Skocz do zawartości

Mercenaries 2: World in Flames


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no jezeli uwazasz ze H3 nie zsluguje na 10, to ja nie mam pytan. Mercenaries to nudna, schematyczna pozycja, o slabym designie, nic do dodania. Porownywanie jej do Halo 3, to jak porownywanie Klanu do Ojca Chrzestnego. Ogolnie po niezlej jedynce dostajemy slabiaka. Cala nuzacosc tej pozycji mozna juz wywnioskowac po 15 minutowym demie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Cala nuzacosc tej pozycji mozna juz wywnioskowac po 15 minutowym demie.

 

Rozumiem że chodzi Ci o nużącość, nie wiem jak wpadłeś na to słowo, ale podoba mi się.

Powtarzam, ocenianie gry przez pryzmat demka nic Ci nie da, tak samo nie ma sensu bezkrytyczne sugerowanie się recenzjami, dalsza dyskusja nie ma sensu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dobra luz, takie jest twoje zdanie nie musisz utwierdzać w nim reszty, ale dla mnie oceny recenzentów to czasem jakaś żenada. Gra jest naprawde miodna, troche nie dorobiona oraz graficznie nie na tip top lecz do kur'wy nędzy czy wbicie się do obozu pełnego przeciwników i zrówananie go z ziemią nie wrzuca banana na ryj? Początek też mnie nie przekonał, ale z każdą następną minutą gra była lepsza i lepsza.

 

 

 

ps.halo nie zasługuje na 10.

Odnośnik do komentarza

zagralem w demo i powiem ze gra dziala lepiej niz na moim PC (cd 1.8, 2gb, 8600gt) bez dwoch zdan (konsole rulz). Nie jest zla ale tez nie jest super patrzac przez pryzmat Mercow1 ktorzy byli geniali - ale to wszystko wina EA - jak przejeli Westooda to zrobili sredniego Generalsa, potem slabe CNC3, ciekawe jak teraz zrobia RA3 - grajac w bete mialem duze obawy co do jakosci gry dla veteranow serii. Ciekawe kiedy jakis DLC sie pojawi bo chyba nawet przed premiera sie chwalili ze maja gotowy.

Odnośnik do komentarza

Też na początku nie wiedziałem, o co chodzi w tym "Winching Challenge", ale mój genialny umysł wydedukował, że ten toolbox trzeba położyć na skrzynkach tak, żeby był na podanej wysokości (lub wyżej). Po prostu ustawiasz "wieżę" z tych ładunków porozrzucanych obok zółtej obwódki (byle ten stworzony stos znajdował się w owym okręgu), potem na szczycie zostawiasz skrzynkę z narzędziami i masz najprościej zarobiony ~ 1mln w całej grze + achivement za mistrzostwo z "Winching Challenge".

Odnośnik do komentarza
Też na początku nie wiedziałem, o co chodzi w tym "Winching Challenge", ale mój genialny umysł wydedukował, że ten toolbox trzeba położyć na skrzynkach tak, żeby był na podanej wysokości (lub wyżej). Po prostu ustawiasz "wieżę" z tych ładunków porozrzucanych obok zółtej obwódki (byle ten stworzony stos znajdował się w owym okręgu), potem na szczycie zostawiasz skrzynkę z narzędziami i masz najprościej zarobiony ~ 1mln w całej grze + achivement za mistrzostwo z "Winching Challenge".

O kurde dzięki, cholera mój umysł by na to nie wpadł ;) , jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza

ja spodziewałem się ładnej kiły po opiniach a bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. 7 to jest minimum. są bugi, ale nie przeszkadzają one w zabawie. grafika brzydka ? gdzie tam. wszystko da się zniszczyć, prawie nie chrupie, wielki teren działań i spory horyzont. ja jestem b. pozytywnie zaskoczony

Odnośnik do komentarza

Ta gra ma masę bugów... Teraz z kolei mam małe jajo, bo łapiąc HVT dla UP, obezwładniłem kolesia, ale nie zdażyłem nawet wezwać heli, żeby go do niego zapakować (wolę takie rozwiązanie, niż zabijanie :P), a tu zonk - dostałem z RPG i leżę... Wczytałem sejwa i co widzę - HVT Captured.... Zbaraniałem :huh: Ta gra naprawdę rządzi się swoimi własnymi zasadami <_< Ciekawe czy dostanę aczika za likwidację wszystkich HVT <_<

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Ostatnia misja, to jest jakaś porażka-kpina :huh: .

Jak na złość zabiłem dwóch typów, co miałem pojmać i achiv za pojmanie wszystkich oczywiście nie wpadł. I przełażenie gry po raz drugi, tylko po to, kocham wyciągać 1000....

 

Druga sprawa, jest podobno jakiś glitch, że wystarczy zebrać tylko 30 części, a reszta sama wpadnie. Prawda to? Próbował ktoś? O co dokładnie kaman.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...