Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

A niby co mieli zmienić?

A jak myślisz co jest do zmiany? Bo dla mnie znikające ciała przeciwniców, gdy juz się z nimi uporamy, sa strasznym archaizmem. Konsolom obecnej generacji mocy nie brakuje. Popatrzcie co reprezentuje w tej kwestii Heavenly Sword.

 

Heavenly sword jest kiepski .... żałuje wydanej kasy (a kupowałem zaraz po premierze w ultimie) sprzedałem po tygodniu....

 

Wole DMC i God of War . HEavenly Sword naprawdę mocno przereklamowana gra.

Odnośnik do komentarza
Fajne to to. Nie wiem co tak ludzie marudzą, że mało zmian. A niby co mieli zmienić?

 

Jest całkiem nowa postać, która wprowadza ciekawy motyw do gry. Jest też ładowanie miecza, które jednak mogłoby być nieco szybsze -lewy spust.

jednak jak się naładuje na maksa i np. zrobi juggla to nie ma czego zbierać.

 

 

C1REX, Nero można insta revvować Red Queen. Każdy cios posiada klatkę animacji w której po naciśnięciu lewego spustu RQ automatycznie się "rozkręci" :(

Jeżeli jesteś naprawdę dobry, możesz doprowadzić do sytuacji w której każdy cios w combosie bedzie "rozkęcony."

 

Zgadza się w paru aspektach mogli się lepiej postarać tak czy siak :

 

Mam full'a pograłem trochę i co mogę powiedzieć ? nie wiele bo przeszedłem raptem dwie pierwsze misje (jeszcze gra się pewno nie rozkręciła ) póki co jest tak sobie (nigdy nie byłem fanem Devila) żadnych uch i ach he i tyle póki co Razz pogram dziś calutką noc to jutro coś lepszego skrobnę.

 

Tylko nie graj na Human. Zero satysfakcji.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Jestem po przetestowaniu demka i jestem zawiedziony. Chłopaki wcale się nie postarali, praktycznie zero zmian, co do poprzednich cześci, jakbym grał na plejaku, tyle o że z lepszą grafiką, chodź wcale nie oszałamiającą. Przeciwnicy, jak dla mnie za bardzo japońscy, ni w 5 ni 10, jak dla mnie ogólnie dno, tak jak Góral pisał, tyle, że jak poczekam aż stanieje poniżej 100, za dużo dobrych gier w kolejce.

Odnośnik do komentarza
A niby co mieli zmienić?

A jak myślisz co jest do zmiany? Bo dla mnie znikające ciała przeciwniców, gdy juz się z nimi uporamy, sa strasznym archaizmem. Konsolom obecnej generacji mocy nie brakuje. Popatrzcie co reprezentuje w tej kwestii Heavenly Sword.

 

Heavenly sword jest kiepski .... żałuje wydanej kasy (a kupowałem zaraz po premierze w ultimie) sprzedałem po tygodniu....

 

Wole DMC i God of War . HEavenly Sword naprawdę mocno przereklamowana gra.

Nikt nie mówi, że jest super. Ale ilość latających ciał w jednym momencie jest imponująca. I wcale nie widziałem aby mocno zwalniało. A może dlatego nie zauważyłem bo kamera w tej grze jest "sztywna"? Pewnie dlatego.

 

W devilu bardzo mi się podoba częściowa władza nad pracą kamery. To duży plus, można się rozglądać, popatrzeć na całkiem ładnie zrobioną grafikę. Wiecie czego jeszcze brakuje? Zbyt małego wykorzystania wibracji w padzie. Przy każdym ciosie powinno byc uruchomiewnie silniczków, a tak nie jest.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

@gooralesko - jakos wyjatkowo mam wrazenie ,ze jestes fanboyem sony ,pewnie grales w demo (no bo na ps store oczywiscie jest jako pierwsze...) na playu i tam wszystko jest super za(pipi)ioza? ciala znikaja ,bo chyba z nich orby wypadaja nie? nie mozesz sobie pomyslec ,ze sa zbudowane z orbow - zabierasz orby ciala nie ma.

Co do super genialnego pomyslu z wibracjami - chcesz miec wibrator w rekach czy pada?

Odnośnik do komentarza
Jestem po przetestowaniu demka i jestem zawiedziony. Chłopaki wcale się nie postarali, praktycznie zero zmian, co do poprzednich cześci, jakbym grał na plejaku, tyle o że z lepszą grafiką, chodź wcale nie oszałamiającą. Przeciwnicy, jak dla mnie za bardzo japońscy, ni w 5 ni 10, jak dla mnie ogólnie dno, tak jak Góral pisał, tyle, że jak poczekam aż stanieje poniżej 100, za dużo dobrych gier w kolejce.

Po co zmieniać coś co samo w sobie jest już dobre ? Ja jestem zadowolony, stary Devil w nowej oprawie.

 

A ja mam takie pytanie - czy w pelnej wersji. tez sa takie nonsensy. ze najpierw sobie gramy w skompanym zachodzacym sloncem miescie, a potem przechodzac przez brame. na nabrzezu ladujemy w pieknej lodowej krainie?? Mam nadzieje ze nie ma takich glupot w pelnej wersji.

Oczywiście, że są, taki już urok japońskich gier.

Odnośnik do komentarza

Jak wrócę do domu wrzucę DevilHunter'a - po pograniu jakieś 2h zgadzam się z Slupekiem 88 -mogli się lepiej postarać myślę że NG2 na tej grze nie zostawi suchej nitki , no ale jeszcze moje zdanie może się zmienić w końcu jeszcze nie przeszedłem gry i nie wiem na co ją stać.

 

A grafa faktycznie taka sobie.....

Odnośnik do komentarza
@gooralesko - jakos wyjatkowo mam wrazenie ,ze jestes fanboyem sony ,pewnie grales w demo (no bo na ps store oczywiscie jest jako pierwsze...) na playu i tam wszystko jest super za(pipi)ioza? ciala znikaja ,bo chyba z nich orby wypadaja nie? nie mozesz sobie pomyslec ,ze sa zbudowane z orbow - zabierasz orby ciala nie ma.

Co do super genialnego pomyslu z wibracjami - chcesz miec wibrator w rekach czy pada?

:D :D No nie załamuj mnie! Dawno się tak nie uśmiałem. Naprawdę. A widzisz mojego siga? Weź się dokładnie przyjrzyj to odpowiesz sobie na pytanie co za konsolę posiadam w domu. HAHAHAHAHA! No nie mogę. Ale skłania mnie to do pewnej refleksji. Posiadacze jednego sprzetu są tak bardzo zaborczy, że jedna pochwała gry na PS3 (I na odwrót) i od razu skojarzenia: No nie, on musi byc fanbojem. Jak on śmiał skrytykowac tytuł wychodzący na Xboxa! :lol:

 

Dajcie se siana ludzie, mnie od fanboja Sony wyzywać. Hehe

 

Owiec - tak chcę mieć wibrator w padzie. Dokładnie. Zrozumiałeś.

 

 

PS: Co mnie tam orby jakieś obchodzą. Ciało ma leżeć na podłodze a tego orba w postaci czerwonych kulek i tak można wchłonąć. Nie widze kompletnie powiązania.

Odnośnik do komentarza

kilka chwil z demo za mna. wiem juz ze chce zagrac w pelna wersje. tak naprawde nie gralem w poprzednie odslony serii - spedzilem moze z godzine z jedynka u kumpeli. nie mam wiec odniesienia to tego co bylo.

 

graficznie nie mam zadnych zastrzezen, jest ladnie i tyle. nie ma zwolnien animacji, a to rekompensuje znikajace z planszy elementy i mala interakcje. nie jest to temat na to, ale obecna generacja to za malo by zaspokoic wszsytkie potrzeby graczy - zawsze sa jakies uproszczenia.

przy tym postac wcale nie porusza sie tak mozolnie jak w jedynce. to fakt, ze do swobody Rikimaru wiele mu brakuje - ale to uznaje za specyfike serii. natomiast koles risza sie normalnie, a i czasem uda mu sie troszke podbiec - jest stanowczo lepiej.

 

w tej grze nastawiam sie przedewszystkim na klimat, poteznych bossow i opowiedziana historie. to prawda, ze oprawa (poza grafika) przypomina jeszcze wczesniejsza generacje, ale dla mnie to tylko smaczek. mam chyba jakas slabosc do capkomu, bo naprawde latwo trafiaja swoimi produkcjami w moj gust.

 

jedyna rzecza, ktora w zasadzie mnie drazni to rozmieszczenie przycisku odpowiedzialnego za lockowanie pod RB. kto to wogole wymyslil? jest jakas opcja zmiany tego? dla mnie logiczniejsze byloby wrzucenie tej funkcji pod RT. o wiele bardziej komfortowo go trzymac dluzej, a RB bardziej nadaje sie do wciskania krocej. nie wiem jak innym, ale ciagle trzymanie RB powoduje u mnie jakas nienaturalna pozycje dloni i szycie sie reka meczy - ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia (w najgorszym przypadku).

 

ogolnie nastawialem sie na te gre i demo rozwialo moje obawy i watpliwosci. czekam az pelna wersja zawita w czytniku konsoli.

 

A ja mam takie pytanie - czy w pelnej wersji. tez sa takie nonsensy. ze najpierw sobie gramy w skompanym zachodzacym sloncem miescie, a potem przechodzac przez brame. na nabrzezu ladujemy w pieknej lodowej krainie?? Mam nadzieje ze nie ma takich glupot w pelnej wersji.

nie gralem wiec tylko dedukuje. z tego co czytalem demo oferuje fragmenty roznych misji - stad tez takie nagle przeskoki z jednej lokacji do zupelnie odmniennej. spodziewam sie, ze pelna wersja jest pod tym wzgledem bardziej spojna.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Nie moge sie z toba zgodzic co do grafiki. To jest Dreamcast, no moze PS2, w HD. Demko wyglada jak pierwszy level house of the dead 2 :f Z tym, ze tamte konsole oferowaly miekki, przyjemny obraz, a tutaj wszystko jest nienaturalnie sterylne.

Odnośnik do komentarza

ja tez sie z Toba nie moge zgodzic :D

akurat mam PS2 podlaczona przez kabel component do HDTV i nie ma gry ktora by tak wygladala. przedewszystkim te gry maja o wiele mniejsza rozdzialke i to je z miejsca deklasuje.

tak sie sklada, ze jeszcze czasem odpalam PS2 i roznice sa duze. zawsze.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Piszę świeżo po kolejnym (piątym już) przejściu demka. Na grze się nie zawiodłem, jest tak samo miodna, jak Dante's Awakening, a mi to w zupełności wystarcza. Do tego świetnie zaprojektowane plansze, w next genowej oprawie i zabawa z diabelską łapą. Mi się podoba, pełną wersję kupię na pewno.

Odnośnik do komentarza
Piszę świeżo po kolejnym (piątym już) przejściu demka. Na grze się nie zawiodłem, jest tak samo miodna, jak Dante's Awakening, a mi to w zupełności wystarcza. Do tego świetnie zaprojektowane plansze, w next genowej oprawie i zabawa z diabelską łapą. Mi się podoba, pełną wersję kupię na pewno.

Ja też kilka razy przeszedłem demko i w zupełności się z Tobą zgadzam. Ja przy trzeciej części bawiłem się doskonale, a przy tym demku jeszcze lepiej. Szykuje się mój pierwszy pre-order :D .

Odnośnik do komentarza
ja tez sie z Toba nie moge zgodzic :D

akurat mam PS2 podlaczona przez kabel component do HDTV i nie ma gry ktora by tak wygladala. przedewszystkim te gry maja o wiele mniejsza rozdzialke i to je z miejsca deklasuje.

tak sie sklada, ze jeszcze czasem odpalam PS2 i roznice sa duze. zawsze.

 

No wiadomo, na LCD jest straszna pikseloza. Na CRT tak to nie wyglada. Zreszta przyznales mi racje - 'przede wszystkim rozdzielczosc' :D DMC3 HD ;f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...