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Halo 1 i Halo 2 za śmieszne pieniądze.

 

Brać? Da się w to grać? Lepiej zagłębić się w tę serię (chciałbym poznać trylogię) czy kupić sobie jakąś gierkę na Xboxa 360 i nie babrać się w grach sprzed 7 i 5 lat?

 

Proszę o szybką odpowiedź, na dniach chciałem kupować :).

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast mam takie pytanie. W poniedziałek zamawiam sobie jedną z tych dwóch gier, a mianowicie to Fallout 3 lub Far Cry 2. Zależy mi na długości rozgrywki i z góry dzięki za odpowiedź.

 

P.S.

Jeżeli takie pytanie już było to sorry. Przebadałem szybko kilka ostatnich stron i nic nie znalazłem, a lekko mi się spieszy.

Odnośnik do komentarza
Ja natomiast mam takie pytanie. W poniedziałek zamawiam sobie jedną z tych dwóch gier, a mianowicie to Fallout 3 lub Far Cry 2. Zależy mi na długości rozgrywki i z góry dzięki za odpowiedź.

 

P.S.

Jeżeli takie pytanie już było to sorry. Przebadałem szybko kilka ostatnich stron i nic nie znalazłem, a lekko mi się spieszy.

 

Ja przy FC 2 bawiłem się znakomicie i przez sekunde się nie nudziłem . Gra jest długa , ciekawa i ma wprost kosmiczną grafikę . Do tego klimatem zabija na miejscu . Dla mnie to jedna z najlepszych gier roku.

Odnośnik do komentarza
Left 4 Dead czy Tomb Raider Underworld?

 

Left to moje klimaty, ale zastnawiam się czy znajdę osoby do kampanii, a Tomb? Jak wypada przy Anniversary?

oczywiście ze L4D , a ludzi do kampani znajdziesz ,napisz do mnie na gt: raiders25 i już masz jednego do kampanii ja mam kilku znajomych z l4D wiec ludzi więcej niz trzeba będzie .

Kupuj bo naprawde warto gierka świetna.

Odnośnik do komentarza
troche z innej beczki.. lepsza gitara z GH2 czy GH3 (jakieś różnice poza wyglądem?)..? bo chce kupić niebawem obie gry - ale jeden zestaw z gitarą (bo chyba gitary działają w obu grach - nie ważne z której są?) a drugą tylko gre.

 

 

Gitara z dwójki jest przewodowa, mam ja parę miesięcy i chodzi jak nowa, a co do tej z trójki sie nie wypowiadam bo jej nawet w rękach nie trzymałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...