Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

No co Ty, M&B ma praktycznie zerowe wymagania - spróbuj, znajomy grał na jakimś starym Duronie 800mhz - wiadomo, problemy były, ale dla chcącego nic trudnego - wielkość bitwy na 15 osób i jakoś się grało ;)

 

Na konsolach trudno coś takiego znaleźć. Na PC masz właśnie M&B, dodatkowo możesz sobie pograć we wszelkie Total War, jeśli chcesz ze strony strategicznej podejść. Podobny do Gry o Tron klimat ma jedynie Skyrim, chociaż to ogólnie zupełnie co innego, to powiedziałbym, że jednak jest najbliżej.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Ewentualnie Dragon Age :) są momenty gdzie nacierają się dwie armie, ale nie bierzesz w tej walce bezpośredniego udziału :)

 

Natarcie dwóch armii masz w Dynasty Warriors, tyle, że to chińskie klimaty, ale jej odpowiednik to zacny Bladestorm: The Hundred Years War, demko masz na XBL więc możesz obczaić. No i dobry, tyle, że w klimacie wikingów to Viking Battle for Asgard.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Grałem już w

 

Alan Wake

Call of Duty 4 MW

Batman AA

Resident Evil 5

Fallout 3

Dead Space

Bioshock

Gears of War 2

GTA 4

 

W co jeszcze warto zagrać . Szukam tylko hitów bo na resztę nie mam czasu ;) Kontynuacji powyższych nie wpisujcie bo zagram na pewno ale chcę coś innego . TYLKO SINGLEPLAYER bo granie przez net mnie nie interesuje .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

A ja może nieco może kontrowersyjnie dodam żebyś zagrał w Rayman Origins - o ile lubisz ten gatunek, to najlepszy platformer tej generacji. Koniecznie sięgnij również po trylogię Mass Effet zaczynając od pierwszej części, jeśli ją przebolejesz (nieco "sztywna" na obecne czasy), to dwójka i trójka na pewno Cię wciągnie.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

No co Ty, M&B ma praktycznie zerowe wymagania - spróbuj, znajomy grał na jakimś starym Duronie 800mhz - wiadomo, problemy były, ale dla chcącego nic trudnego - wielkość bitwy na 15 osób i jakoś się grało ;)

 

to może obczaję, tylko, że mam jedynie netbooka na stanie.

 

A co do innych poleceń- właśnie nie chodziło mi o strategie tylko naparzanke co by się wyżyć :)

 

a w singlu w ogóle radocha jest?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja z kolei głosował bym definitywnie za F3. Też dokładnie nie wiem czemu, ale 2 jakoś średnio mi podeszło jeśli chodzi o historię, natomiast w 3 wszystko było dla mnie jakoś bardziej...bajkowe :D Także ja definitywnie polecił bym 3, chociaż za tą samą cenę można wyrwać 2 GOTY więc niby lepsze wyjście na początek patrząc z punktu materialnego..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...