Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe tylko czy ktokolwiek z tych napinajacych nie wykorzystal zadnego buga w l4d chocby na przejscie experta zaczynajac tylko od 5lvl albo wykonczyl tanka blokujacego sie na czyms- ja rozumiem jak ktos wykorzystuje bug na multi ale na singlu dajcie ludzie spokoj.... nabil to nabil zreszta sam tak zrobie bo zostal mi tylko ten achiv a znalesc ekipe teraz po 2 w nocy to ciezko raz a dwa od wyjscia gry w to gramy i troszke zaczyna sie nudzic czlowiek ta gra po tym czasie...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chet Faliszek z Valve dołączył do ekipy Kotaku na odrobinę świątecznego zabijania zainfekowanych. Przy okazji załapał się na nagranie podcastu. Oczywiście nie obyło się bez kilku pytań do Cheta, więc jeśli chcecie dowiedzieć się kilku ciekawostek, to zapraszam do wysłuchania.

 

Pada również chyba najbardziej oczywiste pytanie - co dalej z przygodami wesołej czwórki ocalonych. Okazuje się, że Valve ma już przygotowaną całą historię, która sięga nawet jeszcze we wspaniałe czasy, gdy mutanci nie wymiotowali z dachów na przechodniów. Chet potwierdził, że firma ma zamiar wypuszczać aktualizacje do gry i w taki sposób ją rozbudowywać. Mam nadzieję, że nie chodziło tylko o wersję pecetową. W zasadzie już chyba czas na jakieś bardziej oficjalne ogłoszenia.

 

Proszę. :closedeyes:

Odnośnik do komentarza
Warto zaopatrzyć sie w ten tytuł ? rozgrywka na multi jak i sam singiel wciągający ?

Mozna skądś demko zassać ?

 

Tytuł ma to coś.Twórcy nie skupili się na grafice ,a na grywalności ,a ta jest co tu dużo mówić wyśmienita.Singiel to tylko trening przed multi.Jeśli nie masz zgranej ,,paki" gra Ci się nie spodoba.Achivy takie jak:wszystkie kampanie na expercie są wymagające,ale do zrobienia,zabicie 53 k zombie również zmusza nas do grania.Reasymując jesteś zafascynowany masową rozwałką i masz przyjaciół -bierz nawet nie patrz!

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

gry online

 

Scenarzysta z Valve, Chet Faliszek, powiedział dzisiaj, że bogaty zestaw szczegółów odnośnie owego DLC (downloadable content) do L4D pojawi się „wkrótce”, ale już teraz może co nieco zdradzić. „W tym momencie chcemy dostarczyć tylko nowe elementy do zabawy” powiedział Faliszek, ujawniając że xboxowcy i pecetowcy otrzymają nowe scenariusze w tym samym czasie. Prócz nowych zadań pojawi się także oczekiwany tryb Versus dla kampanii Dead Air i Death Toll oraz (tylko dla L4D na PC) zestaw narzędzi developerskich do tworzenia map, modów i postaci (aczkolwiek ten zaliczy lekką obsuwę w stosunku do tych bazowych dodatków).

 

Nic ponad owe mapy i tryby nie zostało wspomniane, bowiem Valve nie chce spekulować na temat tego, co jeszcze nie zostało ustalone (jak na przykład edytor filmowy do nagrywania i montowania fragmentów rozgrywki). Co do ceny – posiadacze blaszaków otrzymają dodatki za darmo, natomiast właściciele X360, w świetle prób Microsoftu do narzucania obowiązku opłaty za różnego rodzaju bonusy do gier na ową platformę, być może będą musieli za nie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Ale afera , a nabiłem na lewo tylko jednego achievementa - śmieszycie mnie ludziska :lol:

A Ty śmieszysz Nas - remis.

:twisted:

Achievement whore raczej nie , nie gram we wszystko co popadnie byle punkciki. W achievementach kręci mnie wyciskanie je z tylko dobrych gier , a jak już pisałem Left4Dead jest cholernie dobrą pozycją , zdobyłem uczciwie 980GS i miałem trzy opcje : olać tysiak, zdobyć go uczciwie grając kolejne kilkadziesiąt godzin (a masa gier w kolejce do czytnika konsoli czeka) , zdobyć go na glitchu. To już była tylko formalność , ale oczywiście najlepiej obrzucać kogoś z góry błotem, wyzwać od beznadziejnych graczy... ; Nie mam pytań.

 

Napiszę tak. Też mam 980GS, też mi brakowało prawie 30k do ostatniego achiva i co?

Grałem, gram i będę grać. Mam około 20 nie zaczętych gier i tym się nie przejmuję, bo lepiej mieć więcej niż mniej.

Fakt, że godzinowo to wychodzi jedna z najczęściej/dłużej granych pozycji przeze mnie, ale martwić się tym, że gra jest tak zayebista i "marnuje" się z nią masę czasu?

 

Małe statystyki dla tych co chcą normalnie nabić 53k:

 

Wszystkie wartości to średnie z kilku przejść (samotnie+3boty)

Każdy zombiak wybity, nastawianie się dla Boomera oraz wykorzystywanie samochodów z alarmem wskazane

 

Z tego co zauważyłem najlepiej grać misje 2-4 poszczególnych kampanii gdyż tam jest najwięcej zombiaków

 

Morowe powietrze (normal, ~1 godzina, ~ 1200 killsów)

etap:

1 - 200

2 - 340 (rekord 390)

3 - 300

4 - 200

5 - 200

 

Bez litości (normal, ~1 godzina, ~ 1200 killsów)

etap:

1 - 120

2 - 400 (rekord 480)

3 - 350

4 - 250

5 - 120

 

Liczba zabitych (normal, ~1g20min, ~ 1300 killsów)

etap:

1 - 210

2 - 250

3 - 250

4 - 450 (rekord 490)

5 - 130

 

a do jednej kampanii gdzieś mi się notatki zawieruszyły w te święta...

 

A mi zostało raptem 7000 ! Już za niedługo...

Odnośnik do komentarza

Ja tam zacząłem grać na Ekspercie z kilkoma Polakami i same teksty typu aaa boomer mnie obzygal itp... Gra sama w sobie jest nawalaniem zombie i tylko tyle i aż tyle, mi się bardzo podoba szczególnie w coopie. Jutro planuje przejść całość na łatwym a potem na ekspercie no i zrobić rezye acziwow.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...