Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nie gralem w dmc i berial mnie ubil :P

ogolnie demko zaj.(pipi)ioza wiadomo ze proste zeby ludzie mogli przejsc hehe, grafa spoko na poziomie, bez mega zachwytu ale jest bardzo ladnie, no i mega plynnie,

sterowanie tez miodzio, dla mnie bez roznicy czy na dualu czy na padzie do xa, gra sie analogiem a te ma pad do xa lepsze, tzn mi bardziej odpowiadaja :D

 

juz zacieram lapska i jutro przelewam kase na zakupiona giere ;)

Odnośnik do komentarza
Wyborne :D;)

 

Nie ma , ze boli . Gra nigdy nie byla specjalnie techniczna jak mam to porownac do NG . Ot , mozna sobie pograc w niedziele miedzy sniadaniem a obiadiem .

Gralem we wszystkie czesci , najlepsza imo to jedynka . Pomine 2 , bo tego w ogole nie powinno byc . A 4 to .......... hmmmm poszlo w efekciasrstwo . NA ekranie ma byc efekt i maja byc fajerwerki - stracilo to moim zdaniem klimat wlasnie z jedynki . Nie jest mroczno , jest bajecznie i kolorowo . Ale to moje zdanie :> A chyba moge miec swoje.

 

NG2 przebije ten tytul o dekade.

Odnośnik do komentarza
Wyborne :D;)

 

Nie ma , ze boli . Gra nigdy nie byla specjalnie techniczna jak mam to porownac do NG . Ot , mozna sobie pograc w niedziele miedzy sniadaniem a obiadiem .

Gralem we wszystkie czesci , najlepsza imo to jedynka . Pomine 2 , bo tego w ogole nie powinno byc . A 4 to .......... hmmmm poszlo w efekciasrstwo . NA ekranie ma byc efekt i maja byc fajerwerki - stracilo to moim zdaniem klimat wlasnie z jedynki . Nie jest mroczno , jest bajecznie i kolorowo . Ale to moje zdanie :> A chyba moge miec swoje.

 

NG2 przebije ten tytul o dekade.

Lucek, nei każdy grałw NG 1000h :P

Odnośnik do komentarza

trochę głupia dyskusja która gra jest lepsza bo Devil był zawsze bardziej "flashy" taki na pokaz (zwłaszcza trzecia część z akcjami na filmikach). NG za to była to hardkorowa przeprawa w której nie można sobie pozwolić specjalnie na zabawę czy cos bo ważniejsza od efektowności była efektywność. Mam tylko nadzieję że tego devila nie dosięgnie klątwa sequela ( co2 gra wypada słabiej od swojego poprzednika mimo ze daja tam nową postać do grania)

Odnośnik do komentarza
Nie piszcie mi o poziomie trudnosci Dante Must Die , bo to smiech na sali . Mozna wciskac wszystkie guziki na raz i jest fajnie .

O ja p-*-e-r-d-o-*-e, dasz mi namiary na swojego dilera? Też chce mieć tak fajnie jak ty.

 

Nie moge sie doczekać aż w końcu położe łapy na tej grze. Orgazmu na miare 1 i 3 (i niech Wam będzie, NG też raczej nie przebije) raczej nie będzie, ale mega grywalny tytuł przy którym spędze kilkaset godzin na pewno.

Odnośnik do komentarza
trochę głupia dyskusja która gra jest lepsza bo Devil był zawsze bardziej "flashy" taki na pokaz (zwłaszcza trzecia część z akcjami na filmikach). NG za to była to hardkorowa przeprawa w której nie można sobie pozwolić specjalnie na zabawę czy cos bo ważniejsza od efektowności była efektywność. Mam tylko nadzieję że tego devila nie dosięgnie klątwa sequela ( co2 gra wypada słabiej od swojego poprzednika mimo ze daja tam nową postać do grania)
Jeśli jest się na pewnym poziomie trudności NG nie sprawia żadnych problemów i można sobie pozwolić na zabawę nawet w pierwszym chapter'ze na Master Ninja.

"Techniczność" w DMC opiera się na dwóch przyciskach, ale jednak nie jednej osobie przysparza problemów wykonanie Milionslash'a Agni i Rudrą. Systemy walk się różnią w tych dwóch grach, lecz daleki jestem od polemiki który jest trudniejszy. Ten z NG(B) bardziej mi podpasował po prostu.

 

Jeśli poziom trudności jest faktycznie tak obniżony względem poprzedniczki to niedobrze. Serię DMC zawsze charakteryzował poziom DMD, który jedynie w dwójce (dla wielu, w tym i mnie, nie istniejącej) był śmiechem na sali. Widzę jednak, że odczucia się różnią, więc raczej nie mam się o co martwić.

Odnośnik do komentarza

Upgrade do DT dla Dantego:

 

http://www.capcom-fc.com/devil4monograph/l.../20080129_1.swf

http://www.capcom-fc.com/devil4monograph/l.../20080129_2.swf

http://www.capcom-fc.com/devil4monograph/l.../20080129_3.swf

http://www.capcom-fc.com/devil4monograph/l.../20080129_4.swf

 

 

DMC "Evolution":

 

http://www.1up.com/do/feature?cId=3165593

 

Nie masz o co się martwić Yap. Jak ci DMD w 4 nie wystarczy, to Kobayashi i spółka przygotowali jeszcze wyższy poziom trudności. :D

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
Nie piszcie mi o poziomie trudnosci Dante Must Die , bo to smiech na sali . Mozna wciskac wszystkie guziki na raz i jest fajnie .

O ja p-*-e-r-d-o-*-e, dasz mi namiary na swojego dilera? Też chce mieć tak fajnie jak ty.

 

 

 

 

To zmien swojego , bo ja sie wiecej napocilem na MN w NG niz DMD w DMC .

 

 

Przejdź DMC "na czysto" (New Game - > DMD), zabaczymy ile wtedy się napocisz.

Odnośnik do komentarza
To zmien swojego , bo ja sie wiecej napocilem na MN w NG niz DMD w DMC .

 

Subiektywna ocena, ale nie zmienia to faktu że robisz niepotrzebną wrzawe. To że mniej napociłeś się w DMC (niemniej jednak) oznacza że to gra dla ciot ?, sweet lord... . Dobra nie ma o czym dyskutować, come back to topic.

Odnośnik do komentarza
Kilka osób już przeszło grę. Kto jest ostatnim bossem? Najlepiej, żeby ktoś wymienił wszystkich bossów.

Chodzą słuchy że zaszczytne miejsce fajnal bossa otrzymał dzielnicowy Stefan który w drugiej formie przeobraża się w gigantycznego Pikaczu strzelającego glutami z nosa. A tak na serio, po co ci to? Nie lepiej samemu sprawdzić?

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza
Kilka osób już przeszło grę. Kto jest ostatnim bossem? Najlepiej, żeby ktoś wymienił wszystkich bossów.

 

Tu masz wszystkich przeciwników i bronie:

 

 

Przeciwnicy:

1) Scarecrows

2) Master Scarecrow (Seen both in video format and in some screens)

3) Frosts

4) Assaults

5) Blitz

6) Mephisto

7) White Knights

;) Gold Knight

9) Hell Dogs

10) Shark Demons

11) Ice Toad (Boss)

12) Berial (Boss confirmed re-appearance)

13) Echidna (Boss confirmed re-appearance)

14) One Winged Dark Knight (Boss)

15) Collossus (Boss)

16) Agnus Insect Form (Boss)

17) Vergil (very likely Final Boss)

18) Dante (First Boss with possible re-appearances)

19) Shadows (Confirmed to be in the game in some form)

 

DMC4's Weapons

1) Red Queen

2) Blue Rose

3) Yamato

4) Ebony and Ivory

5) Rebellion

6) Shotgun

7) Gilgamesh

;) Lucifer

9) Pandorra's Box

10) Confirmed Spear-Like weapon for Dante

11) Semi-Confirmed Sparda Final weapon for Dante (read the Italian PSM translations clearly mentioning the Sparda sword for Dante)

 

Odnośnik do komentarza

Sranie w banie luck DMC4 jest grą bardzo trudną lecz strasznie nie równą , raz sie wszystkich zabija - przeciwnicy nie stawiają żadnego oporu a raz jest tak że typy Cię po prostu ownują nie dając Ci nic zrobić , a gram przecież na Devil Hunterze - DMD będzie mocno przegięty coś czuje. Co do same gry to tak jak pisałem jest na prawdę porządnie ( ale nadal nie na poziomie NG IMO ) wkurza bardzo back tracking ( którego jest STRASZNIE DUŻO - nawet w NG1 tak nie było ) Wszystkich bossów których się pokona Nero

później robimy to samo dante tyle że w odwrotnej kolejności a jak by tego było mało na końcu gry znowu się ze wszystkimi walczy :laugh:

kamera która jest strasznie sterylna ( potrafi się zgubić momentami - ale bardzo rzadko) No i przy NG ta gierka jest strasznie sztywna - chodzi mi tu głownie o ruchu naszej postaci - skok roll itp Sam system walki całkiem ok exeedy dają radę , łapka też owns - a i zdecydowanie bardziej wole grać Nero niż dante.

 

A z luckiem zgadzam się w jednym, NG2 nie zostawi suchej nici na DMC4 pożre go w całości :biggrin: ;) zwłaszcza po ostatnich materiałach jakie z sieci wyleciały ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...