Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie:

Alan Wake fajna fabuła coś jak "Miasteczko Twin Peaks" pomieszane z "Lśnieniem"

Just Cause 2 super sandbox z ogromnym światem i powalającymi widokami ale fabuła *ujowa

Dragon Age dobry RPG

 

Na x360 jeszcze nie miałem jednego gatunku gry ... bijatyki .

CO możecie polecić dla laika w tym temacie ,chodzi tylko o miłą zabawę w kampanii jak i przez multi .

 

hmm może Soul Calibur 4 ???

Duże miecze,duże cycki niezła grafika :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Polećcie jakąś dość długą grę z ciekawą fabułą. Gatunek dowolny (z fabularnych) RPG, FPS, TPP. Oprócz tego co w sygnaturze.

Alan Wake (świetna grafika i klimat, zapada w pamięci), Mafia II (fajna fabuła, ładnie zrobiony świat z lat 40-50, ciekawe misje), Fallout: NV (wyjątkowo długa gra, ciekawe questy), Batman: AA (także dopieszczony pod względem graficznym, świetne miejscówki i zrównoważenie sekcji skradankowych oraz bezpośredniej walki, której system jest całkiem przyjemny), Dead Rising (starszy, tani, powinien jeszcze dać radę pod względem grafiki, ciekawa fabuła i kilka zakończeń, tylko nie można podchodzić do tej gry jak do młócki zombie i należy poświęcić trochę czasu na dopakowanie bohatera przez prawdziwą zabawą w ratowanie ocalałych).

Odnośnik do komentarza

Na x360 jeszcze nie miałem jednego gatunku gry ... bijatyki .

CO możecie polecić dla laika w tym temacie ,chodzi tylko o miłą zabawę w kampanii jak i przez multi .

A ja myślę że Street Fighter IV jest najlepszą bijatyką na X'a. Każdy SF jest w zasadzie dla każdego. Nie ma jakiś mocno skomplikowanych kombinacji ciosów, gra się przyjemnie. Zawodnicy są bardzo ciekawie wykreowani. No i z tego co wiem to SF pod względem multi jest bardzo dopracowane. Oczywiście najlepiej jest kupić wersję "Super SF IV" bo podobno poprawili kilka rzeczy w stosunku do zwykłego SFIV i jest więcej zawodników.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem SSF IV i stwierdzam z całą pewnością ze gra nie jest dla każdego połapanie się w tych wsystkich kombinacjach graniczy z cudem ... ni chyba ze ktoś siedzi nad grą 20h/24h :E .

Druga sprawa ze na padzie sie gra cholernie nie wygodnie ,arcade stick niezbędny jak ktoś myśli o poważniejszym graniu .

Osobiście pomęczę gierkę dla czystej zabawy .

Odnośnik do komentarza

Polećcie jakąś dość długą grę z ciekawą fabułą. Gatunek dowolny (z fabularnych) RPG, FPS, TPP. Oprócz tego co w sygnaturze.

Deadly Premonition, jeśli nie przeszkadza ci oprawa to się nie zawiedziesz. Długi czas gry (około 20 godzin plus więcej doliczając side questy), klimat miasteczka bijący Alan Wake na głowę. Jak dla mnie w moim top 5 gier na X360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...