Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość krzychu_419
Nie ma to jak męczyć się kilka godzin na Ekspercie by przy finale Xbox z(pipi)ał mi płytę o_0

 

Nie przejmuj się :P mnie wywaliło z Live w ostatnich minutach, a potem Saida :D

skończyliśmy kampanie ale tylko zaliczyło Bartkowi, zajęło nam to 4h 45m ;)

 

Jutro prawdopodobnie gramy jeszcze raz :)

 

 

UP@

według mnie tutaj kille lecą o wiele, wiele szybciej niż w GOW 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Ta, tyle że- po pierwsze jak zostawisz a boomer spieprzy to lipa z całego planu . Po drugie pad wyłącza się co godzine , więc trzeba kontrolować (no chyba , że ma się przewodowego , lub zestaw P&C). Siedziałem całą noc , wypełniałem zaległą dokumentacje , kontrolując regularnie postępy :P , a poza tym on zapytał czy szybko wpada , a nie w jaki najszybszy sposób to zrobić.

 

no nie ma co, prawdziwy wymiatacz z ciebie

takie zagrywki to dla mnie totalna padaka

 

a killsy idą w miarę szybko

Odnośnik do komentarza
Ta, tyle że- po pierwsze jak zostawisz a boomer spieprzy to lipa z całego planu . Po drugie pad wyłącza się co godzine , więc trzeba kontrolować (no chyba , że ma się przewodowego , lub zestaw P&C). Siedziałem całą noc , wypełniałem zaległą dokumentacje , kontrolując regularnie postępy :P , a poza tym on zapytał czy szybko wpada , a nie w jaki najszybszy sposób to zrobić.

 

no nie ma co, prawdziwy wymiatacz z ciebie

takie zagrywki to dla mnie totalna padaka

 

a killsy idą w miarę szybko

 

Wielki master przemówił , zamilczcie narody.

Przelazłem kampanie kilkanaście razy , przy tym zrobiłem 980GS i miałem ok. 16k killi , nie uśmiecha mi się przechodzić kolejne kilkadziesiąt razy kampanii , żeby zdobyć jednego głupiego acziwa , z drugiej strony odłożyć gre , mając tak niewiele do calaka?

Odnośnik do komentarza
Przelazłem kampanie kilkanaście razy , przy tym zrobiłem 980GS i miałem ok. 16k killi , nie uśmiecha mi się przechodzić kolejne kilkadziesiąt razy kampanii , żeby zdobyć jednego głupiego acziwa , z drugiej strony odłożyć gre , mając tak niewiele do calaka?

Tłumacz se to jak chcesz ale sztuczne nabijanie killsów to porażka niezależnie od gry.

Odnośnik do komentarza

Niestety ,ale sztuczne nabijanie killsów to żal.Ja mam około 11k i będę grał tak długo jak się skończy świat ,czyli wtedy gdy osiągnę 53,595 rozwalonych mord.

 

EDIT.Czaicie jaka to musi być frajda gdy się ma 53,594 i wiesz ,że został Ci 1 zombiak.To musi być specjalny zombiak xD

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Znudzi się? Nieee... ona się jakoś... nie nudzi. Tłuczemy z Satem to na splicie offline, to online, to jeszcze inaczej.... Warto, bo dużo zabawy z tego mamy... i się zawiązała mała rywalizacja - kto więcej GS załapie. Niestety na razie coś kiepsko mi idzie :P

Zresztą sam widzisz, że niektórzy tu już calaki podłapali, a tłuką dalej...

 

O online to ja Ci dużo niestety nie napiszę, bo jakoś kurka okazji za dużo nie mam na granie na sieci. Raz, że headset tylko jeden mamy, dwa - przy dziecku ciężko.

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

Bestia, mozesz podac ten trik na 54k killow? kurna, x360a jest juz tak zasmiecone tematami o grze, ze juz ciezko tam cos konkretnego znalesc. wyczailem jedynie, ze na death toll, 3 chapter, mam wyjsc i wejsc do startowego saferoomu i w jakis sposob zablokowac triggera. ok, ale ktorego? mam z kolby, czy z broni? a poza tym tak czy siak smoker mnie po jakims czasie wyciaga, juz naprawde nie wiem, co mam robic :/

 

swoja droga gra fajna, po demku nie chcialem kupic, ale w koncu kupilem. jedyny minus to taki, ze juz mnie powoli wkurzac zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Ta, tyle że- po pierwsze jak zostawisz a boomer spieprzy to lipa z całego planu . Po drugie pad wyłącza się co godzine , więc trzeba kontrolować (no chyba , że ma się przewodowego , lub zestaw P&C). Siedziałem całą noc , wypełniałem zaległą dokumentacje , kontrolując regularnie postępy :P , a poza tym on zapytał czy szybko wpada , a nie w jaki najszybszy sposób to zrobić.

 

no nie ma co, prawdziwy wymiatacz z ciebie

takie zagrywki to dla mnie totalna padaka

 

a killsy idą w miarę szybko

 

Wielki master przemówił , zamilczcie narody.

Przelazłem kampanie kilkanaście razy , przy tym zrobiłem 980GS i miałem ok. 16k killi , nie uśmiecha mi się przechodzić kolejne kilkadziesiąt razy kampanii , żeby zdobyć jednego głupiego acziwa , z drugiej strony odłożyć gre , mając tak niewiele do calaka?

 

sranie w banię, weź kup chińczyka i będzie grał za ciebie - po co samemu się męczyć?

z ciebie to musi być beznadziejny gracz swoją drogą, gra bo musi

mikołaj dał jakiś łatwy tysiaczek pod choinkę?

 

tk, ty gt zmieniłeś czy co?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Od tych punkcikow GS wam sie we łbach poprzewracało... Jeden zostawia konsole wlaczona, choc nie gra, drugi na niego naskakuje jakby ten pierwszy skrzywdzil jego matke... Ogarnijcie sie ludzie.

 

No ale przyznaj że zostawianie włączonej konsoli z kierującym postacią AI jest trochę lamerskie.

Diabeu dobrze to porównał do płacenia Chińczykom (czy komukolwiek innemu) za nabijanie leveli postaciom w MMORPG.

Niektórzy tak robią, ale czy można ich nazwać graczami?

 

Jak gra nie sprawia przyjemności, to po co grać? Dla GS?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Ale afera , a nabiłem na lewo tylko jednego achievementa - śmieszycie mnie ludziska :lol:

 

E tam od razu afera.

Jak piszesz o jakimś swoim postępowaniu na forum, to badź gotowy że ludzie to ocenią, bądź też gotowy, że Twoje postępowanie może się komuś nie spodobać i ten ktoś ma prawo wyrazić swoją opinię na ten temat.

Miej też na tyle odwagi, żeby przyznać się że jesteś achievement whore i sprawia Ci przyjemność rosnący licznik z punktami, a nie sama gra.

To nic złego, każdy lubi to co lubi.

Ja po prostu nie rozumiem takiego postępowania i tyle. No offence.

Odnośnik do komentarza

Achievement whore raczej nie , nie gram we wszystko co popadnie byle punkciki. W achievementach kręci mnie wyciskanie je z tylko dobrych gier , a jak już pisałem Left4Dead jest cholernie dobrą pozycją , zdobyłem uczciwie 980GS i miałem trzy opcje : olać tysiak, zdobyć go uczciwie grając kolejne kilkadziesiąt godzin (a masa gier w kolejce do czytnika konsoli czeka) , zdobyć go na glitchu. To już była tylko formalność , ale oczywiście najlepiej obrzucać kogoś z góry błotem, wyzwać od beznadziejnych graczy... ; Nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Achievement whore raczej nie , nie gram we wszystko co popadnie byle punkciki. W achievementach kręci mnie wyciskanie je z tylko dobrych gier , a jak już pisałem Left4Dead jest cholernie dobrą pozycją , zdobyłem uczciwie 980GS i miałem trzy opcje : olać tysiak, zdobyć go uczciwie grając kolejne kilkadziesiąt godzin (a masa gier w kolejce do czytnika konsoli czeka) , zdobyć go na glitchu. To już była tylko formalność , ale oczywiście najlepiej obrzucać kogoś z góry błotem, wyzwać od beznadziejnych graczy... ; Nie mam pytań.

Olej tych co "krzyczą" i tyle. Kasandra - każdy ma prawo wyrazić zdanie, ale nie w taki sposób jak zrobił to Diabeu. Calak jest, a Strong dobrze prawi - polać mu, po co te napinki?

@Signap

7k killi na godzine, ale trzeba siedzieć z padem w ręku i samemu celować.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Btw. warto wycyckać na grę kasę? chodzi głównie o multi, niestety GoW 2 to dno kompletne i nic tej szmirze nie pomoże, jedynie powrót do jedynki.

 

Warto warto.

Przed zakupem obadaj demo, w demku jest praktycznie wszystko co w pełnej wersji, oprócz innych miejscówek.

Jak dla mnie L4D jest grą roku, ale nie jestem jakąś wyrocznią grową.

Jeśli jednak Zombiak Cię ugryzie i zostaniesz zainfekowany wirusem L4D, nie bedziesz mógl się oderwać od konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...