Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat L4D jest jedną grą z tych, co na Piecu sie opłaca miec bradziej.

Jakbym chciał wersje na PC to bym kupił wersje na PC. Ja wersji na PC nie chce bo wole grać na konsoli i nie rozumiem dlaczego z tego powodu mam być traktowany przez MS jako gracz drugiej kategorii. I nie pisz mi prosze że rozwiązaniem problemu jest kupno wersji na blaszka, takie pudrowanie syfu mnie nie interesuje.

 

Liczbe płatnych dodatków do gier na pierwszym xboxie szło by pewnie policzyć na palacach dwóch rąk, na 360 trzeba płacić prawie za wszystko, niedługo zaczną wołać o kasę przy ściąganiu updatów dashboarda. Uważam trzystasześciedziątke za kapitalny sprzęt ale to nie przeszkadza mi w tym żeby typków odpowiedzialnych za takie działania firmy za kutasów.

Odnośnik do komentarza

Ozi, ja nic nie piszę, ale po prostu mi się bardziej opłacało brać wersję na PC- raz, że moge sobie pogrywać nockami i kiedy chcę (na TV nie mam takiej możliwości - a zombiaki najlepiej sie nocą tłucze :twisted: ). Dwa, że to gra Valve, które mimo wszystko na pierwszym miejscu stawia PC i to na tą platformę wsparcie jest lepsze (nie wspominam oczywiście o samym M$, który wypuszczanie DLC producentom utrudnia). Dodaj do tego mapki tworzone przez graczy + mody.

Odnośnik do komentarza

Bo osiągnięcia za Experta są troszkę źle opisane.

 

"Zombicidal Maniac" (bo zakładam, że o tym mówicie) jest opisane ok. SURVIVE czyli przeżyj kampanię. Jednak "What are you trying to prove?" ma taki sam opis (też SURVIVE), jednak oznacza co innego. Jeśli jeszcze nie spojrzeliście w swoje achievementy w grze, to zobaczcie, iż mimo że tylko 1 z Was dostał tamtego acheivementa, to jednak wszyscy przy "What are..." macie już 1/4 :) I w tym przypadku opis powinien być w stylu "Complete all campaigns on Extreme" a nie Survive. Bo ważne aby jeden z Was wskoczył do fury, a reszta może nawet nie żyć. I tak będzie Wam zliczać.

 

Co nie zmienia faktu, że był to chyba najtrudniejszy 1000 (a na pewno jeden z najtrudniejszych) jakie zdobyłem. Z 40-50 h poszło lekko.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że jakoś w weekend zrobiliśmy kampanię w 4. Tylko jeden przeżył, tylko on dostał achieva i dziwnym trafem tylko mi zliczyło 1/4 "What are you trying to prove?"

 

Ukazało się w necie trochę statystyk broni i przeciwników:

 

Tu oryginalny teks -> http://hellforge.gameriot.com/blogs/Hellfo...apon-Statistics

 

Dotyczy experta:

Tank ma 8000 HP...

Friendly Fire:

  • pistol - 35 Dmg
  • uzi - 19 Dmg
  • m16 - 32 Dmg
  • Hunting Rifle - 90 Damage
  • Pump-Shotgun - 24 Dmg

 

Odnośnik do komentarza
Masakra wczoraj zrobilismy kampanie na expercie do 6rano i niewpadl mi achiv. Na 100% trzeba przezyc. Mozna byc obezwladnionym i ktos wskoczy inny do pojazdu ewakuacyjnego i dostanie sie achiva ale na bank trzeba zyc inaczej nie dostaniecie achiva......wrrrrrr

 

(pipi) prawda, smoker miał mnie na kablu i żyłem jak Ozi odlatywał, nic nie dostałem

 

edit: a jak ktoś chce robić Nothing Special i Stomach Upset to niech zapamięta że restart kampanii to za mało, trzeba do lobby wrócić

okazało się po godzinie jak po entej próbie zrobiliśmy Dead Air i nikt nie dostał

Odnośnik do komentarza

ale jest na to sposob. nie trzeba przechodzic calej kampani:) Dziala wlasnie sprawdzilismy wczoraj!:)

Host zaklada gre tylko dla przyjaciol, uruchamia i czeka w safe roomie (wazne nie moze go otwierac i wychodzic z niego!) reszta czeka w dashu. Host sle zaproszenia i reszta dolacza ale z dasha (waze zeby z dasha a nie gry). Jak wszyscy juz sa to host wychodzi do menu i wychodzi z gry dopiero do dasha. Ktos z ludzi wysyla zaproszenie dla hosta i jak juz wejdzie do gry wtedy mozecie wyjsc z safe room.

Dziala na 100% wczoraj kumpel dostal achiva ja oczywiscie wpakowalem sie na horde...no nic dzis znowu bedzie trzeba sprobowac ale juz mi sie niechce grac calej kampani wiec robie tym sposobem

Odnośnik do komentarza
ale jest na to sposob. nie trzeba przechodzic calej kampani:) Dziala wlasnie sprawdzilismy wczoraj!:)

Host zaklada gre tylko dla przyjaciol, uruchamia i czeka w safe roomie (wazne nie moze go otwierac i wychodzic z niego!) reszta czeka w dashu. Host sle zaproszenia i reszta dolacza ale z dasha (waze zeby z dasha a nie gry). Jak wszyscy juz sa to host wychodzi do menu i wychodzi z gry dopiero do dasha. Ktos z ludzi wysyla zaproszenie dla hosta i jak juz wejdzie do gry wtedy mozecie wyjsc z safe room.

Dziala na 100% wczoraj kumpel dostal achiva ja oczywiscie wpakowalem sie na horde...no nic dzis znowu bedzie trzeba sprobowac ale juz mi sie niechce grac calej kampani wiec robie tym sposobem

 

sory ale nie czaję, na co to jest sposób?

Odnośnik do komentarza
ale jest na to sposob. nie trzeba przechodzic calej kampani:) Dziala wlasnie sprawdzilismy wczoraj!:)

Host zaklada gre tylko dla przyjaciol, uruchamia i czeka w safe roomie (wazne nie moze go otwierac i wychodzic z niego!) reszta czeka w dashu. Host sle zaproszenia i reszta dolacza ale z dasha (waze zeby z dasha a nie gry). Jak wszyscy juz sa to host wychodzi do menu i wychodzi z gry dopiero do dasha. Ktos z ludzi wysyla zaproszenie dla hosta i jak juz wejdzie do gry wtedy mozecie wyjsc z safe room.

Dziala na 100% wczoraj kumpel dostal achiva ja oczywiscie wpakowalem sie na horde...no nic dzis znowu bedzie trzeba sprobowac ale juz mi sie niechce grac calej kampani wiec robie tym sposobem

 

sory ale nie czaję, na co to jest sposób?

 

na to ze nie trzeba przechodzic calej kampani od poczatku zeby dostac achiva za experta. wystarczy odpalic od 5 misji i zrobic sposobem tym ktorym pisze i dziala. oczywiscie jest frajda jak sie przechodzi od poczatku ale u mnie to w pewnym momencie przerodzilo sie w frustracje;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...