Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale jest na to sposob. nie trzeba przechodzic calej kampani:) Dziala wlasnie sprawdzilismy wczoraj!:)

Host zaklada gre tylko dla przyjaciol, uruchamia i czeka w safe roomie (wazne nie moze go otwierac i wychodzic z niego!) reszta czeka w dashu. Host sle zaproszenia i reszta dolacza ale z dasha (waze zeby z dasha a nie gry). Jak wszyscy juz sa to host wychodzi do menu i wychodzi z gry dopiero do dasha. Ktos z ludzi wysyla zaproszenie dla hosta i jak juz wejdzie do gry wtedy mozecie wyjsc z safe room.

Dziala na 100% wczoraj kumpel dostal achiva ja oczywiscie wpakowalem sie na horde...no nic dzis znowu bedzie trzeba sprobowac ale juz mi sie niechce grac calej kampani wiec robie tym sposobem

 

sory ale nie czaję, na co to jest sposób?

 

na to ze nie trzeba przechodzic calej kampani od poczatku zeby dostac achiva za experta. wystarczy odpalic od 5 misji i zrobic sposobem tym ktorym pisze i dziala. oczywiscie jest frajda jak sie przechodzi od poczatku ale u mnie to w pewnym momencie przerodzilo sie w frustracje;)

 

 

aaaa, i wszystko jasne;]

 

enori, tłukę w L4D co dzień od premiery (w sumie dzień wcześniej nawet) i cholerstwo się nie nudzi, niby ciągle to samo ale forma w jakiej to jest podane jest cholernie apetyczna

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
enori, tłukę w L4D co dzień od premiery (w sumie dzień wcześniej nawet) i cholerstwo się nie nudzi, niby ciągle to samo ale forma w jakiej to jest podane jest cholernie apetyczna

 

Ta gra ma magię.

Fajnie się ostatnio grało z Wami, zwłaszcza w Kontrę.

 

Gra ma tez duży potencjal do rozbudowywania czy DLC, marzy mi się edytor poziomów w rękach graczy.

Dla mnie dzień bez zombiaków to dzień stracony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
dawaj z nami częściej, na Live jesteś zjadliwy, heheheheh

 

Dzięki, uznam to za komplement ;)

Szkoda że nam nie zaliczyło tego achiva za Boomera, bo taktyka się sprawdziła.

W ogóle w ten weekend pograłem trochę więcej niż normalnie, bo miałem pokoj dla siebie i mogłem sobie pograć z headsetem w nocy.

Może w następny weekend też mi się uda tak ustawić, postaram się też skombnowac jednego ziomka, z którym rzezaliśmy demo.

 

W ogóle to najlepiej mi się gra Smokerem, po upaleniu Smoke :)

 

smoke.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
a wiecie że to nie są zombie? to świadkowie Jehowy

 

- weźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkę

RATATATATA

;p

Hehe coś w tym jest, też sa tacy nachalni i starają się wejść do domu mimo zamkniętych drzwi.

No i nie znoszą kościelnego dzwonu :)

 

Uważaj Diabeu, bo jak będziesz za dużo grał w L4D, to gdy odwiedza Cie prawdziwi świadkowie Jehowy, to nawet nie będziesz czekal co powiedzą, tylko wyjebiesz im z łokcia na ogłuszenie, a potem odstrzelisz głowy z obrzyna.

Odnośnik do komentarza
na to ze nie trzeba przechodzic calej kampani od poczatku zeby dostac achiva za experta. wystarczy odpalic od 5 misji i zrobic sposobem tym ktorym pisze i dziala. oczywiscie jest frajda jak sie przechodzi od poczatku ale u mnie to w pewnym momencie przerodzilo sie w frustracje;)

Problem w tym, że ktoś musi dojść do finału na ekspercie, c'nie?

 

Nudziło mi się i zrobiłem spis chętnych na on-line: (niealfakuźwabetycznie i tylko osoby które wyraźnie napisały)

 

cameel PL

Danteveli

Lorack PL

Danielskii

TheBesTia PL

Cortezpl1

Lech360

KathleenPL

KuklesPL

Mefi23

Winmenia

Enori

KuklesPL

METZTLII

MaT xPLx

miki77PL

MrSatanekPL

 

 

i na koniec kilka cytatów z tego tematu:

 

No to wytoczyli ciężkie działa przeciw sobie, bo wydać grę w dniu premiery GOW 2 to głupota. Każda kto uda się tego dnia do sklepu po jakąś grę na X360, będzie szukał GOW 2 a nie Left 4 dead.

nawet nie wiesz jak się myliłeś... łukiem ominięte Fallouty, Fable, Gaysy i inne Mirrory i Dead Space'y i z MEGA nowości pierwszy zakup to?

kilka rund zagranych i pomimo wcześniejszego pozytywnego nastawienia chyba odpuszcze full'a zbyt duży chaos, grze naprawdę dobrze by zrobiło gdyby była odrobinę wolniejsza.

z mojej strony krótko: miało być fajnie, a jest słabo. Ja odpadam.

redaktor a takie herezje wygaduje hehe

Yyy, za 100 zł? Nie chciałbym jej za darmo, crap nad crapy. Dobrze, że wypuścili demko, zadając sobie tym samym harakiri. Nie wiem, ale cała zaleta gry czyli co-op dla 4 nie ratuje tej pozycji.

znawca mimo, że nie grał w pełną wersję...

po obadaniu demka stwierdzam że to zwykły średniak, single znudził mi się już po demku więc w full wersji nie dałbym rady przebrnąć przez tą monotonię, może w multi mozna się trochę dłużej pobawic ale ogólnie bez rewelacji

singiel zrobiony 4 razy, multi.. eeee 40?

po tym demie moje przekonanie zaczelo graniczyc z pewnoscia, ze ta gra to syf

oczywiście

Crap to mało powiedziane to padaka, która powinna być dodawana do Pani Domu za 4 zł.

tiaaa

znawcy gatunku, nie ma co - połowa z was szuka co wieczór kłaków na jajcach

grafa jest na poziomie, wszędzie bruk i śmieci, do tego zacnie zrealizowane światło

emocje z gry w coop to czysta energia, oi będzie darcie mordy do headsetu ;]

klasyczna FME'owska odpowiedź na ww. posty

klasyczna PE odpowiedź na ww. krytyczne posty

 

Ozi ale się lansujesz z tymi 53,595 hehe (pewnie cheatowałeś!)

 

a wiecie że to nie są zombie? to świadkowie Jehowy

- weźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkęweźulotkę

RATATATATA

;p

nie pal w pracy, mówiłem ci :twisted:

 

Głosujcie, bo wygra jakiś crap pokroju GoW2 :twisted:

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...=71526&st=0

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza
enori, tłukę w L4D co dzień od premiery (w sumie dzień wcześniej nawet) i cholerstwo się nie nudzi, niby ciągle to samo ale forma w jakiej to jest podane jest cholernie apetyczna

 

no stary, po wczorajszej partyjce online to ja nie mam pytań. jakie epickie są potyczki w versus, mmm :starwars:

mapy dobre, klimat z tą drogą i lasem, zajawa będzie jeśli dojdą równie dobre w dlc.

Odnośnik do komentarza
tylko ja do teraz nie wiem kto mnie tym Tankiem zaciukał (opowieść przed epicka)

i teksty typu "na czarnucha!", "po worach go"

I tak rządzi (nie pamiętam kto tak wywalił, chyba Cameel) - "Obrzygał mnie, śmierdze!" ;)

 

Jak to Bawolasty ujął - "Ocalenie mogą dojść, bylby by im po drodze tak życie uprzykrzyć żeby była kupa śmiechu." ;]

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Należy też dodać, że jest bardzo dobrze zrobiony interface dołączania do meczów.

W ogóle wszystko jest przemyślane, nawet największa bolączka online dla mnie, czyli dzwoniący telefon podczas gry :)

Włączamy pauzę i AI steruje zawodnikiem, coś pięknego :)

 

Odnośnik do komentarza

Trochę już pograłem i szczerze mówiąc żałuję, że nie ma "normalnego" multi. Liczyłem na zombiakowy odpowiednik TF2, ale jak widać się przeliczyłem. Może jak pogram dłużej to się przyzwyczaję.

BTW: Jestem chętny do gry gdzieś w poniedziałek/wtorek. Godziny najlepiej popołudniowe, ale koło 16 też może być.

Odnośnik do komentarza
Luis to głupi czarnuch. Przechodzę całą kampanię elegancko bez użycia apteczki (grałem z bratem na splicie) a tu na minutę przed przypłynięciem statku ten zaczyna mnie leczyć o_0.

btw - achievementy za brak obrażeń od specjalnych zombie, czy brak obrażeń po zawołaniu o pomoc wydają się awykonalne

 

przełącz w takim wypadku na apteczkę lub piguły i bot przestanie

Odnośnik do komentarza
btw - achievementy za brak obrażeń od specjalnych zombie, czy brak obrażeń po zawołaniu o pomoc wydają się awykonalne

Jako, że wiele osób o tym mówi to ja napiszę, jak zrobić experta, bez obrażeń, friendly fire itd. nie przechodząc całej kampanii tylko grając sam finał (w którym trzeba uważać na friendly fire itd. w zależności od oczekiwanego achieva).

Najlepsze jest to, że wystarczy by JEDNA osoba przeżyła, by zaliczało achiva do experta (w oryginale tylko osoby która wsiadły do środka transportu dostawały achiva).

 

1. Osoba A, zakłada grę, wchodzi w nią (uruchamia z 3 bootami) i nic nie robi (nie wychodzi z safe house'u !) + wysyła invite'y do 3 innych osób (B, C i D)

2. Osoby B, C i D z Dashboard'u (nie z gry tylko z menu głównego konsoli) przyjmują invite'a (płyta w czytniku oczywiście). Jako, że osoba A jest już w grze, pozostałe 3 także trafiają bezpośrednio na etap.

3. W momencie, gdy jest komplet graczy, osoba A (hostująca), wychodzi do Menu Głównego gry, potem wychodzi całkowicie z gry do Dashboard'u.

4. Osoba B, C lub D wysyła invite do Osoby A.

5. Osoba A postępuje jak w pkt. 2

6. Gdy wszyscy są w grze, wystarczy skończyć level uwzględniając warunki (bez wymiocin Boomera, Friendly Fire, ataku Special Infected).

7. Grając na expercie "wystarczy", że tylko jedna osoba ukończy level by wszyscy dostali achivy.

 

Kapisz? czy coś pomerdałem? Nie jestem pewien czy dotyczy to achiva Zombicidal Maniac (Survive any campaign on Expert), ale na pewno zlicza do What Are You Trying to Prove? (Survive all campaigns on Expert).

 

Muszę mieć calaka, po prostu muszę, bo gra jest przezajebiście grywalna i nadal mi się nie nudzi mimo, że gram w nią prawie miesiąc. Codziennie :twisted:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...