Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem demko i według nie warto czekać na pełną. Według mnie gra rządzi. Grafika całkiem niezła. Nie kulawy HDR na obiektach. Tekstury ładne. Animacja fajna i efekty walki. Scenki super wyglądaj. Zachód słońca także kozacki. Aliasing nie kłuje po oczach i animacja nie zwalnia. Walka z ognistym potworem bardzo emocjonująca.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Na takim niskim poziomie trudności, jaki jest w demie na tego bosa nie obrałem żadnej taktyki. Najlepiej nawalać w niego z boku no i robić uniki. Często przydatna okazuje się "diabelska" ręka, bo można nią zaczepić się o łeb stwora i zrobić efektywnie feketowny unik do góry. Jak znikną mu płomienie to łapiesz go łapą i nawalasz w łeb aż znowu się nie zapali : ) Jak zabraknie ci energi skłoń Beril do rozwalania domków, są w nich zielone orby. Generalnie refleks i wprawa są potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w demo natomiast mam fulla i gra rządzi jak kiedyś pierwsza część. Jedynkę ogarniałem za jednym razem i gra była dla mnie mistrz : ) tak wciągała! Tutaj mamy powrót do korzeni + wypasiona grafa, która na wielkim LCD powoduje opad kopary co parę minut. Piękna, cudowna gra dla fanów i nie tylko!

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza
Pogralem troche w demko i napisze tak , że ani grafy ani niczego innego sie czepiać nie będe,bo nie wymagam jakości jaką oferował GoW lub podobne killery.Nowe ruchy ,diabelska łapa i wyczesana jak dla mnie animacja ciosów dają rade.

 

Zgadzam się w 100% ;] Ja już czuję ten świetny klimat rodem ze starego Devila, jak dla mnie część czwarta to absolutny must-have! Dozbieram jeszcze trochę pieniążków i łykam, łykam z miejsca ;]

Odnośnik do komentarza

A mnie gra nie zachęciła, zbyt japońska jak dla mnie, nie pasuje mi ani design bohatera, ani przeciwników. Capcom potrafi robić gry pod Amerykanów i Europejczyków (Dead Rising) i one jednak bardziej mi pasują. Ale oczywiście fani serii i osoby lubiące japońskie klimaty powinny być zadowolone.

Odnośnik do komentarza

Witam pograłem nareszcie dłużej w DMC4 i powiem jedno giera jest SUPER - jak dla mnie warta tych 200zł, już teraz widzę że do premiery NG2 będę miał co robić oj będę. Na początek cofam wszystko co pisałem o stopniu trudności w tej grze biggrin.gif jest ciężko momentami nawet bardzo ,niestety są też takie momenty że przeciwnicy nie stawiają żadnego oporu i przez większość czasu gry Nero raczej jest plaża ,z czasem jest nieco trudniej (ale bardzo nie równo - w NG im dalej tym trudniej ,a tu jest różnie) Poziom na jakim gram to Devil Hunter tylko taki był do wyboru na początku z tych trudnych - i nie powiem były momenty że mało pada nie zjadłem ( walka z Dnate dry.gif CYBORG!!!) a jeszcze przede mną Hard i DMD - będzie grubo, tyle o poziomie trudności. Pora na najważniejszy element "slashera" czyli system walki - jest bardzo porządny ale przy NG trochę sztywny (Ryu biega po ścianach - odbija się od przeciwników tuż po rolu ,sam rol jest dużo lepszy -można go wykonać 360 stopni i sam skok też jest lepszy - oczywiście IMO ) tak czy siak mi ta sztywność nie przeszkadza trzeba się przyzwyczaić (dobrze że jest łapka dzięki niej walka jest bardziej dynamiczna - zamiast roll'a + skok tak jak w NG tu przyciągam do siebie typa i dalej z nim jedziemy biggrin.gif ) Cholernie podoba mi się exeed i możliwości jakie nam daje - podczas grania Nero , dołożenia go idealnie w combosie 2-3 razy to sam miód , naprawdę przedni patent - nie ma to jak Y,Y ,exeed ,t+rb+[Y] w powietrzy Y,Y exeed łapka i p+rb+Y cool.gif . Co do combosów i ciosów to jest ich strasznie mało :P 4 comba ,4 ciosy z exeed -nabierają dodatkowych animacji, no i "in Air" w tym aspekcie jest tak sobie mogli dać tego więcej, używa się w kółko 6-7 zagrań +łapka i od czasu do czasu sobie postrzelam :P (w NG jest tego nieco więcej - a jak patrze na NG2 będzie tego jeszcze więcej ;) ) Dante jak na razie zagrałem tylko jedną misje, więc na jego temat się nie wypowiem bo jeszcze nie wiem na co go stać, zamiast exeed'a ma style którymi troszkę sie po bawiłem i nawet dają radę ;) Cieszy mnie fakt stałych 60 fpsów i zero zwolnień - szacun, naprawdę godne podziwu cool.gif Animacje, animacje raz są lepsze raz gorsze , raz mega sztywne (skok i bieganie - która non stop jest taka sama ,no może animacja biegu nieco płynniejsza ) raz dość płynne, które cieszą oko (ciosy z exeed ) Podobnie jest z grafiką raz bardzo ładnie ( kozacki HDR - oświetlenie , kozackie wykonanie postaci ) a raz beznadziejnie ( tekstury - i wykonanie nie których lokacji są po prostu brzydki, zima ssie, lasek też taki sobie- nędzne bit mapy itp ) Jak na razie grę za całokształt oceniam na :

 

Grafika 8+

Dźwięk 9

Miód 9

 

Ogólnie 9

 

Wracając jeszcze do animacji i łapki - gdy poznamy jak z kim walczyć łapka po prostu ownuje biggrin.gif sprawdza się na każdego + na każdego jest specjalna animacja - czy to boss czy przeciwnik , na każdego się sprawdza trzeba tylko wiedzieć kiedy cool.gif

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem trochę w demko i jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem narzekań na grafikę - jak dla mnie taki poziom grafy przy 60 klatkach i braku widocznego aliasingu to super rezultat. Takie Gearsy chodziły 30 klatek, a w czasie cut-scenek to nieraz 15 wiec wydaje mi się, że w temacie grafiki gra naprawdę zamiata. Jedynie CoD 4 może tutaj jakoś wyraźnie podskoczyć (60 klatek + pełny self-shading wszystkich obiektów). Sama gra to najzwyklejszy DMC w paroma urozmaiceniami (devil bringer). Kto kochał DMC3 będzie zachwycony, kto nie kochał ten nie pokocha :-) Dla mnie must-have...

Odnośnik do komentarza
O matko, juz podniete zlapal :D

 

Akurat na Soula podniety mam już zlewkę totalną. Od czasu, jak mu się Assassin Creed podobał.

Oczywiście DMC łykam możliwie wcześnie i zaliczam na DMD (o ile podołam)

A co w tym złego, że Soulowi Assasin się podobał, co prawda to 2 inne gry, ale Devil nie umywa się w żadnym stopniu do Assasina.

Odnośnik do komentarza

Gra dla lamerow imo . 5 kolesi nie robi mi zadnego ała , w NG takie cos jest nie do pomyslenia. Podobal mi sie DMC na PS2 , ale to jest dla mnie padaka . Gra dla dzieci sony i niczego niewymaga.

 

 

Teraz sie zacznie :catfight: :D

 

Nie piszcie mi o poziomie trudnosci Dante Must Die , bo to smiech na sali . Mozna wciskac wszystkie guziki na raz i jest fajnie . NG na najnizszym poziomie jest trudniejszy :] Czekamy na demo prawdzwiego Slashera NG2 . To sie raczej zalicza do smerfow .

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza
Gra dla lamerow imo . 5 kolesi nie robi mi zadnego ała , w NG takie cos jest nie do pomyslenia. Podobal mi sie DMC na PS2 , ale to jest dla mnie padaka . Gra dla dzieci sony i niczego niewymaga.

 

 

Teraz sie zacznie :catfight: :D

 

Nie piszcie mi o poziomie trudnosci Dante Must Die , bo to smiech na sali . Mozna wciskac wszystkie guziki na raz i jest fajnie . NG na najnizszym poziomie jest trudniejszy :] Czekamy na demo prawdzwiego Slashera NG2 . To sie raczej zalicza do smerfow .

 

 

Cały twój post jest jednym wielkim ;)

 

Nie piszcie mi o poziomie trudnosci Dante Must Die , bo to smiech na sali . Mozna wciskac wszystkie guziki na raz i jest fajnie .

 

Wyborne :P:D

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem demo. Gra jest dokładnie taka jak się spodziewałem- stary dobry Devil w nowoczesnej oprawie. Poziom trudności w demie rzeczywiście dosyć niski- ze zwykłych pokraków tylko lodowe mnie tyknęły. Do bossa podchodziłem trzy razy ale za trzecim razem tylko raz mnie trafił. Nie jestem jakimś wielkim fanem tej serii ale już nie mogę się doczekać na pełną wersję tej gry. A do tego czasu pogram trochę w starsze części bo DMC1 i DMC2 jeszcze nie przeszedłem a DMC3 tylko na easy :D .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...