Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie L.A.N jest grą dłuższą (3 płyty). Na poczatek zacząłbym od tej właśnie pozycji, lecz Batman AA, to także must have. Kwestia tego, co lubisz: miasto i świetną detektywistyczną powojenną fabułę. Czy też wyspę z masą "pobocznych znajdziek"(nad niektórymi na prawdę trzeba pogłówkować) w świecie Batmana. Cokolwiek wybierzesz - zrobisz dobrze.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Bierz Batmana AA, jest za grosze, a zanim go przejdziesz, to LA Noire trochę bardziej zejdzie z ceny - obie to pozycje obowiązkowe, a co do długości - LA N to około 25-30 godzin (tak na oko, bo nie pamiętam, ile mi zajęło), a Batman to gdzieś około 15h (zbierając wszystkie zagadki) + jeszcze masz tryb Challenge, przy którym tak naprawdę możesz siedzieć miesiącami, bijąc hi-score'y. No i Batman przygotowuje Cię na Arkham City, kolejnego must-have ;)

Odnośnik do komentarza

L.A. Noire czy Batman AA ? ;)

 

wiem że rozstrzał gatunkowy spory, ale proszę o radę. Co jest dłuższe Batman czy LAN ?

Mercedes czy BMW? Pytanie w takim stylu.

 

Tak jak w sumie już napisali przedmówcy - samo przejście trybu fabularnego w LAN zajmie dłużej niż w Batmanie. Tylko jak ktoś nie calakuje gier, to w LAN już nie ma za bardzo nic do roboty, a w Batmanie jest jeszcze tryb Challenge, którego zaliczenie na 100% zajmie sporo czasu.

Gra się w to zupełnie inaczej, Batman wymaga jednak ogarnięcia systemu walki, a w trybie Challenge niektóre zadanie nie należą do najprostszych - może pad nie będzie latał po pokoju, ale zaliczenie i tak daje satysfakcję. Trzeba jednak wiedzieć co się robi. LAN to z kolei w częściach misji ze strzelaniem czy pościgami niemalże samograj, a główną zabawą są jednak przesłuchania delikwentów.

Dla mnie obie gry to must have i jedne z moich ulubionych tytułów na X360. Batman jest jednak typową grą, gdzie liczy się "skill obsługi pada", a LAN stanowi ciekawe połączenie, trochę na pograniczu gry i filmu - niesamowicie klimatyczne i zapadające w pamięci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

fundusze nie, ale czas już tak :( Jak zacznę dwie gry na raz to nie skończę żadnej. Ostatnio wprowadziłem sobie ograniczenie że jak wkładam coś do napędu to zostaje tam do momentu zakończenia z przerwami na fife. Chyba faktycznie wezmę Batmana, a później może od razu Arkham City i LAN zostawię na wakacje, gdzie wolnego czasu będzie trochę więcej.

 

dzięki za opinie!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Jest jakiś must have spośród tanich gier Indie, tak do 240 MSP?

 

Anomaly Warzone Earth za 320 MSP.

 

EDYTA: Sry, źle przeczytałem kwotę.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

fundusze nie, ale czas już tak :( Jak zacznę dwie gry na raz to nie skończę żadnej. Ostatnio wprowadziłem sobie ograniczenie że jak wkładam coś do napędu to zostaje tam do momentu zakończenia z przerwami na fife. Chyba faktycznie wezmę Batmana, a później może od razu Arkham City i LAN zostawię na wakacje, gdzie wolnego czasu będzie trochę więcej.

 

dzięki za opinie!

Twój avatar zobowiązuje ;)

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(Mirrors Edge = Bioshock ) > Bulletstorm

 

Zarówno ME jak i Bioshocka (1 i 2) można za małe pieniądze kupić, gry jednak są warte posiadania w kolekcji.

Mam (w rodzinie, też się liczy) powyższe pozycje i nie zamierzamy się ich pozbywać.

 

No dobra, nie grałem w Bulletstorm, ale demo mnie nie przekonało, a z racji dostępu do pokaźnej biblioteki gier póki co nie zamierzam nic więcej kupować (grania mam na ponad rok :shok: )

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

ZA dzisiejsze cenu używek brać wszystkie. Ale jak mamy wg fajności to:

 

Bioshock - w moim rankingu pierwsza dziesiątka gier tej generacji (zarówno 1 i 2 jako seria) a na pewno jedno z najlepszych nowych IP - jedynka kapittalna, dwójka także tylko zrobić przerwę między nimi - bardzo podobne ale chodzimy Big Daddym i końcówka ryje beret.

 

Mirror- tez kapitalna gra, troszke lepsza fabuła i lepsze wstawki,i byłoby kapitalnie ale i tak jest nowatorsko, trudno nieraz i przyjemnie (muzyka!!)- mocne 8+/10 - także w kolekcji u mnie razem z Bioshockami

 

Bulletstorm - świeży oddech w FPS i naprawdę dobry graficznie, na razie rzuciłem okiem ale jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy jak przejdę.

 

Jakby co mam BIOSHOCKA 2 do sprzedania gdyż nabyłem kolekcjonerkę i normalną sprzedaje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...