Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Soul, jakie rozdzielczośći dostępne są w wersji na Xa? 1080i? 1080p?

zdaje sie, ze na pudelku widnieje 480p/720p/1080i, ale glowy nie dam. moge sprawdzic w chacie.

niemniej jednak sam mam konsole na 720 ustawiona bo TV HDReady.

 

a przy okazji pierwsze wrazenia.

seria dla mnie jest nowoscia (mam za soba 1h w DMC1) wiec zaczalem gre na human. i jest rzeczwscie latwo - nawet latwiej niz w demo. ale nie szkodzi - przejde, zapoznam sie z systemem, a poutrudniam sobie pozniej ;)

o superlatywach pisali inni i ja sie z nimi zgadzam. jest jakos tak, ze gry capcomu do mnie trafiaja - klimatem, opowiescia i dokladnie tak samo jest z DMC. az zaczalem zalowac, ze swoja przygode zaczynam dopiero z czwarta odslona.

lubie gry od ktorych nie moge sie oderwac, a takie wlasnie jest DMC4 - mowie sobie jeszcze tylko jedna komnata, jeszcze tylko jedna zagadka, jeszcze tylko... i tak bez konca ;-)

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

ja mam NTSC wersje ^_^

ciekawe skad te roznice...

 

MOZI: a inne gry jak zapuszczasz na 1080p (mimo iz na pudelku nic o tym nie wspominaja) to konsola wysyla sygnal 1080p czy przelacza sie na nizszy 1080i itp.?

bo ciekawi mnie teraz czy czasami scalowanie jest dozwolone zawsze bez znaczenia na rozdzialke rzeczywista gry bo jaka rzeczywiscie ma rozdzialke gra to juz inna sprawa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Jestem po obadaniu demka i... nieźle im toto wyszło. Nero całkowicie nie przeszkadza, ba, desing tej postaci bardzo przypadł mi do gustu. Nie wiem co macie do grafiki, ale wg. mnie jest świetna, po screenach mówiłem sobie - "Średniawo" - ale w ruchu jest cudownie (tylko plansza w śniegu jest fe, a dziwne, wszak do engine z Lost Planet). Ale i tak nikt nie powie, że nie brakuje tutaj detali, przyjrzyjcie się postaci Nero - pikna jest! ^^

 

A gameplay? Stary, dobry DMC. Podobne animacje, podobne combosy, roll. Jedną z nowości jest Devil Briner (POWER!), fajny bajer, ale za mało rzeczy można z nim zrobić, może w pełnej dostaje się nowe zastosowania. A moment, w którym Nero łapie przeciwnika swoją łapą i wywija nim jak lassem jest wyrąbisty (ktoś wie jak to się robi dokładnie ? mi losowo wchodzi). I Exceed, wg. mnie genialna i świetnie przemyślana rzecz, oj, jest jedną z głównych technik do masterowania. IR trzeba się nauczyć, ale jak już wejdzie w krew - rzeź :twisted2: i ta satysfakcja, gdy wejdzie Ci całe combo.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=66VyakJWnaY

 

Jedyną rzeczą, która na prawdę mnie przeraża jest mała liczba ataków, na demko jeszcze jakoś da się przeżyć, ale liczę na to, że pełna wersja posiada w sobie dużo, dużo więcej (kupowanie ataków za orby itd.). DMC 4 na bank znajdzie się na mojej półce, ale dopiero w maju ;). Jak na razie, walnąłbym 8 z plusikiem.

 

A co do Ninja Gaiden II, na które czekam, bo mam ochotę na męczarnie, którą miałem przy NG:Black, może i zniszczy DMC4, ale czwartej części pogromcy demonów nie można odmówić jednego - MOCY! i czystej radości z gry. Nawet filmiki z demka powodują mięknięcie kolan (pojawienie się Frostów, Baeriala).

Odnośnik do komentarza

Juchy ----> powiem szczerze ze zabiles mi ćwieka i polazłem tesotwać ;) Okazuje się że wszystkie gry są skalowane do 1080p. Nie wazne czy mają 1080i jako max podane na okładce czy 720p (pgr3 np) wyświetlane są w 1080p. Z tego co pamiętam to jest w konsoli jakiś układ (jak upscaler) który to potrafi. W ps3 z kolei (wiem nie ma związku z xboxem ale co tam :P jest tak ze jak jest na pudełku 720p to tak działa (kolejny powód do flame'a dla fanboji xbox'a :() A kwestia tego w jakiej rzeczywiscie rodziałce to chodzi to tak jak piszesz inny temat dosc powiedziec ze cod 4 nie dziala nawet w pelnym 720p i to niestety na duzym tv widać.

Sprawdze jeszcze potem jak jest z grami na 1szego x'a i dam znać.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
Juchy ----> powiem szczerze ze zabiles mi ćwieka i polazłem tesotwać ;)...

zawsze mnie to nurtowalo, bo nie mam zadnego TV FULLHD i nie mialem mozliwosci wlasnie tego sprawdzic

 

dzieki za testy :P

 

czyli jest tak jak sie spodziewalem, wynika z tego ze to co podaja na okladce to mozna sobie darowac bo i tak kazda gra pracuje w kazdym trybie do 1080p włącznie

ale tez wiadome jest ze i tak wiekszosc jest upscalowana (chip ANA, w nowych z HDMI nazywa sie HANA) do tych 1080p, a same gry jaka maja rzeczywista maxymalna rozdzialke to tajemnica juz producentow tych gier...

jak dla mnie to niestety minus dla X360 jest wzgledem PS3, bo na PS3 jak jest 1080p to jest 1080p, bo TV tez maja upscalery wiec juz sam TV z tego 720p zrobi sobie 1080p ale chociaz mamy rozeznanie jaka rzeczywista rozdzialke ma gra a nie jak w Xie nie wiemy praktycznie nic, bo moze miec dowolna i wprowadzac to w blad...ale jak zawsze wszystkiego sa wady i zalety, w PS3 zapewne znow TV ciagle sie moze przelaczac w rozne tryby by dopasowywac sie do tego co konsola wysyla w danym momencie i moze znow denerwowwac takie przelaczanie, czego w X360 nie uswiadczymy juz...

Odnośnik do komentarza
Konkretne informacje nt. Hell or Hell mode:

 

- Giniesz na jednego strzała, ale ta zasada nie tyczy się przeciwników. Możesz mieć przy sobie 3 Gold Orby.

- Przeciwnicy posiadają tyle zdrowia co w trybie DMD + mają DT

- By zabić przeciwnika musisz nabić combo meter do SSS

 

Są chętni? :D

 

osz w pizde... a jest tryb Heaven and Hell, jak w DMC 3?

 

Interesuje mnie jeszcze jedna sprawa, mianowicie, jak wyglądają kontynuację- (domyślnie, bez posiadania orbów) zaczynamy tam gdzie zgineliśmy, czy jesetśmy cofani do checkopointa?

Odnośnik do komentarza

poddaje sie. potrzebuje pomocy z ostatnim boss'em. kombinowalem juz godzine i nie wiem co mam mu zrobic. niby troche udaje sie go grafic, ale nie wiem co dalej. przesaaaada :D

 

UWAGA SPOILER!

 

 

uratowalem juz Kyrie. i okazalo sie, ze posag jeszcze wstal. z tymze teraz ma bardziej twarz Jego Wysokosci (ktorego, wydawalo mi sie, juz pokonalem). jest dosc malo miejsca na ruch i wielki posag wali we mnie prawa reka. generalnie robie uniki. czasem udale mi sie trafic go Devil Bringerem miedzy palce u dloni. wtedy zabiera prawa reke i macha lewa. ale lewej nie moge juz trafic. poradzcie.

 

 

 

Interesuje mnie jeszcze jedna sprawa, mianowicie, jak wyglądają kontynuację- (domyślnie, bez posiadania orbów) zaczynamy tam gdzie zgineliśmy, czy jesetśmy cofani do checkopointa?

jestesmy cofani do checkpointa. czasem bedzie to poczatek misji, czasem gdzies dalej.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
poddaje sie. potrzebuje pomocy z ostatnim boss'em. kombinowalem juz godzine i nie wiem co mam mu zrobic. niby troche udaje sie go grafic, ale nie wiem co dalej. przesaaaada :D

 

UWAGA SPOILER!

 

 

uratowalem juz Kyrie. i okazalo sie, ze posag jeszcze wstal. z tymze teraz ma bardziej twarz Jego Wysokosci (ktorego, wydawalo mi sie, juz pokonalem). jest dosc malo miejsca na ruch i wielki posag wali we mnie prawa reka. generalnie robie uniki. czasem udale mi sie trafic go Devil Bringerem miedzy palce u dloni. wtedy zabiera prawa reke i macha lewa. ale lewej nie moge juz trafic. poradzcie.

 

 

 

 

 

Interesuje mnie jeszcze jedna sprawa, mianowicie, jak wyglądają kontynuację- (domyślnie, bez posiadania orbów) zaczynamy tam gdzie zgineliśmy, czy jesetśmy cofani do checkopointa?

jestesmy cofani do checkpointa. czasem bedzie to poczatek misji, czasem gdzies dalej.

 

Obczaj ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=xBzJ_B2HymE

 

 

Tutaj należy się małe sprostowanie. W grze są dwa rodzaje Orbów. Yellow i Gold. Yellow odradzają cię w ostatnim checkpointcie, a Gold wskrzeszają cię w momencie w którym padłeś.

Na początku gry decydujesz czy wybierasz Yellow czy Gold Orby.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

mistrzuniu moj. z nieba mi spadasz. ja dzis przerylem calego youtuba i ogolnie siec w poszukiwaniu jakiegokolwiek info na temat ostatniego boss'a. ale nic nie moglem tego znalezc. niech Ci bozia wynagrodzi w czym sobie zyczysz :]

ale z tego co widze na filmie to dobrze kombinowalem, ale cus mnie nie szlo, wiec sie koniec koncow wkurzylem i musialem od kolesia odsapnac. zaraz podejde do niego z nowym zapasem wiedzy i nowa energia.

 

Tutaj należy się małe sprostowanie. W grze są dwa rodzaje Orbów. Yellow i Gold. Yellow odradzają cię w ostatnim checkpointcie, a Gold wskrzeszają cię w momencie w którym padłeś.

Na początku gry decydujesz czy wybierasz Yellow czy Gold Orby.

o to nie wiedzialem.

ale powiedz, a jesli nie decyduje sie skorzystac z orba, to wczyta zapisany stan gry, prawda? ale zauwazylem, ze wtedy nie zaczynamy gry dokladnie w tym miejscu gdzie byl save tylko gra wybiera punkt rozpoczecia. ja przynajmniej tak mialem, ze musialem kilka pomieszczen przejsc jeszcze raz i kilka zagadek/zadan rozwiazac/wykonac, po wgranym save.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...