Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Walki z bosami są kozackie ;]

 

Na liczniku 7 godzin i jestem w 13 misji a jest

20

 

 

Ozi - za bardzo do Ninja Gaiden się przyzwyczaiłeś, tam Hayabusa zapier... :) Co do potworków to z początku faktycznie tak sobie wyglądają, pozniej jest troche lepiej ;p ... pograj dłużej później jest już lepiej.

 

Nie chce tutaj za bardzo spoilować ale cut-scenki wymiatają...

 

Co do poziomu trudności to są do wyboru dwa Human i Devil Hunter. Gram na tym pierwszym i jest trochę łatwo... ani razu nie zginąłem, z bosami też jakiś większych problemów nie miałem.

 

Graficznie momentami jest naprawdę kozacko, i wszystko chodzi ultra płynnie !

Odnośnik do komentarza
Walki z bosami są kozackie ;]

 

Na liczniku 7 godzin i jestem w 13 misji a jest

20

 

 

Ozi - za bardzo do Ninja Gaiden się przyzwyczaiłeś, tam Hayabusa zapier... :) Co do potworków to z początku faktycznie tak sobie wyglądają, pozniej jest troche lepiej ;p ... pograj dłużej później jest już lepiej.

 

Nie chce tutaj za bardzo spoilować ale cut-scenki wymiatają...

 

Co do poziomu trudności to są do wyboru dwa Human i Devil Hunter. Gram na tym pierwszym i jest trochę łatwo... ani razu nie zginąłem, z bosami też jakiś większych problemów nie miałem.

 

Graficznie momentami jest naprawdę kozacko, i wszystko chodzi ultra płynnie !

widzialem, ze wczoraj w nocy i dzis od rana u Ciebie tylko DMC :)

jak przejdziesz to napisz jakies zebrane wlasne wrazenia.

choc mam nadzieje, ze demo nie bedzie zablokowane i kazdy bedzie mogl obadac.

Odnośnik do komentarza
Walki z bosami są kozackie ;]

 

Na liczniku 7 godzin i jestem w 13 misji a jest

20

 

 

Ozi - za bardzo do Ninja Gaiden się przyzwyczaiłeś, tam Hayabusa zapier... :) Co do potworków to z początku faktycznie tak sobie wyglądają, pozniej jest troche lepiej ;p ... pograj dłużej później jest już lepiej.

 

Nie chce tutaj za bardzo spoilować ale cut-scenki wymiatają...

 

Co do poziomu trudności to są do wyboru dwa Human i Devil Hunter. Gram na tym pierwszym i jest trochę łatwo... ani razu nie zginąłem, z bosami też jakiś większych problemów nie miałem.

 

Graficznie momentami jest naprawdę kozacko, i wszystko chodzi ultra płynnie !

 

 

Heh, nie dziwota. Human to mniej więcej Easy.

 

Aha, bartiz, jeszcze kilka pytanek:

 

1.

Jaki jest związek Dantego z Nero? (walić spoilery, potrzebuję konkretne info)

 

2.

Mógłbyś wymienić bossów z którymi walczyłeś jako Nero?

 

3.

Yamato (ta katana) - czy można ją używać do woli (znaczy, czy można przełączyć między nią a Red Queen), czy jest dostępna tylko w Devil Trigger?

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dokładnie jest tak jak pisze jiloo możemy rozwalić tylko jakieś pojedyńcze krzesła/stoły/posągi.

 

Co do połączenia z poprzednimi częściami to nie wiem bo ani DMC2 ani DMC3 nie skończyłem.

 

Odpowiedź dla DJ1988

 

MEGA SPOILER

 

 

Zależy o jaki związek Ci chodzi...w sumie gry jeszcze nie skończyłem ale jak narazie to napewno nie są rodzeństwem czy cos w ten deseń. Chodzi o to, że Nero sciga Dante za to co on zrobił na początku gry...(jak chcesz to Ci to opisze) jednak później wszystko się komplikuje.

 

Co do bossów to było ich w sumie już sporo mam Ci opisać jak każdy wyglądał ?

 

Yamato używa się tylko podasz zmiany w DT no chyba, że ja jestem mało inteligenty i nie umiałem zmienić ;D

 

 

Ogólnie to Dante w tej części jest mega kozakiem ;] Nie jest juz takim emo-chłoptasiem jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie jest tak jak pisze jiloo możemy rozwalić tylko jakieś pojedyńcze krzesła/stoły/posągi.

 

Co do połączenia z poprzednimi częściami to nie wiem bo ani DMC2 ani DMC3 nie skończyłem.

 

Odpowiedź dla DJ1988

 

MEGA SPOILER

 

 

Zależy o jaki związek Ci chodzi...w sumie gry jeszcze nie skończyłem ale jak narazie to napewno nie są rodzeństwem czy cos w ten deseń. Chodzi o to, że Nero sciga Dante za to co on zrobił na początku gry...(jak chcesz to Ci to opisze) jednak później wszystko się komplikuje.

 

Co do bossów to było ich w sumie już sporo mam Ci opisać jak każdy wyglądał ?

 

Yamato używa się tylko podasz zmiany w DT no chyba, że ja jestem mało inteligenty i nie umiałem zmienić ;D

 

 

Ogólnie to Dante w tej części jest mega kozakiem ;] Nie jest juz takim emo-chłoptasiem jak wcześniej.

 

Nie, chodzi mi tylko o imiona bossów. Nie musisz opisywać jak wyglądają.

 

 

Myślę, że dopiero pod koniec gry dowiemy czy Nero jest bratem Dantego, czy też nie.

 

Jeszcze jedno: możesz cokolwiek skrobnąć o Glorii? Czytałem całkiem zabawne rzeczy o niej (transwestyta, przebrana Trish itd.).

 

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Też pograłem w demko. Bardzo fajnie się gra, ale jest to po prostu DMC z PS2 w ładniejszej oprawie. Trochę brakuje dynamiki i mało przeciwników pojawia się w jednym momencie. To co bardzo mi się podobało to architektura miasta. Ogólnie grafika sprawia dobre wrażenie.

Jak dla mnie 8+ i nie mogę doczekać się pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie pogralem w demo. Dla mnie jest to stary DMC 1ka, w oprawie godnej nastepnej generacji. Artystyczny design jest po prostu rewelacyjny. Gra chodzi ultra plynnie, i wyglada przepieknie. Szkoda tylko, ze wszystkie mechanizmy zostaly zywcem przeniesione z poprzedniej generacji, jednych to ucieszy (bo to ciagle stary dobry Devil bez specjalnej rewolucji czy zmian na sile), a drugich zmartwi - bo tak naprawde next genowa jest tu tylko oprawa.

 

Mi osobiscie demko bardzo przypadlo do gustu i tak jak nie czekalem wczesniej na ta gre i mialem ja w glebokim powazaniu - tak teraz napewno ja zakupie.

 

PS. Jeszcze takie jedno male spostrzezenie - CAPCOM ma rewelacyjny ultra wydajny silnik - ze spokojem czekam na Resident Evil 5 :(

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Pogralem 2x ,ani razu nie przeszedlem.

Ktos doszedl dalej niz do zamku? Z licznikiem 2min dolazlem do lowodych potworow. Zdazylem wejsc do zamku i z 3s ledwo wszedlem po schodach :( Potem sprobuje pojsc bez rozwalania nie potrzebnych monstrow, moze da rade.

Spostrzezenia i jednoczesnie pytania do bartiza:

 

-nero cos wolno sie rusza, a dash (?) wlacza sie po jakims dziwnie dluzszym czasie - jest potem opcja tak jak w poprzednich czesciach ,ze dasha uruchamiasz jakims guzikiem?

-miecz zajefajny, ale pif-paf cos slaby - sa ulepszenia do broni za orby? i czy jest jakis wiekszy wybor potem?

-fajny patent z nowymi mocami poprzez odnajdywanie kamieni - ile odkryles juz kamieni?

-to co w DMC kocham - nieskonczone napieprzanie typa czy to na ziemi czy w powietrzu przy pomocy "ciagajacej reki" staje sie jeszcze przyjemniejsze ,a sam atak z devil power ,zadaje cholernie duze obrazenie w porownaniu do chociazby miecza, o pistolecie nie wspominajac...

-poziom trudnosci - nie wiem jaki jest w demie ,ale przechodzac je za pierwszym razem ,dotkneli mnie doslownie JEDEN raz ^_^ Po wypowiedziach bartiza mam nadzieje ,ze to jest ten poziom human.

-grafa nie jest jakas super ,ale napewno lepsza niz w 3-ojce na ps2, tyle mi starcza - wazniejsza jest rozpierducha :P

-jako ,ze to zlepek roznych misji, nic a nic z fabuly sie nie dowiedzialem - jest jakas normalna czy z kosmosu?

 

Prosze nie odpowiadac jesli nie ma sie fulla ,bo domyslac to sie moge sam.

Odnośnik do komentarza

dzieki za opinie chlopaki. niestety jestem w pracy, a demko sie w kdomu ciagnie.

ale jesli rzeczywiscie jest jak za starych dobrych DMC to dla mnie dobra wiadomosc.

co prawda fajnie, ze konsole z kazda generacja oferuja nam coraz wiecej i faktycznie niektore gry pokazuja ze mozna. ze jest ladniej, bardziej realnie, lub efektownie. jestem raczej jednym z tych ktorzy nie oczekuja od obecnej generacji "niewiadomoczego". zawsze sa jakies ograniczenia i kiedy gra jest b. ladna to np. znikaja przedmioty czy wrogowie.

dlatego stary dobry DMC w nowej oprawie to dla mnie w sam raz. obadam jeszcze demko i pewnie zamowie tytul w te pedy.

 

Jak dla mnie 8+ i nie mogę doczekać się pełnej wersji.

nie musisz czekac. na serwisie aukcyjnym sklep z Poznania sprzedaje pelne wersje juz od poczatku tygodnia. :(

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem na liczniku równe 10 godzin i czuje pewien niedosyt ^_^ Chciałbym więcej ! Pamiętam, że przechodząc pierwszy raz DMC1 na liczniku miałem ok. 20 godzin... no cóż teraz taka moda na krótkie gry.

 

Odrazu mówię, że poziom HUMAN to jak pisał kolega wyżej to EASY... przez całą grę ani razu nie zginąłem, kilka razy używałem tylko vital star'ów. Tak więc jeżeli ktoś grał wcześniej w DMC to polecam odrazu Devil Hunter.

 

Gra jest naprawdę świetna, motyw z dwoma grywalnymi postaciami przypadł mi do gustu ;] Sam już nie wiem, którym mi się lepiej grało. Dante w tej części jest wielkim kozakiem, Nero troche mniej ale się stara ;] Napewno przejdę jeszcze raz na wyższym poziomie bo gra daje zaje.bistą radość z samego czesania kombosów :twisted:

 

Owiec :

 

- Nero faktycznie się tak porusza, szybciej tego dasha się włączyć chyba nie da ot wskakuje w swoim momencie i tyle...

 

- oczywiście są uleszenia broni :( Za Red Orby kupujemy Vital/Devil Stare, blue orby itp. Są również drugie tzw. Proud Souls ich ilość zależy od ogólnej oceny po misji, za nie ulepszamy bronie. Ulepsza się nie tylko bronie ale również zdolności hipka (uniki, jumpy itp) Co do broni

Nero ma tylko pistolet, miecz Red Queen i katankę Yamato, Dante ma sporo większy arsenał (3 bronie palne i 3 białe)

 

 

- z tymi kamieniami to po prostu musisz je znaleźć bo inaczej byś nie przeszedł gry ;P One są jakby zawarte w fabule.

 

- Fabuła jest spoko, przynajmniej mi się podobała.

 

 

Motyw w przyciąganiem ręki jest kozacki ;] Później jak już sie przyzwyczaisz i zaczynasz grać jako Dante naprawdę tego patentu brakuje.

Odnośnik do komentarza

Fajne to to. Nie wiem co tak ludzie marudzą, że mało zmian. A niby co mieli zmienić?

 

Jest całkiem nowa postać, która wprowadza ciekawy motyw do gry. Jest też ładowanie miecza, które jednak mogłoby być nieco szybsze -lewy spust.

jednak jak się naładuje na maksa i np. zrobi juggla to nie ma czego zbierać.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się w paru aspektach mogli się lepiej postarać tak czy siak :

 

Mam full'a pograłem trochę i co mogę powiedzieć ? nie wiele bo przeszedłem raptem dwie pierwsze misje (jeszcze gra się pewno nie rozkręciła ) póki co jest tak sobie (nigdy nie byłem fanem Devila) żadnych uch i ach he i tyle póki co Razz pogram dziś calutką noc to jutro coś lepszego skrobnę.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...